RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejčastější situace pro zaslání květin v roce 2020

V jakých situacích nejčastěji lidé posílali květiny v roce 2020?

Všichni se nejspíše shodneme, že na rok 2020 jen tak nezapomeneme. Byl to rok jako na horské dráze, kdy jsme ještě v lednu neměli sebemenší ponětí o tom, co nás v roce 2020 čeká. V průběhu února a března ovšem získal rok 2020 zcela jiné obrátky a my všichni jsme se najednou ocitli v situaci, jako nikdy předtím. Nikdo v tu dobu ještě netušil, jak dlouho celá tato situace bude trvat a o to hůř, nevíme to dodnes. Ovšem rok 2020 se nenesl pouze v negativním slova smyslu, naopak se určitě každému z nás otevřely nové možnosti sebepoznání a vyjádření emocí. Proběhlo hned několik průzkumů, které se zaměřovali na lidské nákupní chování a vůbec na celkovou změnu v nakupování, které nám rok 2020 přinesl.

Přinášíme vám tedy v dnešním článku pečlivou analýzu anonymních dat, které se netýkají ničeho jiného, než našich oblíbených květin! Zajímají vás otázky kolik květin bylo posláno s přáním brzkého uzdravení? Posílali se spíše květiny s radostným a povzbudivým podtónem, než ty smuteční? Ve Velké Británii provedli velkou analýzu dat ze zpráv, které lidé nechávali napsat na krátké vzkazy pro své nejbližší, které umožnily provést tento pozoruhodný výzkum!

 

Jaká byla nákupní nálada květin ve Velké Británii?

Možná vás to překvapí, možná ne, ale nejčastější zprávou, která byla odeslána pomocí květinového vzkazu byla „Miluji tě”. A vůbec největší počet květin, které byly odeslány právě s tímto vzkazem bylo odesláno v průběhu měsíce března, kdy Británie, stejně jako většina zbytku Evropy vstoupila do úplného lockdownu. Existuje zde spojitost, že většina květin byla pravděpodobně odeslána našim nejmilovanějším maminkám, jelikož Velká Británie slaví Den Matek právě v březnu. A jak jinak vyjádřit vaše nejhlubší city mamince, když se s ní nemůžete setkat? No přece květinou!

Zároveň ale bylo opravdu velké množství květin zasláno rodinám, kterým odešel jejich blízký. Spousta smutečních květin byla zaslána právě v dubnu a květnu, následně pak znovu v říjnu, jelikož Velká Británie procházela naprosto stejným scénářem jako Česká republika. Smuteční květiny tedy dominovaly dubnu a květnu.

 

A co další květinové zprávy?

Další důvod, který lidi doslova donutil k tomu, aby překvapili své nejbližší, se kterými se bohužel v těžkých chvílích lockdownu nemohli potkat, byla vděčnost. Vděčnost se vyskytla doslova na všech frontách a lidská podpora neznala mezí! Mezi nejobvyklejší případy patřily květiny pro vyjádření podpory klíčovým pracovníkům a zaměstnancům, kteří se ocitli v první linii. Byly to nejen zdravotníci, lékaři, sestry, policie, ale také psychologové, prodavačky a spousta dalších profesí, kteří byli vystaveni do první linie najednou se z nich stali uctívání hrdinové. Lidé posílali na tyto místa květiny s vyjádřením vděku a podpory. Děkovali jim za jejich tvrdě odvedenou práci a odhodlání v boji proti viru.

 

Do první pětky se navíc dostal jeden méně očekávaný segment a to byly květiny zaslány.. jen tak, pro radost. Mnohem více lidí poslalo květiny jen tak, než předchozí rok. Pravděpodobně to bylo způsobeno znovu uzavřením veškerých služeb a jednou z mála možností, která stále zůstala lidem otevřená byla online volba. Lidé byli mnohem více odkázáni na e-shopy a online nákupy, proto se výdělky e-commerce vystřelili opravdu vysoko!

 

Zde přinášíme seznam nejčastějších emocí a pocitů, které lidé vyjádřili během zasílání květin v roce 2020 ve Velké Británii:

 

●     Zamilovanost

●     Omluva

●     Rozveselení

●     Jen tak

●     Podpora k uzdravení

●     Naděje

●     Síla

●     Smutek

●     Vyjádření upřímné soustrasti

 

A co vy? Vyzkoušeli jste během roku 2020 služby online květinářství, nebo se stále odhodláváte k vaší první objednávce? Ať už rok 2021 bude jakýkoliv, online květinářství sebou nese hned několik benefitů a výhod, proto není na co čekat a květiny online můžete objednat už dnes. U nás na Flora online nabízíme opravdu široký výběr pro všechny různé příležitosti, stačí si jen vybrat a radost v podobě květin už může být na cestě!

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AMY SET 1

AMY SET 1

BONITA SET 5

BONITA SET 5

CELESTINA SET 1

CELESTINA SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 2

KASTY SET 2

KASTY SET 3

KASTY SET 3

KASTY SET 4

KASTY SET 4

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé