RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Sedm výhod nákupu květin online

Kytky domů - Kytky domů, 7 výhod pro nákup květin online

S pokrokem nových technologií a celkovou změnou kultury nakupování a obchodování se doslova roztrhl pytel. Není novinkou že si v dnešní době vystačíme pouze s telefonem nebo počítačem pro nákup téměř jakéhokoliv zboží. Nemusíte se tedy ani pohnout a váš nákup už je na cestě. Mezi všemi těmi e-shopy s oblečením, nábytkem, jídlem mají své významné místo také květiny. Květiny vždy byly a budou jedním z nejkrásnějších dárků, které můžete věnovat a to téměř pro každou zajímavější příležitost. Může to být oslava narozeniny, večírek, promoce a spoustu dalších akcí, kde je výskyt květin zcela nepostradatelný! Online květinářství navíc nabízí širokou škálu druhů, barev a provedení květin, kde si každý vybere tu svoji pravou. Široký výběr květin je důležitý pro co nejpřesnější vyjádření vašich emocí a zprávy, kterou chcete příjemci sdělit, i když se u něj nevyskytujete osobně. V dnešním článku si představíme 7 výhod, které sebou nese doručování květin objednaných na internetu.

 

 

Květiny přesně podle vašeho vkusu

Často se můžete v květinářství setkat s tím, že vám nedají ani trochu prostoru pro vaši kreativitu a výběr květin je zcela na volbě floristy. Ne vždy je to špatně, existuje spousta lidí, kteří raději celé aranžmá nechají na odborníkovi a odnesou si pouze výsledek. Ovšem je zde i druhá skupina lidí, která ráda do kytice promítne kus sebe. Proto se při výběru a vytváření zajímavých květinových dekorací v online květinářství můžete alespoň na chvíli vžít do roli floristy, který vytváří nádherné a personalizované kytice! Máte zde jedinečnou možnsnost vytvořit si kytici přímo vám na míru! Navíc vždy ke květině můžete přiložit zprávu v podobě drobného věnování, aby dotyčný věděl, od koho krásná kytice pochází.

 

Doručení ve stejný den od objednání                                                             

Doručovací služby květin většinou poskytují službu doručení v den objednávky. Což často zachraňuje všechny zapomnětlivé přítele, kteří přehlédli významný datum v kalendáři. Přesně pro tyto hororové scénáře je doručení v ten stejný den opravdovou spásou. S doručením ve stejný den mohou přicházet drobnější omezení, například v podobě omezené objednávací doby, aby byli kurýři schopni doručit kytici na místo v domluvený čas.

 

I online květinářství mají speciální nabídky!

Slevy existují nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu! Online květinářství mají často různé akce spojené se sezónnou nebo různými speciálními svátky jako je například svátek svatého Valentýna, nebo všem obchodníkům známý Black Friday. Mimo jiné, zde můžete najít také zajímavé benefity při nákupu více kusů, pokud například plánujete nákup květin do firmy, či na větší oslavu. Proto je vždy výhodné prozkoumat různé nabídky a vybrat si tu, která vám sedí nejvíce. I v tomto ohledu to bude mnohem snadnější, než obejít několik různých květinářství ve městě, stačí vám pouze projít pár odkazů a máte hotovo!

 

Jistota zajištěna

Každé profesionální a prověřené online květinářství vám zaručí také jistoty při každé objednávce, proto se na něj můžete s jakýmkoliv problémem ihned obrátit. Například u nás ve Flora online máte k dispozici sekci Kontakt, kde naleznete hned několik způsobů jak se s námi spojit a my vám rádi poradíme s jakýmkoliv problémem. Každé objednávce je ale věnována speciální pozornost, s rozhodováním jaké online květinářství zvolit vám navíc mohou pomoci také recenze od zákazníků.

 

Objednáte kdykoliv

U online květinářství neexistuje nic jako otevírací doba. Většina online květinářství funguje nepřetržitě v závislosti na denní dobu. Ať už jste ranní ptáče nebo noční sova, kytici si můžete objednat kdykoliv. Stačí vám pouze vyplnit dobu doručení, kdy si přejete aby byla předána příjemci, vyplnit potřebné údaje, zaplatit a je to! Je třeba ale počítat s tím, že kurýři pracují v omezenou pracovní dobu, proto pokud objednáte v 1 hodinu ráno, nepředpokládejte, že kytice bude do hodiny doručena.

 

Vždy všeho dostatek

Díky tomu, že online obchod není omezen pouze na drobný obchod, nabídka bývá opravdu široká! Samozřejmě i zde se může stát, že některou z květin nebudou mít v konkrétním termínu na skladě, ovšem je zde mnohem menší pravděpodobnost než u kamenného obchodu. Navíc co se týče celkového výběru květin, online květinářství nemají konkurenci a je to jedna z dalších výhod oproti tradičním obchodům.

 

Ušetřete čas

A v neposlední řadě jedna z nejzásadnějších výhod online květinářství je rozhodně čas! Nemusíte se už trápit tím, že nestíháte otevírací dobu, že nemáte čas kytici vyzvednou na daném místě, nebo že vám došla hotovost a květinářství neakceptuje karty. Stačí vám doslova pár minut a můžete mít od samotného výběru kytice až po zaplacení hotovo, aniž byste se zvedli ze židle, jak jednoduché a efektivní, že?

 

Doufáme že vás 7 výhod, proč zvolit květinového kurýra přesvědčilo k tomu pořídit váš další květinový nákup online. Podívejte sa na širokou nabídku květin, které Flora online nabízí, věříme, že si z naší nabídky vybere naprosto každý.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé