RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Řezané květiny, které vydrží

Dlouhotrvající řezané květiny, které rozzáří váš domov

Volba správných květin do vašeho domova opravdu dokáže změnit pocit, jak se budete u vás cítit a jakou energii bude nejen váš domov, ale také vy na druhé vyzařovat. Květiny jsou známé tím, jak dokážou změnit náladu a celkové prostředí ve vašem domě a jak málo stačí, abyste se vy sami cítili šťastnější a pozitivnější. Při výběru těch správných květin do vaší vázy je nutné myslet také na životnost jednotlivých květin a brát v potaz, že květiny s prokázaně delší životností stojí opravdu o něco více než ty, které vydrží doslova pár dnů. Ovšem cena by vás určitě neměla odradit, naopak se držte představy, že vám květiny budou dělat radost mnohem déle, než ty, které by byly sice levnější, ale jejich služba by netrvala ani zdaleka tak dlouho. V dnešním článku vám představíme několik z nejoblíbenějších dlouhotrvajících květin, které se u vás doma budou doslova vyjímat!

Lilie

Lilie patří mezi jedny z vůbec nejpozoruhodnějších řezaných květin, i když je většina z nás zná především jako květiny v květináči. Je známo, že jako řezané květy lilie vydrží až po dobu 10 dnů. Tyto exotické a poněkud orientální krásky jsou oblíbené nejen pro svůj vzhled, ale také pro svou jedinečnou vůni, kterou u vás doma určitě nepřehlédnete. Další výhodou je že nepotřebujete mnoho jednotlivých stonků, pro dosažení co největšího efektu, naopak díky svému zajímavému vzhledu a vůni vám stačí doslova pár stonků. Pokud máte obavy z nadměrného pylu nebo jen nechcete aby se vám pylové snítka válela po stole, můžete to vyřešit odstraněním tyčinek z květů. Navíc tímto jednoduchým krokem dokážete prodloužit celkovou životnost květu.

 

Slunečnice

Slunečnice je jedna z nezaměnitelných květin, která je nositelem radosti. Jako řezaná květina vám vydrží po dobu 7 až 10 dnů. Zatímco většina dlouhotrvajících květin je známá svými dlouhými stonky s velkými květy, co se týče slunečnice je k dispozici i v menších odrůdách, které sice pravděpodobně nenajdete na poli, ale v květinářství se na vás i mini verze rozhodně budou těšit. Pokud se rozhodnete pro pěstování slunečnic na vaší zahradě, je dobré je zastřihnout ještě předtím, kdy jsou stále částečně otevřené. Jakmile květy zcela vykvetou a otevřou se plně sluníčku, nevydrží u vás doma tak dlouho, a to i když se o ně budete starat nejlépe jak umíte. Proto se opravdu nebojte zastřihnout květy i přesto, že nejsou zcela rozvinuté, jejich krásu a pomalou změnu v plné otevření si budete moci užívat i u vás doma.

 

Tulipány

Tulipány jsou doslova květy pro každou příležitost a jejich životnost ve váze sčítá týden až 10 dnů, pokud se o ně staráte opravdu dobře. Další významným benefitem tulipánů je jejich široká škála barev a různých odrůd, které dělají finální kytici o to zajímavější. Můžete namixovat různé druhy a barvy a vytvořit si tak opravdu originální a jedinečnou květinu. Mimo barvy si můžete u tulipánů hrát i s výškou, delší kytice jsou ideální na váš jídelní stůl nebo konferenční stolek do obývacího pokoje, naopak drobnější kytičky jsou skvělou dekorací do vaší koupelny.

 

Mečíky

Ve váze vám mečíky budou dělat parádu po dobu 7 až 10 dnů, často i mnohem déle, pokud jim zajistíte ideální podmínky. Nejen že jsou oblíbené pro jejich dlouhou životnost, ale také pro jejich působivé vysoké stonky s mnoha květy. Stejně jako tulipány jsou k dispozici v mnoha barvách ze kterých je rozhodně co vybírat. Mečíky můžete vystavit samostatně nebo je kombinovat s dalšími druhy květin, kterým potřebujete dodat výšku.

 

Náš souhrn je pouze několik základních možností, po jakých květinách sáhnout, pokud je pro vás životnost řezaných květin jako jeden z nejdůležitějších rozhodovacích indikátorů. Důležité je také nezapomínat, že každá rostlina potřebuje naprosto jinou péči a proto před pořízením je důležité zjistit jaké prostředí a místo je ideální pro daný druh a zda jste schopni tyto podmínky zajistit, pokud ano, dále není nad čím váhat a hurá do pořizování! Váš domov ožije, vaše nálada bude o poznání lepší a celkové bude prostředí kolem vás mnohem příjemnější. Tak nečekejte a objednejte ještě dnes kytici přesně podle vašeho gusta na Flora online.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé