RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz květin kurýrem

Květinový kurýr - Jak vybrat toho správného?

Toužíte někomu popřát k narozeninám nebo říct miluji tě, trochu víc smyslně, než pouze slovy? Máme pro vás řešení, nic jiného než květiny to za vás neřekne lépe. Dalo by se říct, že bez ohledu na příležitost, jsou květiny vždy dobrou volbou ja vyjádřit přesně to, co potřebujete! V dnešní době však ne každý má čas, chuť nebo možnost navštívit květinářství, objednat a vyzvednout kytici právě na moment, kdy ji potřebují, což je právě ten moment, kdy byste měli zvážit květinového kurýra, který se o tyhle drobné nutnosti s radostí postará! Vám poté zůstane více času na další zařizování a další nezbytnosti. Proč si tedy neusnadnit práci a neušetřit si tak více času na další povinnost. Dneska se podíváme blíže na to, podle jakých vlastností byste si měli vybrat toho správného květinového kurýra, který vás nezklame!

 

Dobrý kurýr doručí, kdykoliv a kdekoliv!

Ať už posíláte květinu k výročí, máme na Den matek, své přítelkyni jako vyznání lásky na svatého Valentýna, nebo květiny pro radost a brzké uzdravení vašeho blízkého, shodneme se na tom, že čas hraje vždy roli, a to docela podstatnou. Proto je důležité zvážit a hlavně si pohlídat, zda vámi vybraná doručovací služba je přístupná 7 dní v týdnu včetně svátků a dalších významných dnů během roku.

Náš tip: Před samotným výběrem a objednávkou zkuste zadat doručovací adresu jako místo doručení. Jedině tak snadno a rychle zjistíte, zda vaše objednávka bude vůbec proveditelná a ušetříte si tak možná spoustu času a nebo nervů.

Volte spolehlivou a renomovanou společnost

Znáte to, dokážeme reagovat leckdy rychle a ukvapeně. Proto bychom si měli dávat extrémní pozor na to, z jakých stránek kytici objednáváme. I sebelepší prezentace totiž může být podvod, zvláště v dnešní době, kdy se s webovými stránkami a kurýrními službami doslova roztrhl pytel. Pokud plánujete objednávat květiny do zahraničí, je důležité myslet na to, aby doručovací služba byla pro příjemce místní a to zejména pokud žijí v zámoří. Je tedy nutné hledat lokální kurýry, kteří jsou schopni doručit vaši kytici co nejrychleji. Nejjednodušší způsob, jak vyhledat lokálního květinového kurýra je vyhledat klíčová slova jako květinový kurýr a název města nebo alespoň oblasti, do které si přejete kytici zaslat. Jedině tak si budete jistí, že se květina dostane příjemci co nejrychleji a pravděpodobně za co nejnižší možnou sazbu. Dobrým ukazatelem je také nabídka služeb expresního doručení, tedy doručení které si sami zvolíte. Ranní, ani večerní hodiny by pro kurýrní služby neměly být vůbec žádnou překážkou, jedině tak si můžete být jistí, že zákazník je opravdu na prvním místě.

Dejte si pozor na skryté poplatky

I když to nemusí být pro vás rozhodující faktor, i tak je dobré dát si pozor na skryté poplatky, které se rázem objeví při finálním kroku u vašeho vyúčtování. Nikdo z nás nechce peníze házet jen tak do vzduchu, proto si váš finální souhrn a celkovou objednávku pořádně prostudujte, abyste zjistili že neplatíte za něco, co ve skutečnosti nechcete.

Přečtěte si recenze

Nenechte se unést první doručovací službou, která na vás vyskočí. Abyste vybrali tu nejlepší a správnou doručovací květinovou službu, je důležité si také najít recenze. A to nejen na oficiálních stránkách prodejce, ale také na různých diskuzních fórech, kde možná právě najdete i další inspiraci a osvědčené online prodejce. Díky recenzím poměrně rychle získáte přehled o společnostech do kterých se vyplatí investovat a vyzkoušet je, ale také o společnostech, které dost možná ani neexistují a někdo se nechal napálit už před vámi. Velmi jednoduché a přitom efektivní je také hodnocení pomocí hvězdiček. Tak získáte ihned přehled i kvalitě služeb a spokojenosti zákazníků. Navíc u květinových kurýrů nerozhoduje pouze kvalita doručování, ale také kvalita květin, které hrají hlavní v celkové objednávce. Nikdo nechce dostat překvapení v podobě nekvalitních květin.

Kvalitní výběr a poradna

Jak poznat kvalitní výběr? Nejedná se pouze o velikost nabídky, ale hlavně o kvalitu a původ květin. Každé solidní online květinářství by na svých stránkách mělo mít původ každého jednotlivého druhu květin. Zároveň je také skvělé, pokud se můžete přímo na webových stránkách online květinářství poradit s odborníkem, který by měl vždy být připraven odpovědět na vaše dotazy a to ať pomocí e-mailu, telefonicky a v neposlední řadě na oblibě nabírá také chatbot, který je vám k dispozici doslova 24 hodin denně! Nebojte se zeptat, jedině tak můžete totiž předejít možnému zklamání.

Hlídejte si čas

I když některá online květinářství tvrdí, že nezáleží v jakou denní či noční hodinu provedete objednávku, vždy se může vyskytnout problém. Bankovní převody o víkendu spí, a ne vždy to s nimi jde tak hladce, jak bychom si představovali. Zároveň některá online květinářství slibují doručení do 2 hodin nebo do následujícího dne, ale malým písmem pod tím zjistíte, že musíte provést objednávku pouze do určité doby. Proto je dobré vždy pečlivě a s dostatečným předstihem prozkoumat všechny možnosti a podmínky.

Promyslete sezónu

Pokud máte v hlavě už určitý druh květin, zkuste také přemýšlet na sezónností. Některé druhy květin mají v určitých měsících v roce jinou cenu. Proto je dobré zvážit, zda právě neobjednávate v nejméně vhodný čas. Naopak je dobré vychytat sezónu konkrétních druhů. Například slunečnice v srpnu, budou mít naprosto odlišnou cenu a hlavně dostupnost, než v listopadu.

Potvrzení a sledování

Některé online květinářství nabízí také službu sledování vaší zásilky, díky které si budete jistí, že kytice dorazila na místo čas a v pořádku! Zároveň byste také měli obdržet potvrzovací email, který shrnuje a detailně popisuje vaši objednávku. Abyste si byli jistí, že květina je opravdu na cestě.

Platební metody

Většina online květinářství v dnešní době má hned několik platebních možností, tudíž nejste omezeni pouze na bankovní převod nebo platbu online kartou. Mnohé z nich umožňují platbu také QR kódem nebo platební bránu PayPal. Při zadávání platebních údajů buďte velmi obezřetní.

 

To je pouze několik základních tipů, které byste měli mít mysli, pokud si plánujete objednat květiny online pomocí kurýrní služby. Pokud najdete službu, která splňuje alespoň většinu výše zmíněných požadavků, můžete si být jisti, že se jedná o kvalitní a reprezentativní online květinářství.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

BÍLÉ VÍNO 0,75 l i

BÍLÉ VÍNO 0,75 l

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CORIN

CORIN

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

ELIEN

ELIEN

ZOLMA

ZOLMA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

SUNNY

SUNNY

SOFIE

SOFIE

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé