RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Výhody dovozu květin kurýrem

Rozvoz květin kurýrem

Kdykoliv se rozhodujete poslat květiny vašim blízkým, nastává důležité rozhodování, kde si kladete otázku zda si květiny zajistíte a doručíte sami, nebo využijete kurýrních služeb. Ať už vás to překvapí, či nikoliv, doručení skrze kurýra sebou nese hned několik nezaměnitelných benefitů, které nikde jinde nezískáte! Zatímco osobní předání květin je skvělou variantou v případě, kdy se chcete s dotyčným potkat a záleží vám na osobním setkání, kurýr vám zajistí nesrovnatelné pohodlí, rychlost, a také nezaměnitelný pocit překvapení, který nastane kdykoliv po zazvonění na zvonek! Pojďte se společně s námi podívat, jaké výhody sebou nese rozvoz květin.

 

Vaše květiny budou ve správných rukou

Při rozvozu květin kurýrem si můžete být jistí, že je s vaší kyticí zacházeno s maximální péčí. Květinoví kurýři jsou vybaveni speciálními vychytávkami, které zajistí, že se vaší kytici nic nestane. Podpěry zabraňující pádu, speciální nádoby, ve kterých jsou květiny umístěny a následně převáženy zajistí maximální bezpečí pro vaše květy. Navíc kurýři berou na vědomí všechny ostatní vnější faktory, které by mohly kytici negativně ovlivnit. Ať už se jedná o příliš vysoké, nebo naopak nízké teploty, či vítr, který by mohl vaši kytici poznamenat na kvalitě a vzhledu. Každá objednávka má zajištěnou co nejlepší péči, aby byla kytice předána v co nejlepší kvalitě, za kterou ručí.

 

Nechejte auto v garáži

Stalo se vám někdy, že se vám při řízení převrhla kytice na zem nebo se různě pohybovala po celém autě? Právě tomuto se díky rozvozu květin můžete vyhnout. Každý z nás si umí představit nepříjemnou situaci, kdy sedíte za volantem, zatímco v zrcátku sledujete jak vaše květina cestuje z místa na místo. Už se nemusíte stresovat z toho, jak bude vaše kytice vypadat po jízdě autem, jelikož v případě rozvozu květin kurýrem o ni bude vždy dobře postaráno.

 

Nepřekonatelný moment překvapení

Jedním z nezaměnitelných benefitů u rozvozu květin je rozhodně moment překvapení. Nic jiného vám nezajistí wow-efekt, jako právě doručení květin pomocí kurýra. Moment, kdy dotyčný otevře dveře a před sebou najednou uvidí kurýra, který v náruči drží nádhernou kytici plnou čerstvých květin je k nezaplacení. Vždy je ale dobré ke kytici přiložit alespoň drobný vzkaz s věnováním, nebo s vaším jménem, ať příjemce ví, od koho tohle krásné překvapení pochází.

 

Dejte vašemu příjemci prostor

Ať už posíláte květiny mamince, nebo vaší přítelkyni, vždy dejte dotyčné alespoň trochu času na to, aby si daný moment užili! Většinou se doručení květin objednává na konkrétní čas, proto opravdu nemusíte nutně čekat s telefonem v ruce ve chvíli, kdy měla být květina doručena a vyčkávat na zpětnou vazbu. Dejte příjemcům alespoň trochu času, ať si tuto významnou chvilku mohou užít a opravdu vychutnat!

 

Bez cesty a bez stresu

Bez váhání mezi jednu z největších výhod, kterou s sebou doručení květin kurýrem nese je úspora času a stresu. A to v případě ať už příjemce žije ve stejném městě, nebo třeba na druhé straně republiky. V obou případech vám odpadá nutnost se přemisťovat a stresovat se s dalšími drobnostmi které by vás mohli na cestě potkat. Užijte si místo cestování raději skleničku vína a čekejte až se vám dotyčný ozve s děkovnou správou plnou radosti.

 

Jakmile se ohlédnete na všechny zmíněné výhody, je najednou velmi snadné pochopit, proč lidé začínají stále více využívat profesionálního doručování květin pomocí kurýrů. Zajistěte ty nejlepší čerstvé květiny pro vaše blízké a překvapte je kyticí ještě dnes! U nás na Flora online naleznete opravdu široký výběr květin různých variací a velikostí, opravdu si stačí jen vybat.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AMY SET 1

AMY SET 1

BONITA SET 5

BONITA SET 5

CELESTINA SET 1

CELESTINA SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 2

KASTY SET 2

KASTY SET 3

KASTY SET 3

KASTY SET 4

KASTY SET 4

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé