RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Chcete objednat květiny online?

Proč by vaše další květina měla být z online květinářství

Darování květin patří mezi jedny z nejhezčích gest, které můžete pro vaše blízké, známé nebo kolegy udělat. Květiny vám pomohou sdělit zprávu, že vám na nich opravdu záleží. Sázka na květiny je opravdu vhodná pro téměř každou příležitost a to ať už pro ty radostné, tak i smuteční. Květiny nás provázejí během narozeninových oslav, pohřbů, svateb, zásnub, ale také během naprosto obyčejných dnů, které dokážou změnit v ty neobyčejné. Možná jste už někdy zažili pocit, že byste rádi popřáli k narozeninám a věnovali květinu někomu, kdo je od vás bohužel daleko a v momentální situaci se nemáte jak k němu dostat.

Pokud se nacházíte v podobné situaci, nejlepší a nejjednodušší cestou jak tento problém vyřešit je rozhodně online květinářství, díky kterému můžete poslat květiny téměř všude po světě, bez nutnosti cestovat. V dnešní době existuje opravdu spousta online květinářství a služeb zabývajících se doručováním květin. A to ať už se nacházíte v Evropě, Austrálii nebo kdekoliv jinde na světě. Pokud se vaši blízcí nachází v zámoří a je opravdu složité se s nimi vůbec potkat, přesto byste je rádi překvapili kyticí čerstvých květin můžete využít služeb online květinářství! Zajímají vás výhody online květinářství a kurýrních květinových služeb? V tom případě je dnešní článek přímo pro vás!

 

Výhody online květinářství a květinových kurýrů

Online květinářství vám nabízí výběr správných květin pro různé příležitosti! Často na webových stránkách online květinářství naleznete různé rubriky, které jsou věnovány právě jednotlivým příležitostem jako jsou narozeniny, Valentýn, pohřeb nebo květiny pro kolegy. I u nás ve Flora online vám usnadníme výběr pomocí rozcestníku příležitostí, který naleznete hned na úvodní stránce. Můžete vybrat květiny podle zprávy, kterou chcete sdělit. Chcete se omluvit? Kategorie Promiň bude pro vás tou správnou. Chcete vaší milované vyznat vaši lásku pomocí květin? Můžete zvolit kategorii Miluji tě, Láska je láska nebo například pro vyznání lásky budou skvěle fungovat i Valentýnské kytice. Díky snadné organizaci podle jednotlivých příležitostí vyberete ty správné květiny a nemusíte se strachovat, že byste během vašeho výběru šlápli vedle. Všechny kytice jsou tvořeny profesionály, kteří se květinám věnují.

Nabídka krásných květin, ze kterých můžete vybírat je opravdu široká, navíc si vždy můžete vytvořit kytici podle vlastních představ a preferencí, pokud víte, jaká kombinace vašim nejbližším udělá největší radost. Ať už vyberete jakoukoliv kombinaci, můžete si být jistí, že vaše kytice dorazí vždy včas.

 

Nejen vzdálenost, ale také pohodlí

Ne vždy je vzdálenost hlavním z důvodů, proč lidé volí kurýrní květinové služby před tradiční volbou kamenného květinářství. Nemusíte nikam chodit abyste vybrali krásnou kytici pro vaše nejbližší, na výběr máte zároveň většinou mnohem více květin, než které by vám nabídla tradiční květinářství ve městě. Online objednání květin ve většině případů znamená bezproblémový proces, který vám bez jakékoliv další námahy pomůže doručit květiny k vašim nejbližším.

 

Výhodná cena

Často na webech online květinářství naleznete také mnohem výhodnější ceny, než v kamenném obchodě! A to se vyplatí! Někdo může namítat, že kurýrní služby jsou často mnohonásobně přeceněné, ale není to pravda. Existuje hned několik důvodů, díky kterým mají online květinářství výrazněji nižší ceny, než kamenné prodejny. Mezi jeden z hlavních patří provozní náklady, které se rozhodně u online obchodů a u fyzických obchodu podstatně liší. Často také můžete natrefit na různé slevové akce, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz.

 

Vyberte si čas doručení podle sebe

Online služby vám navíc umožní načasovat si přesný doručovací čas. Proto se vámi zvolená květina dostane k příjemci přesně v den a hodinu, kterou si určíte sami. Při zvláštních příležitostech jako jsou například narozeniny nebo různé oslavy je načasování nedílnou součástí dodávky květin, kde rozhodně nechcete riskovat pozdní doručení vašich objednaných květin.

 

Rádi poradí

Online květinářství často nabízí také online poradenství pro případy, kdy byste si nebyli opravdu jistí s vaším výběrem, či objednávkou. Díky chatu nebo telefonnímu kontaktu se můžete s nimi spojit kdykoliv a odkudkoliv. Právě tento zákaznický servis pomáhá nabízet zase trochu lepší a profesionálnější služby, které celý proces objednávky zjednoduší a podpoří.

 

Pokud tedy hledáte ideální cestu, jak potěšit někoho čerstvými květinami v tuto nepříznivou dobu, udělat radost někomu, kdo se nachází opravdu daleko, nebo jen potěšit vaši přítelkyni nečekaným překvapením, v podobě květinového kurýra, neváhejte ani minutu a objednat můžete už dnes. Specializované květinové kurýrní služby jsou tu pro vás, proto neváhejte a využijte všech jejich benefitů. Věřte, že nebudete litovat!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé