RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Výhody dovozu květin kurýrem

Rozvoz květin kurýrem

Kdykoliv se rozhodujete poslat květiny vašim blízkým, nastává důležité rozhodování, kde si kladete otázku zda si květiny zajistíte a doručíte sami, nebo využijete kurýrních služeb. Ať už vás to překvapí, či nikoliv, doručení skrze kurýra sebou nese hned několik nezaměnitelných benefitů, které nikde jinde nezískáte! Zatímco osobní předání květin je skvělou variantou v případě, kdy se chcete s dotyčným potkat a záleží vám na osobním setkání, kurýr vám zajistí nesrovnatelné pohodlí, rychlost, a také nezaměnitelný pocit překvapení, který nastane kdykoliv po zazvonění na zvonek! Pojďte se společně s námi podívat, jaké výhody sebou nese rozvoz květin.

 

Vaše květiny budou ve správných rukou

Při rozvozu květin kurýrem si můžete být jistí, že je s vaší kyticí zacházeno s maximální péčí. Květinoví kurýři jsou vybaveni speciálními vychytávkami, které zajistí, že se vaší kytici nic nestane. Podpěry zabraňující pádu, speciální nádoby, ve kterých jsou květiny umístěny a následně převáženy zajistí maximální bezpečí pro vaše květy. Navíc kurýři berou na vědomí všechny ostatní vnější faktory, které by mohly kytici negativně ovlivnit. Ať už se jedná o příliš vysoké, nebo naopak nízké teploty, či vítr, který by mohl vaši kytici poznamenat na kvalitě a vzhledu. Každá objednávka má zajištěnou co nejlepší péči, aby byla kytice předána v co nejlepší kvalitě, za kterou ručí.

 

Nechejte auto v garáži

Stalo se vám někdy, že se vám při řízení převrhla kytice na zem nebo se různě pohybovala po celém autě? Právě tomuto se díky rozvozu květin můžete vyhnout. Každý z nás si umí představit nepříjemnou situaci, kdy sedíte za volantem, zatímco v zrcátku sledujete jak vaše květina cestuje z místa na místo. Už se nemusíte stresovat z toho, jak bude vaše kytice vypadat po jízdě autem, jelikož v případě rozvozu květin kurýrem o ni bude vždy dobře postaráno.

 

Nepřekonatelný moment překvapení

Jedním z nezaměnitelných benefitů u rozvozu květin je rozhodně moment překvapení. Nic jiného vám nezajistí wow-efekt, jako právě doručení květin pomocí kurýra. Moment, kdy dotyčný otevře dveře a před sebou najednou uvidí kurýra, který v náruči drží nádhernou kytici plnou čerstvých květin je k nezaplacení. Vždy je ale dobré ke kytici přiložit alespoň drobný vzkaz s věnováním, nebo s vaším jménem, ať příjemce ví, od koho tohle krásné překvapení pochází.

 

Dejte vašemu příjemci prostor

Ať už posíláte květiny mamince, nebo vaší přítelkyni, vždy dejte dotyčné alespoň trochu času na to, aby si daný moment užili! Většinou se doručení květin objednává na konkrétní čas, proto opravdu nemusíte nutně čekat s telefonem v ruce ve chvíli, kdy měla být květina doručena a vyčkávat na zpětnou vazbu. Dejte příjemcům alespoň trochu času, ať si tuto významnou chvilku mohou užít a opravdu vychutnat!

 

Bez cesty a bez stresu

Bez váhání mezi jednu z největších výhod, kterou s sebou doručení květin kurýrem nese je úspora času a stresu. A to v případě ať už příjemce žije ve stejném městě, nebo třeba na druhé straně republiky. V obou případech vám odpadá nutnost se přemisťovat a stresovat se s dalšími drobnostmi které by vás mohli na cestě potkat. Užijte si místo cestování raději skleničku vína a čekejte až se vám dotyčný ozve s děkovnou správou plnou radosti.

 

Jakmile se ohlédnete na všechny zmíněné výhody, je najednou velmi snadné pochopit, proč lidé začínají stále více využívat profesionálního doručování květin pomocí kurýrů. Zajistěte ty nejlepší čerstvé květiny pro vaše blízké a překvapte je kyticí ještě dnes! U nás na Flora online naleznete opravdu široký výběr květin různých variací a velikostí, opravdu si stačí jen vybat.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KASTY SET 1

KASTY SET 1
Neprodejné

KASTY SET 2

KASTY SET 2
Neprodejné

KASTY SET 3

KASTY SET 3
Neprodejné

KASTY SET 4

KASTY SET 4
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé