RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak udělat zajímavější donášku květin

Jak udělat donášku květin ještě zajímavější?

Když se někomu rozhodnete poslat květiny, je důležité se ujistit, že jste dodrželi všechny základní kroky, aby váš zážitek byl co nejpůsobivější. A to ať už toho o květinách víte opravdu hodně, nebo třeba také vůbec nic! Ať už jste znalec, nebo ne, dnešní tipy na co nejefektivnější rozvoz květin může využít naprosto každý, proto si na ně v době, až budete chtít odeslat vašim blízkým květiny pomocí kurýra vzpomeňte a využijte jich. Kombinace znalostí a o nejpůsobivějším doručování květin a vašich blízkých učiní z květinové zásilky opravdový zážitek, na který vaši blízcí jen tak nezapomenou.

 

Přidejte ke květinám příběh!

Ať už skládáte dohromady jakoukoliv kytici, nikdy byste neměli zapomínat na osobní preference obdarovaného. Samozřejmě je stále důležité brát v úvahu také preferovaný styl, životnost květin a pro opravdové detailisty a například i barvu květin, aby ladila s interiérem. Pokud preferujete jednoduchý design, ale máte také rádi historii květin a jejich symboliku, kytice čerstvých tulipánů může být skvělou volbou. Celé věnování květiny můžete povýšit příběhem o tulipánech, kdy cibule tulipánů měly v Holandsku, v 17. století vyšší hodnotu než zlato. Pokud tedy věnujete kytici někomu, na komu vám opravdu záleží, tento příběh bude určitě správným krokem. Květina dále symbolizuje nesmrtelnost, život a lásku. Proto není divu, že ve 30. letech 16. století došlo zejména v západní Evropě k absolutnímu boomu a nadchnutí pro tulipány. Celá tato éra dostala dokonce i svůj vlastní název jako “Tulipánová mánie” a tulipány dostaly dokonce takovou cenu, že se s nimi začalo obchodovat jako s běžnou peněžní měnou, no nezní to šíleně? Tulipány mají dodnes vysokou hodnotu a jsou skvělým květinovým dárkem pro vaše blízké, pokud navíc donášku čerstvě řezaných tulipánů ozvláštníte příběhem, posunete celkový dojem z květiny na úplně jinou úroveň! Ovšem stále je nutné myslet na sezónnost tulipánů a také na fakt, že životnost tulipánů je opravdu velmi krátká a často trvá v řádu několika dnů. Nejčastěji se udává životnost od 4 do 7 dnů, záleží také na podmínkách prostředí.

 

Dejte na radu profesionála

Pokud si nejste zcela jistí, jaký konkrétní druh květin má dotyčný rád, nebojte, i v tento moment pro vás máme řešení. Někdy může být tím nejlepším řešením paleta různých barev a květů, která dá prostor nejen vaší kreativitě, ale udrží vás v jistotě, že se zde objeví druh, který má dotyčný rád. Pokud si ale opravdu nejste jistí volbou správných květin, pořád jsme tu pro vás my, kteří vám rádi poradíme. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem nebo nerozhodností v našem online chatu, který naleznete ihned na úvodní stránce našeho webu Flora online. Rádi vám pomůžeme se správným výběrem ideální kytice pro vaše blízké a dalšími dotazy. Většina služeb doručování květin vám vždy velmi ráda pomůže vytvořit jedinečné aranžmá. Nebo máte také možnost si vybrat již z předem sestavených kytic, které byly vytvořeny právě profesionály. Navíc i u nás na Flora online máme opravdu široký výběr, který vám pomůže vybrat správnou kytici, která potěší vaše nejbližší.

 

Zvažte místo a čas dodání

Pokud se rozhodnete poslat komukoliv kytici, je důležité zvážit správnou volbu kurýra. Chcete si být přece stoprocentně jistí, že vaše objednávka dorazí bezpečně a včas. Recenze a spokojenost předešlých zákazníků vám pomůže se ubezpečit, že se jedná opravdu o kvalitní službu a vaše zásilka vždy dorazí na místo v přesně stanovený čas. Základem vysoce kvalitní doručovací služby je zejména silná a pozitivní pověst. Zkuste se ve vašem okolí zeptat, zda má někdo s konkrétní doručovací službou zkušeností, případně jak byl spokojený, nebo i které společnosti je lepší se vyhnout. Špatná zkušenost, je stále taky zkušenost a i špatná recenze vám může zachránit plánované překvapení.

 

Jakmile při další objednávce květin online budete myslet na výše zmíněné rady a tipy, můžete si být téměř jistí, že už nikdy při objednávce květin online neuděláte chybu. Důležité je, vybrat nejen správnou doručovací společnost, ale také být si jistý vzájemným vztahem mezi vámi a obdarovaným. Přejeme vám tedy, pouze spokojené objednávky!

 

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

ORIGINAL

ORIGINAL
Neprodejné

TULIPS

TULIPS
Neprodejné

JIŘINKA

JIŘINKA
Neprodejné

TULIA

TULIA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé