RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejčastější situace pro zaslání květin v roce 2020

V jakých situacích nejčastěji lidé posílali květiny v roce 2020?

Všichni se nejspíše shodneme, že na rok 2020 jen tak nezapomeneme. Byl to rok jako na horské dráze, kdy jsme ještě v lednu neměli sebemenší ponětí o tom, co nás v roce 2020 čeká. V průběhu února a března ovšem získal rok 2020 zcela jiné obrátky a my všichni jsme se najednou ocitli v situaci, jako nikdy předtím. Nikdo v tu dobu ještě netušil, jak dlouho celá tato situace bude trvat a o to hůř, nevíme to dodnes. Ovšem rok 2020 se nenesl pouze v negativním slova smyslu, naopak se určitě každému z nás otevřely nové možnosti sebepoznání a vyjádření emocí. Proběhlo hned několik průzkumů, které se zaměřovali na lidské nákupní chování a vůbec na celkovou změnu v nakupování, které nám rok 2020 přinesl.

Přinášíme vám tedy v dnešním článku pečlivou analýzu anonymních dat, které se netýkají ničeho jiného, než našich oblíbených květin! Zajímají vás otázky kolik květin bylo posláno s přáním brzkého uzdravení? Posílali se spíše květiny s radostným a povzbudivým podtónem, než ty smuteční? Ve Velké Británii provedli velkou analýzu dat ze zpráv, které lidé nechávali napsat na krátké vzkazy pro své nejbližší, které umožnily provést tento pozoruhodný výzkum!

 

Jaká byla nákupní nálada květin ve Velké Británii?

Možná vás to překvapí, možná ne, ale nejčastější zprávou, která byla odeslána pomocí květinového vzkazu byla „Miluji tě”. A vůbec největší počet květin, které byly odeslány právě s tímto vzkazem bylo odesláno v průběhu měsíce března, kdy Británie, stejně jako většina zbytku Evropy vstoupila do úplného lockdownu. Existuje zde spojitost, že většina květin byla pravděpodobně odeslána našim nejmilovanějším maminkám, jelikož Velká Británie slaví Den Matek právě v březnu. A jak jinak vyjádřit vaše nejhlubší city mamince, když se s ní nemůžete setkat? No přece květinou!

Zároveň ale bylo opravdu velké množství květin zasláno rodinám, kterým odešel jejich blízký. Spousta smutečních květin byla zaslána právě v dubnu a květnu, následně pak znovu v říjnu, jelikož Velká Británie procházela naprosto stejným scénářem jako Česká republika. Smuteční květiny tedy dominovaly dubnu a květnu.

 

A co další květinové zprávy?

Další důvod, který lidi doslova donutil k tomu, aby překvapili své nejbližší, se kterými se bohužel v těžkých chvílích lockdownu nemohli potkat, byla vděčnost. Vděčnost se vyskytla doslova na všech frontách a lidská podpora neznala mezí! Mezi nejobvyklejší případy patřily květiny pro vyjádření podpory klíčovým pracovníkům a zaměstnancům, kteří se ocitli v první linii. Byly to nejen zdravotníci, lékaři, sestry, policie, ale také psychologové, prodavačky a spousta dalších profesí, kteří byli vystaveni do první linie najednou se z nich stali uctívání hrdinové. Lidé posílali na tyto místa květiny s vyjádřením vděku a podpory. Děkovali jim za jejich tvrdě odvedenou práci a odhodlání v boji proti viru.

 

Do první pětky se navíc dostal jeden méně očekávaný segment a to byly květiny zaslány.. jen tak, pro radost. Mnohem více lidí poslalo květiny jen tak, než předchozí rok. Pravděpodobně to bylo způsobeno znovu uzavřením veškerých služeb a jednou z mála možností, která stále zůstala lidem otevřená byla online volba. Lidé byli mnohem více odkázáni na e-shopy a online nákupy, proto se výdělky e-commerce vystřelili opravdu vysoko!

 

Zde přinášíme seznam nejčastějších emocí a pocitů, které lidé vyjádřili během zasílání květin v roce 2020 ve Velké Británii:

 

●     Zamilovanost

●     Omluva

●     Rozveselení

●     Jen tak

●     Podpora k uzdravení

●     Naděje

●     Síla

●     Smutek

●     Vyjádření upřímné soustrasti

 

A co vy? Vyzkoušeli jste během roku 2020 služby online květinářství, nebo se stále odhodláváte k vaší první objednávce? Ať už rok 2021 bude jakýkoliv, online květinářství sebou nese hned několik benefitů a výhod, proto není na co čekat a květiny online můžete objednat už dnes. U nás na Flora online nabízíme opravdu široký výběr pro všechny různé příležitosti, stačí si jen vybrat a radost v podobě květin už může být na cestě!

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KASTY SET 1

KASTY SET 1
Neprodejné

KASTY SET 2

KASTY SET 2
Neprodejné

KASTY SET 3

KASTY SET 3
Neprodejné

KASTY SET 4

KASTY SET 4
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé