RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak vnést romantiku zpět do vztahu

Romantické květiny, které vnesou vášeň zpět do vašeho vztahu

Rok 2020 byl pro mnohé, nejen páry, opravdu velkou zkouškou se kterou se nadále potýkáme a možná ještě dlouho potýkat budeme. Ať už někoho mohla tato doba zasáhnout zejména z finanční stránky, největší zátěž měla rozhodně naše psychika, která mohla být napadena hned z několika důvodů. Každé vystoupení z naší komfortní zóny sebou nese určitý tlak na naši psychiku. Může to být dlouhé odloučení párů, které se nemohou setkat ať už z důvodů nařízení, nebo nemoci. Druhým extrémem je naopak home-office, do které mnozí naskočili doslova za chodu a neměli na výběr žádnou jinou volbu. K tomu přičteme děti na online výuce doma, což taky našemu soustředění na práci moc nepřidá a navíc, nejspíše ta nejvíce frustrující věc na celé situaci je, že nikdo z nás netuší, kdy tato doba skončí a jaké to bude poté. Všechny tyto přímé i nepřímé dopady mají vliv nejen na naši psychiku, ale také na naše vztahy, zejména partnerské. Po letech soužití se určitá forma romantiky začne z vašeho vztahu přirozeně vytrácet a vy sundáte ony zamilované, růžové brýle, přes které jste vaši partnerku nebo partnera doposud viděli.

Dobrou zprávou však je, že se správnými romantickými květinami a gesty můžete onen smysluplný oheň plný vášně znovu vzplanout. Bude vám stačit pouze trocha nápaditosti, květin a vaši partnerku dostanete do kolen. V dnešním článku si tedy představíme několik zaručených rad a tipů, jak přinést vášeň zpět do vašeho vztahu. Pojďte se společně s námi podívat na možnosti, jak na to!

 

Čerstvé květiny

První věc, kterou můžete velmi snadno zařídit a dostat tím zároveň každou ženu zaručeně do kolen jsou čerstvě řezané květiny. Červené růže jsou často volbou číslo jedna, ovšem vy máte možnost překvapit a vybrat jiné, neméně krásné květy, kterými lze taktéž vyznat lásku. Můžete se držet červené barvy, která je spojována s romantikou a vášní, například červené tulipány skvěle poslouží místo růží. A nejen ony! Například červené karafiáty jsou taktéž nositelem romance a lásky, navíc čím tmavší červená, tím větší vaše láska je, proto se snažte vybrat snad co nejrudější. V letním období je také velmi oblíbenou a skvělou volbou pivoňka, která svými velkými květy dokáže vytvořit opravdu velkolepé aranžmá plné jemné vůně, která si vaši polovičku naprosto získá. Pokud víte, že váš partner nebo partnerka preferuje určitý druh květů, můžete zůstat u jistoty a poslat právě oblíbený druh, s tím si můžete být naprosto jistí, že rozhodně nešlápnete vedle. Zde jde stranou zda jsou to žluté růže, které jsou především spojovány s radostí nebo přátelstvím, nebo bílé kopretiny vyjadřující jemnost, koneckonců, vaše láska by měla být opravdová a čistá, a váš partner by pro vás měl být zároveň opravdovým přítelem a kamarádem, no ne? Jednotlivé druhy jsou často zbytečně svazovány, proto se nebojte zakomponovat i jiné květy, než jsou právě všem známé a očekávané červené růže.

 

Naplánujte nezapomenutelné rande

Jakmile vybere ty správné romantické květiny, je čas naplánovat také speciální rande. A to s dnešními možnostmi není jen tak! Pokud už máte děti, můžete poprosit vaše kamarády, známé nebo babičky o jejich hlídání, aby váš romantický večer, nebo den byl opravdu jen a jen váš. Jaký druh rande zvolíte už záleží pouze na vás a na vašich preferencích. Rozhodně by nemělo chybět chutné jídlo, které můžete buď připravit sami, čímž při povedeném pokusu rozhodně okouzlíte vaši druhou polovičku nebo pokud si nejste jistí svými kulinářskými schopnostmi, můžete zvolit pohodlnější možnost v podobě objednávky jídla z vaší oblíbené restaurace. Ať už zvolíte první nebo druhou možnost, rozhodně nezapomeňte na romantické prostředí. K tomu vám velmi snadno pomohou svíčky a příjemná, pomalá hudba, která navodí tu správnou romantickou atmosféru. Můžete vybrat váš oblíbený playlist se kterým máte spojeny společné vzpomínky nebo zvolit náhodný výběr romantické hudby, přesně podle vašeho gusta. Pokud nejste na pomalé tóny, nevadí, zvolte třeba vašeho oblíbeného interpreta. Důležité je, aby jste se cítili příjemně.

 

Nejdůležitější je myšlenka

Pokud je váš rozpočet omezený a vy momentálně nemáte peníze na rozhazování, nevěšte hlavu. Hlavním cílem by rozhodně nemělo vašeho partnera nebo partnerku zasypat dary, pořídit co nejluxusnější květinu nebo zajistit tříchodovou večeři jenom proto, abyste se zavděčili. Naopak nejdůležitější na tom všem je myslenka. Myšlenka, kterou váš milovaný získá a uchová díky tomu, že i přes nepříznivou dobu si to umíte udělat hezké a romantické. Navíc u nás na Flora online můžete vybírat hned z několika druhů květin. Od levnějších, menších variant až po opravdu obrovské květinové aranžmá. Můžete navíc využít také výhodných balíčků, jako je například květina se šampaňským nebo čokoládou. Květiny s drobnými dary navíc najdete v sekci Kytice + dárek, stačí už jen vybrat!

 

A pak už stačí si jenom užít večer, nezapomínejte na nejdůležitější věci jako je čas, který trávíte s vašimi blízkými, milovanými. Protože právě tento čas vám už nikdo nikdy nevezme a je to nejvíc, co můžete věnovat. Díky tomu vaši blízcí získají pocit, že jsou pro vás v onen moment prioritou číslo jedna a o to tu přece jde! Zkuste z romantických chvilek udělat příjemnou tradici, kterou jednou za čas zopakujete a udržíte tak neutuchající vášeň ve vašem vztahu naprosto přirozeně! Nejen vaše drahá polovička to ocení, ale zejména váš vztah si to bude pamatovat!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Sedm skvělých květin vhodných pro dětské zahradníky

Sedm skvělých květin vhodných pro dětské zahradníky

Nejvhodnější rostliny pro malé zahradníky

Pravděpodobně jste již někdy zaslechli, že jedním z nejlepších způsobů, jak v něčem dosáhnout dobrých výsledků, je začít v mládí. A to stejné platí i u zahradničení. Děti milují nepořádek a jak asi sami tušíte, zahradničení nepatří zrovna mezi nejčistší práce, naopak se u toho můžete pořádně zaneřádit, z čehož budou děti rozhodně nadšené! Naučte své děti už v raném věku, jak se sází nová semínka, pěstuje ovoce a zelenina a jak se pořádně kope do hlíny. Mějte však na paměti, že se způsob zahradničení s dětmi mírně liší od toho, když zahradničíte sami. S dětmi musíte začít pomalu a jednoduše, aby si z toho něco odnesli, proto vám přinášíme seznam nejlepších květin, které můžete hravě zasadit s dětmi a užijete si to jak vy, tak i vaše ratolesti. Jdeme se tedy na tyto květiny společně podívat.

Číst celé
Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

Číst celé
Tradiční květy na Den Matek

Tradiční květy na Den Matek

Jaké jsou tradiční květiny pro oslavu Dne matek?

Den matek se neúprosně blíží, přičemž jaro je v plném proudu, ideální čas využít tuto příležitost ke koupi kytice čerstvých květin. Den matek znamená v našem podání jediné = květiny! Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jaký druh květin pro vaši maminku zvolit, jsme se rozhodli nahlédnout na tři tradiční květiny pro Den matek trochu podrobněji. Nejedná se o žádné neznámé druhy květin, naopak představíme si příběhy tradičních karafiátů, růží a tulipánů a jejich spojitost s tímto významným dnem, který je oslavou všech maminek po celém světě!

Číst celé