RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak objednat květiny

Květiny na objednávku: Jak postupovat krok za krokem

Objednávání květin nebylo nikdy jednodušší! Díky online květinářství se nám otevírají opravdu široké možnosti, jak překvapit vaše nejbližší čerstvě řezanými květy a to i v případě, že se nachází desítky, nebo dokonce stovky kilometrů od vás! Celý proces přes výběr, objednávku až platbu je opravdu jednoduchý a díky novým technologiím jste schopní ho vyřídit přímo z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti vytáhnout paty z domu. V dnešním článku nahlédneme na jednotivé kroky, které je nutné splnit při objednávce květin online. Nebojte se, nejedná se o nic složitého ani náročného co byste nezvládli, pokud ještě s květinami na objednávku přes internet nemáte zkušenosti. Vše je naprosto jednoduché a přehledné, tak se na to pojďme společně podívat.

 

Vyberte si květinu

Prvním krokem bude samotný výběr kytice a jednotlivých druhů květin. U nás ve Flora-online nabízíme opravdu široký výběr různých druhů a velikostí. Abychom vám alespoň trochu usnadnili výběr, rozdělili jsme květiny do jednotlivých kategorií pro snadnější přehled a rozhodování. Květiny můžete vybírat na základě příležitosti nebo druhu. Pokud hledáte například ideální květinu jako překvapení na svátek svatého Valentýna, můžete snadno zvolit odkaz Valentýn a vybrat si z předpřipraveného seznamu květin. Pokud raději preferujete výběr podle konkrétního druhu, máte na výběr hned několik druhů květin, které vám usnadní hledání. Pokud si nejste zcela jistí výběrem kytice, můžete se inspirovat v sekci Top kytice, kde naleznete nejoblíbenější druhy, vybrané na základě našich zákazníku. Navíc máte na výběr hned z několika různých velikostí, proto záleží jen na vašem výběru jak velkou kytici chcete zvolit. Pokud byste si opravdu nebyli jistí výběrem, rádi vám poradíme.

 

Můžete přihodit něco extra

Flora online nabízí taktéž sortiment doplňků, které můžete přidat k jakékoliv objednávce. Celou nabídku naleznete v sekci Dárky ke kyticím, kde máte na výběr hned několik věcí, se kterými můžete vaši kytici obohatit! Na výběr máte například roztomilého plyšového medvídka, který potěší nejen děti, ale rozněžní každou romantickou duši. Další možností může být výběr z několika oblíbených čokolád. Můžete zvolit oblíbenou Milka čokoládu, na poděkování pro speciálního člověka zvolit výjimečnou Merci bonboniéru, nebo potěšit vaše blízké výbornými Raffaelo kuličkami nebo Toffifee. Pokud byste ke kytici rádi přihodili něco ostřejšího, i v tomhle směru vás nezklameme a jsme připraveni. Na výběr máte z bílého a červeného vína, nebo také z dvou druhů Bohemia sektu, pro opravdu speciální a nezapomenutelné příležitosti.

 

Vyberte si datum doručení

U každé objednávky máte na výběr datum a čas doručení. Pokud plánujete rádi dopředu, nic vám nebrání v tom, naplánovat si doručení na konkrétní den. Zároveň jsme tu i pro ostatní, kteří často řeší dary na poslední chvíli a potřebují kytici doručit ještě v ten samý den. Naši kurýři jsou připraveni předat vaše květinové překvapení téměř kdykoliv. Doručujeme jak ve všední dny, tak o víkendu a svátcích. V Praze jsme navíc schopni doručit květiny expres do jedné hodiny od dokončení objednávky. Flora online navíc doručuje i na Slovensko, celkový přehled týkající se doručování naleznete zde.

 

Zadejte adresu, kam si vaše květinové překvapení přejete doručit

Jedním z posledních kroků je výběr adresy, kam si přejete vaše kytici doručit. Můžete je poslat přímo vašemu příjemci domů, nebo ho překvapit například donáškou květin přímo do práce. Pokud chcete kytici předat osobně, můžete si ji samozřejmě objednat přímo k vám domů a později předat dotyčnému, žádná varianta není špatná! Vaše květiny budou doručeny kurýrem přímo na místo určení. Všechny květiny mají speciální balení, aby během cesty nedošlo k žádnému poškození a dorazily na místo v perfektním stavu.

 

A to je vše. Jakmile projdete všemi zmíněnými kroky, zbývá už jenom potvrdit a zaplatit objednávku. Možnost platby zvolíte dle vašich preferencí a jakmile obdržíme vaši zaplacenou objednávku, květiny jsou na cestě na vámi vybranou adresu. A to všechno z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti obíhat květinářství ve městě. U nás ve Flora online nám záleží zejména na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě, proto uděláme všechno proto aby vaše objednávka proběhla v pořádku.

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

VIVIENA

VIVIENA

VIOLETAS

VIOLETAS

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

TAMARA

TAMARA

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATERINA

KATERINA
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé