RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Výhody dovozu květin kurýrem

Rozvoz květin kurýrem

Kdykoliv se rozhodujete poslat květiny vašim blízkým, nastává důležité rozhodování, kde si kladete otázku zda si květiny zajistíte a doručíte sami, nebo využijete kurýrních služeb. Ať už vás to překvapí, či nikoliv, doručení skrze kurýra sebou nese hned několik nezaměnitelných benefitů, které nikde jinde nezískáte! Zatímco osobní předání květin je skvělou variantou v případě, kdy se chcete s dotyčným potkat a záleží vám na osobním setkání, kurýr vám zajistí nesrovnatelné pohodlí, rychlost, a také nezaměnitelný pocit překvapení, který nastane kdykoliv po zazvonění na zvonek! Pojďte se společně s námi podívat, jaké výhody sebou nese rozvoz květin.

 

Vaše květiny budou ve správných rukou

Při rozvozu květin kurýrem si můžete být jistí, že je s vaší kyticí zacházeno s maximální péčí. Květinoví kurýři jsou vybaveni speciálními vychytávkami, které zajistí, že se vaší kytici nic nestane. Podpěry zabraňující pádu, speciální nádoby, ve kterých jsou květiny umístěny a následně převáženy zajistí maximální bezpečí pro vaše květy. Navíc kurýři berou na vědomí všechny ostatní vnější faktory, které by mohly kytici negativně ovlivnit. Ať už se jedná o příliš vysoké, nebo naopak nízké teploty, či vítr, který by mohl vaši kytici poznamenat na kvalitě a vzhledu. Každá objednávka má zajištěnou co nejlepší péči, aby byla kytice předána v co nejlepší kvalitě, za kterou ručí.

 

Nechejte auto v garáži

Stalo se vám někdy, že se vám při řízení převrhla kytice na zem nebo se různě pohybovala po celém autě? Právě tomuto se díky rozvozu květin můžete vyhnout. Každý z nás si umí představit nepříjemnou situaci, kdy sedíte za volantem, zatímco v zrcátku sledujete jak vaše květina cestuje z místa na místo. Už se nemusíte stresovat z toho, jak bude vaše kytice vypadat po jízdě autem, jelikož v případě rozvozu květin kurýrem o ni bude vždy dobře postaráno.

 

Nepřekonatelný moment překvapení

Jedním z nezaměnitelných benefitů u rozvozu květin je rozhodně moment překvapení. Nic jiného vám nezajistí wow-efekt, jako právě doručení květin pomocí kurýra. Moment, kdy dotyčný otevře dveře a před sebou najednou uvidí kurýra, který v náruči drží nádhernou kytici plnou čerstvých květin je k nezaplacení. Vždy je ale dobré ke kytici přiložit alespoň drobný vzkaz s věnováním, nebo s vaším jménem, ať příjemce ví, od koho tohle krásné překvapení pochází.

 

Dejte vašemu příjemci prostor

Ať už posíláte květiny mamince, nebo vaší přítelkyni, vždy dejte dotyčné alespoň trochu času na to, aby si daný moment užili! Většinou se doručení květin objednává na konkrétní čas, proto opravdu nemusíte nutně čekat s telefonem v ruce ve chvíli, kdy měla být květina doručena a vyčkávat na zpětnou vazbu. Dejte příjemcům alespoň trochu času, ať si tuto významnou chvilku mohou užít a opravdu vychutnat!

 

Bez cesty a bez stresu

Bez váhání mezi jednu z největších výhod, kterou s sebou doručení květin kurýrem nese je úspora času a stresu. A to v případě ať už příjemce žije ve stejném městě, nebo třeba na druhé straně republiky. V obou případech vám odpadá nutnost se přemisťovat a stresovat se s dalšími drobnostmi které by vás mohli na cestě potkat. Užijte si místo cestování raději skleničku vína a čekejte až se vám dotyčný ozve s děkovnou správou plnou radosti.

 

Jakmile se ohlédnete na všechny zmíněné výhody, je najednou velmi snadné pochopit, proč lidé začínají stále více využívat profesionálního doručování květin pomocí kurýrů. Zajistěte ty nejlepší čerstvé květiny pro vaše blízké a překvapte je kyticí ještě dnes! U nás na Flora online naleznete opravdu široký výběr květin různých variací a velikostí, opravdu si stačí jen vybat.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Sedm skvělých květin vhodných pro dětské zahradníky

Sedm skvělých květin vhodných pro dětské zahradníky

Nejvhodnější rostliny pro malé zahradníky

Pravděpodobně jste již někdy zaslechli, že jedním z nejlepších způsobů, jak v něčem dosáhnout dobrých výsledků, je začít v mládí. A to stejné platí i u zahradničení. Děti milují nepořádek a jak asi sami tušíte, zahradničení nepatří zrovna mezi nejčistší práce, naopak se u toho můžete pořádně zaneřádit, z čehož budou děti rozhodně nadšené! Naučte své děti už v raném věku, jak se sází nová semínka, pěstuje ovoce a zelenina a jak se pořádně kope do hlíny. Mějte však na paměti, že se způsob zahradničení s dětmi mírně liší od toho, když zahradničíte sami. S dětmi musíte začít pomalu a jednoduše, aby si z toho něco odnesli, proto vám přinášíme seznam nejlepších květin, které můžete hravě zasadit s dětmi a užijete si to jak vy, tak i vaše ratolesti. Jdeme se tedy na tyto květiny společně podívat.

Číst celé
Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

Číst celé
Tradiční květy na Den Matek

Tradiční květy na Den Matek

Jaké jsou tradiční květiny pro oslavu Dne matek?

Den matek se neúprosně blíží, přičemž jaro je v plném proudu, ideální čas využít tuto příležitost ke koupi kytice čerstvých květin. Den matek znamená v našem podání jediné = květiny! Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jaký druh květin pro vaši maminku zvolit, jsme se rozhodli nahlédnout na tři tradiční květiny pro Den matek trochu podrobněji. Nejedná se o žádné neznámé druhy květin, naopak představíme si příběhy tradičních karafiátů, růží a tulipánů a jejich spojitost s tímto významným dnem, který je oslavou všech maminek po celém světě!

Číst celé