RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jakou květinu k narozeninám?

Oblíbené květiny k narozeninám

Jedna hlavní společná věc na narozeninách je ta, že je má opravdu každý! A to, ať už je slaví, nebo ne. Darování nebo zasílání květin k narozeninám je stále jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších způsobů, jak dát někomu najevo, že na něj myslíte, a hlavně že jste na jeho významný den nezapomněli! Co se týče narozenin a narozeninových květin, na věku opravdu nezáleží. Starší ročníky ocení myšlenku a krásu květin, kdežto mladší ročníky v případě zaslání květin nápaditost, barvy a zajímavé květinové kombinace. Pokud se rozhodnete narozeninovou kytici poslat, nikdy nezapomeňte na drobný vzkaz, kde můžete nejen vložit věnování, od koho květina pochází, ale hlavně co se týče narozeninových květin vložit také blahopřání, na to by se u narozeninových květin opravdu nemělo zapomínat! V dnešním článku si představíme několik oblíbených květin, které můžete poslat k narozeninám vašich nejbližších.

 

Růže

Rozhodně není žádným velkým překvapením, že na tomto seznamu najdete růže. Růže nabízí úžasnou rozmanitost nejen v barvách, ale také ve velikostech, které máte k dispozici. Stejně jako vůně, se kterými jsou růže spojeny dělají z těchto řezaných květin kytici v předních příčkách pro mnoho příležitostí, a to nejen pro narozeniny. Menší, čajové růže dokážou vnést eleganci do různých kytic a květinových aranžmá, svým drobným vzhledem dokážou rozzářit každé prázdné místo a vyplnit nechtěný prázdný prostor. Naopak klasické, velké růže si vyberou pozornost v samostatných kyticích, kde je jim věnována veškerá pozornost. Růže patří mezi velmi uznávané květy, proto s nimi nikdy neuděláte chybu. Jediná věc, na kterou je dobré dát si pozor jsou barvy, kdy každá barva je nositelkou odlišné zprávy.

 

Chryzantémy

Krásné, barevné a veselé květiny jsou taktéž ideální volbou do narozeninové kytice. Jsou k dispozici v široké škále barev a v různých velikostních a druhových provedení, proto je můžete libovolně kombinovat a mixovat, abyste dosáhli vzhledu přesně podle vašich představ. Navíc je můžete také kombinovat s ostatními druhy květin a dosáhnout tak vzhledu přesně podle vašich představ. Chryzantémy jsou navíc opravdu odolné druhy, proto jsou vhodnou volbou podzimních a zimních měsíců.

 

Macešky

Určité druhy jarních macešek vypadají, jako by jejich jednotlivé okvětní lístky zdobily různé tváře a úsměvy. Právě kvůli jejich různorodým variacím jsou ideální volbou pro narozeninový dárek. Najdete jich hned v několika různých barevných provedení od bílé, žluté, fialové, tedy v samých veselých barvách, které povzbudí oslavencovu náladu a vnesou příjemnou a pozitivní atmosféru do každé místnosti!

 

Gerbery

Oblíbené, nádherné a vytrvalé gerbery jsou ideálním darem k narozeninám. Květiny s veselým vzhledem připomínající kombinaci letních slunečnic a lučních kopretin jsou skvělou volbou pro narozeninovou kytici! Navíc jsou považovány za šťastné květiny, které vnesou radost do každé narozeninové kytice. A právě štěstí a radost by neměly chybět u žádného narozeninového přání!

 

Karafiáty

Možná tomu není zrovna tak v našich končinách, ale právě karafiáty patří mezi jedny z nejoblíbenějších řezaných květin na světě! A my se vůbec nedivíme, proč tomu tak je. Jedná se totiž o opravdu nádherné květy se zajímavými okvětními lístky, které navíc najdete v různých krásných barevných kombinacích a díky jejich nenáročným vlastnostem na péči a dlouhou životnost se stávají opravdovými květinovými stálicemi v řezaných květinách. Karafiáty jsou ideální volbou pro jemná květinová aranžmá. Dokážou do každé kytice vnést jemnost.

 

Tohle je jenom malý zlomek květin, které jsou vhodné jako narozeninové překvapení pro vaše nejbližší. Na našich stránkách Flora online, můžete prozkoumat ještě větší výběr narozeninových kytic, nebo si můžete vytvořit vaši vlastní. Pokud tedy hledáte perfektní dárek k narozeninám, květiny vždy byly a vždy budou tou správnou volbou, která upřímně potěší a dojme každého příjemce. Zkontrolujte narozeninový kalendář a připravte se na nejbližší narozeniny vašich blízkých pomocí květinové inspirace.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé