RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Zaslání květin do zahraničí

Toužíte poslat květiny do zahraničí? Zde je vše co byste měli vědět!

Máte vaše blízké v zahraničí a rádi byste jim udělali radost? Právě pro vás může být online květinářství opravdovou záchranou! Pokud se někdo z vašich blízkých nachází ať už na kratší, či delší dobu za hranicemi a vy přemýšlíte jak jim připomenout, že vám na nich záleží, nebo je chcete překvapit nádhernou svěží květinou na jejich svátek či narozeniny, právě online květinový kurýr je pro vás ideální volba. Ve světě existuje nespočet online květinářství a proto je dobré vždy zvolit online květinářství, které operuje právě v dané zemi. Chce to trochu hledání a porovnávání, nicméně si můžete být jistí, že výsledek bude stát opravdu za to! V dnešním článku jsme pro vás sestavili hned několik zajímavých tipů a rad jak zajistit, aby vaše květiny byly doručeny včas, za rozumnou cenu a hlavně s minimálními překážkami. Květiny můžete poslat do všech koutů světa. Samotná Interflora umožňuje doručení květin až do 137 zemí na světě a existuje opravdu vysoká pravděpodobnost, že právě vaše vyvolená země bude na jejím seznamu.

Jak služba doručení do zahraničí funguje?

Ačkoliv se to na první pohled může zdát jako složitý proces, není tomu tak. Nejdůležitější je hlavně první krok, kterým je výběr osvědčeného online květinářství. To vybírejte zejména na základě hodnocení zákazníků, kteří služeb již využili, zkontrolujte si, zda jde vámi vybraná služba doručit na vámi zvolenou adresu. Každá spolehlivá online květinová společnost by měla mít možnost kontroly, která vám bude schopná ihned sdělit, zda je možné květinu na vámi zvolenou adresu doručit. Pokud je tento krok splněn, můžete se s radostí pustit do výběru těch správných květin. Většina online květinářství nabízí jak předem připravené květiny, které si předešlí zákazníci oblíbili, tradiční květinové vazby a různé barevné kombinace. Další variantou by měla být možnost složit si vlastní květinu, která bude jen na vás.

Další důležitou informaci je datum dodání, které si také může vybrat libovolně. Můžete objednat kytici na příští týden, ale také na zítřejší odpoledne. Poté už jenom vyplníte kontaktní údaje, zvolíte pro vás nejvhodnější typ platky a je hotovo. Vaše kytice plná radosti a překvapení je na cestě!

 

Na co si dát pozor

Při zasílání kytice do zahraničí je dobré si pohlídat hned několik věcí. Může se zde skrývat hned několik poplatků, které na první pohled nepoznáte. Jako první je dobré zkontrolovat cenu kytice ve vaší měně, kurz se často může lišit a být pro zákazníka velmi nevýhodný. Tohle by se samozřejmě nemělo stát u ověřeného prodejce a pro vás by to mělo být další z hlavních indikátorů jak rozeznat spolehlivého obchodníka. Pokud se ke kytici chystáte přidat další příslušenství v podobě drobných dárků nebo přáníček, stejně tak jako u samotné kytice si zkontrolujte cenu, na kolik tyto na první pohled drobnosti ve finále vyjdou. Mezi poslední položky patří cena dopravy, pokud objednáváte u obchodníka, který sídlí v zemi, kam plánujete poslat kytici měla by být cena dopravy běžná a ne mezinárodní s poplatky za clo a dalšími extra výdaji. Pokud vám přijde cena přemrštěná, raději si zjistěte běžné ceny zásilek v dané zemi.

Před samotným objednáním ještě prozkoumejte webové stránky prodejce, možná vám při první registraci věnuje dárkový poukaz, slevový kód nebo jinou výhodnou nabídku, které byste mohli při vaší objednávce využít a ušetřit tak nějakou tu korunu. Některé online květinářství nabízí také členské kartičky s různými výhodami, proto vždy před objednávkou prozkoumejte různé výhody.

 

Pohlídejte si významné dny v ostatních zemích

Státní svátky oslavované v České republice známe všichni moc dobře, ovšem o tom co slaví ostatní v zahraničí už tak dobrý přehled nemáme. Každá země má své svátky, zvyky a tradice, které si každoročně ráda připomíná a oslavuje. Možná i vaši blízcí rádi oslaví významné dny pro jejich zemi. Dnes se podíváme alespoň trochu zblízka na země, které patří mezi oblíbené pracovní destinace našich krajanů nebo jsou znatelně velké a oblíbené.

 

Austrálie

Máte někoho, kdo se nachází ve slunné Austrálii a rádi byste mu udělali radost květinou i přes tak dalekou vzdálenost? Žádný problém! Můžete navíc dotyčného překvapit na významný den, který oslavuje celá země!

 

●     26. ledna: Den Austrálie

●     12. ledna: Canberra day

●     13. května: Den Matek

●     6. června: Queensland day

 

Kanada

Nebo snad vaši blízcí raději zvolili divokou přírodu nádherné Kanady a vydali se vzhůru za dobrodružstvím právě sem? Kanaďané jsou známými vlastenci a proto i zde existuje řada významných svátků, o kterých byste možná měli vědět.

 

●     12. března: Den Commonwealth

●     13. května: Den Matek

●     17. června: Den Otců

●     1. července: Den Kanady

●     3. září: Svátek práce

●     8. října: Den díkůvzdání

 

Francie

Mnoho lidí nemůže odolat romantické Francii, která nabízí ať už světové metropole, tak i nádherné pláže plné romantických zákoutí a uliček. Ať tam vaše blízké zlákala romantická francouzština, výborné croissanty nebo delikátní francouzské víno a sýry, můžete jim stále udělat radost donáškou čerstvých květin, které rozhodně čekat nebudou!

 

●     1. května: Svátek práce

●     21. května: Letnice

●     27. května: Den Matek

●     17. června: Den Otců

●     14. července: Národní den Francie (Bastille day)

 

USA

Mnoho lidí také láká odjet za velkou louži a zkusit ten pravý americký život, zda je opravdu takový, jaký ho známe ze seriálů a filmů. Dokažte vašim přátelům a blízkým že i přes vzdálenost větší než samotný oceán nezapomínáte a vážíte si jich stále stejně. Protože vzdálenost opravdu nic neznamená!

 

●     15. ledna: Den Martina Luthera Kinga

●     13. května: Den Matek

●     17. června: Den Otců

●     4. července: Den nezávislosti

●     3. září: Svátek práce

●     9. září: Den seniorů

●     11. listopadu: Den Veteránů

●     22. listopadu: Den díkůvzdání

 

Německo

Mnoho našich blízkých také rádo volí Německo a to zejména kvůli pracovním příležitostem, snadné komunikaci a hlavně vzdálenosti, která sice není v porovnání se zámořskými zeměmi, tak obrovská. Ovšem to nebrání tomu, proč nepotěšit vaše blízké čerstvě řezanými květy.

 

●     8. března: Mezinárodní den žen

●     10. května: Den Otců

●     13. května: Den Matek

●     21. května: Letnice

 

Tohle byl jen malý souhrn několika oblíbených států, kam naši krajané často brouzdají na delší dobu. Pokud se vaši blízcí nachází v jiné zemi, která zde nebyla zmíněna, můžete se inspirovat sami si zjistit jaký významný den daná země oslavuje a překvapit tak vaše blízké, nebo se můžete držet pouze osobních významných dnů jako jsou narozeniny i svátek. Nyní už totiž víte, jak jednoduché je udělat radost i přes půlku zeměkoule!

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

DOROTHY

DOROTHY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé