RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Chcete objednat květiny online?

Proč by vaše další květina měla být z online květinářství

Darování květin patří mezi jedny z nejhezčích gest, které můžete pro vaše blízké, známé nebo kolegy udělat. Květiny vám pomohou sdělit zprávu, že vám na nich opravdu záleží. Sázka na květiny je opravdu vhodná pro téměř každou příležitost a to ať už pro ty radostné, tak i smuteční. Květiny nás provázejí během narozeninových oslav, pohřbů, svateb, zásnub, ale také během naprosto obyčejných dnů, které dokážou změnit v ty neobyčejné. Možná jste už někdy zažili pocit, že byste rádi popřáli k narozeninám a věnovali květinu někomu, kdo je od vás bohužel daleko a v momentální situaci se nemáte jak k němu dostat.

Pokud se nacházíte v podobné situaci, nejlepší a nejjednodušší cestou jak tento problém vyřešit je rozhodně online květinářství, díky kterému můžete poslat květiny téměř všude po světě, bez nutnosti cestovat. V dnešní době existuje opravdu spousta online květinářství a služeb zabývajících se doručováním květin. A to ať už se nacházíte v Evropě, Austrálii nebo kdekoliv jinde na světě. Pokud se vaši blízcí nachází v zámoří a je opravdu složité se s nimi vůbec potkat, přesto byste je rádi překvapili kyticí čerstvých květin můžete využít služeb online květinářství! Zajímají vás výhody online květinářství a kurýrních květinových služeb? V tom případě je dnešní článek přímo pro vás!

 

Výhody online květinářství a květinových kurýrů

Online květinářství vám nabízí výběr správných květin pro různé příležitosti! Často na webových stránkách online květinářství naleznete různé rubriky, které jsou věnovány právě jednotlivým příležitostem jako jsou narozeniny, Valentýn, pohřeb nebo květiny pro kolegy. I u nás ve Flora online vám usnadníme výběr pomocí rozcestníku příležitostí, který naleznete hned na úvodní stránce. Můžete vybrat květiny podle zprávy, kterou chcete sdělit. Chcete se omluvit? Kategorie Promiň bude pro vás tou správnou. Chcete vaší milované vyznat vaši lásku pomocí květin? Můžete zvolit kategorii Miluji tě, Láska je láska nebo například pro vyznání lásky budou skvěle fungovat i Valentýnské kytice. Díky snadné organizaci podle jednotlivých příležitostí vyberete ty správné květiny a nemusíte se strachovat, že byste během vašeho výběru šlápli vedle. Všechny kytice jsou tvořeny profesionály, kteří se květinám věnují.

Nabídka krásných květin, ze kterých můžete vybírat je opravdu široká, navíc si vždy můžete vytvořit kytici podle vlastních představ a preferencí, pokud víte, jaká kombinace vašim nejbližším udělá největší radost. Ať už vyberete jakoukoliv kombinaci, můžete si být jistí, že vaše kytice dorazí vždy včas.

 

Nejen vzdálenost, ale také pohodlí

Ne vždy je vzdálenost hlavním z důvodů, proč lidé volí kurýrní květinové služby před tradiční volbou kamenného květinářství. Nemusíte nikam chodit abyste vybrali krásnou kytici pro vaše nejbližší, na výběr máte zároveň většinou mnohem více květin, než které by vám nabídla tradiční květinářství ve městě. Online objednání květin ve většině případů znamená bezproblémový proces, který vám bez jakékoliv další námahy pomůže doručit květiny k vašim nejbližším.

 

Výhodná cena

Často na webech online květinářství naleznete také mnohem výhodnější ceny, než v kamenném obchodě! A to se vyplatí! Někdo může namítat, že kurýrní služby jsou často mnohonásobně přeceněné, ale není to pravda. Existuje hned několik důvodů, díky kterým mají online květinářství výrazněji nižší ceny, než kamenné prodejny. Mezi jeden z hlavních patří provozní náklady, které se rozhodně u online obchodů a u fyzických obchodu podstatně liší. Často také můžete natrefit na různé slevové akce, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz.

 

Vyberte si čas doručení podle sebe

Online služby vám navíc umožní načasovat si přesný doručovací čas. Proto se vámi zvolená květina dostane k příjemci přesně v den a hodinu, kterou si určíte sami. Při zvláštních příležitostech jako jsou například narozeniny nebo různé oslavy je načasování nedílnou součástí dodávky květin, kde rozhodně nechcete riskovat pozdní doručení vašich objednaných květin.

 

Rádi poradí

Online květinářství často nabízí také online poradenství pro případy, kdy byste si nebyli opravdu jistí s vaším výběrem, či objednávkou. Díky chatu nebo telefonnímu kontaktu se můžete s nimi spojit kdykoliv a odkudkoliv. Právě tento zákaznický servis pomáhá nabízet zase trochu lepší a profesionálnější služby, které celý proces objednávky zjednoduší a podpoří.

 

Pokud tedy hledáte ideální cestu, jak potěšit někoho čerstvými květinami v tuto nepříznivou dobu, udělat radost někomu, kdo se nachází opravdu daleko, nebo jen potěšit vaši přítelkyni nečekaným překvapením, v podobě květinového kurýra, neváhejte ani minutu a objednat můžete už dnes. Specializované květinové kurýrní služby jsou tu pro vás, proto neváhejte a využijte všech jejich benefitů. Věřte, že nebudete litovat!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

SILVIE

SILVIE

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ LILIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LILIÍ

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Význam svátku MDŽ

Význam svátku MDŽ

Proč věnujeme kytice k Mezinárodnímu dni žen?

Mezinárodní den žen patří k velmi oblíbené každoroční tradici a tento speciální den připadá vždy na stejné datum, kterým je 8. března. Mohlo by se zdát, že se jedná pouze o marketingový nebo spotřebitelský tah, nalákat co nejvíce lidí, aby utratili co nejvíce peněz za drobné dárky pro jejich vyvolené ženy. Ovšem nejedná se o žádný komerční svátek, naopak, Mezinárodní den žen má velmi zajímavou a hlavně pro všechny ženy důležitou historii, která by neměla být opomíjená. Svátek má legendární více než stoletou historii, která je postavená na boji za stejná práva pro ženy. Jednou z přetrvávajících tradic této oslavy však zůstává naše oblíbená činnost, kterou je rozdávání květin za uznání pro všechny silné ženy, které se nebojí vystoupit z řady a bojovat za své práva. I když se jedná o smysluplný projev plný uznání, je vhodné nahlédnout i do historie, kde tato krásná a velmi důležitá tradice vznikla.

Číst celé
Darujete květiny k MDŽ?

Darujete květiny k MDŽ?

Darujte květiny k MDŽ!

Může se to zdát jako klišé, ale květiny jsou stále velkým překvapením, které můžete darovat na Mezinárodní den žen. Nemůžeme říci, že se jedná pouze o jeden jediný způsob jak můžete efektivně a hezky oživit Mezinárodní den žen ženám ve vašem okolí, ovšem květiny nadále zůstávají skutečně skvělým a efektivním dárkem, jak tento den můžete uctít. Navíc květiny přidají tomuto důležitému dni v roce příjemný pocit oslavy a důležitosti. V dnešním článku si prozradíme, proč právě květiny jsou skvělou volbou jak oslavit a připomenout si významnost tohoto dne, jaké květiny je nejlepší zaslat vašim vyvoleným ženám v životě a proč i vy, byste 8. března měli sáhnout po květinách pro vaše oblíbené ženy. A to v i případě že jste muž, nebo žena!

Číst celé
Jak na skvrny od pylu

Jak na skvrny od pylu

Jak zaručeně odstranit skvrny od pylu?

Lilie jsou zaručeně nadčasově krásné, plné oslnivé vůně, barev a elegance. Stalo se vám už ale někdy, že jste se při přičichnutí jejich oslnivé vůně přiblížili až tak blízko, že vám na oblečení zůstaly jasně oranžové šmouhy od pylu? Určitě jste nebyli jediní, kterým se to přihodilo! Tyto jemné částice jsou primárně určeny pro včely, bohužel ale také dokážou pěkně pevně držet na oblečení. Ale nemusíte ihned panikařit, že je vaše oblíbená halenka na odpis, existuje totiž spolehlivý trik, jak zaručeně odstranit pylové skvrny z oblečení rychleji, než se stihnou dostat ještě dál! V dnešním článku si představíme hned několik praktických tipů, které vám pomůžou zatočit s těmito skvrnami a šetrně se jich zbavit.

 

Číst celé