RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jakou darovat květinu

Co by měl každý muž vědět o darování květin

Ani si netroufáme hádat počet zoufalých pohledů žen, které se tak tak snaží sebrat poslední úlovky úsměvu, když ji muž předává předražené květiny z čerpací stanice, které mají to nejlepší už dávno za sebou. Pokud se zoufale snažíte udělat dojem, květiny vám v tomto případě mohou opravdu pomoci, ovšem předtím než se je rozhodnete darovat, je velmi důležité se zamyslet. Když se rozhodnete vaší milé poslat květiny, je dobré myslet hned na několik bodů, které se pro vás snažíme v dnešním článku shrnout a myslíme si, že každý správný gentleman by tyto body u darování květin měl mít na paměti.

 

Kdy darovat květiny

Proč čekat na příležitosti jako je Valentýn, svátek nebo dokonce až na samotné narozeniny? Je mnohem hezčí a spontánnější, když darujete květiny ve chvíli, kdy se nekoná žádná významná událost. A to ať už je necháte zaslat přímo ke dveřím bytu nebo do práce, online květinářství vám umožňuje nakoupit krásné a kvalitní květiny, které budou u příjemce v mžiku a v co nejlepším stavu!

Kupujte květiny jen tak

Nenechte se být předvídatelným. Naopak tím ztrácíte veškerou romantiku a onen skvělý pocit překvapení. I u darování květin je nutné přemýšlet co, kdy a jak. Romantiku nenabudíte, když pořídíte květiny jednou do roka a ještě v den kdy to dotyčná čeká. A nejedná se jenom o vaši manželku nebo přítelkyni, čas od času je dobré si vzpomnět i na maminku nebo babičku, kterým květiny udělají stejnou radost jako vaší přítelkyni. A navíc na maminku a babičku rozhodně žárlit nebude, naopak si tím u ní šplhnete ještě více, že nezapomínáte na udržování dobrých vztahů v rodině.

Co nedělat

Mnoho mužů často čeká na opravdu poslední chvilku, kdy pořídit květiny a potěšit tak drahou polovičku. Ovšem ne vždy se zadaří, a i takové květinářství dokážou velmi nepříjemně překvapit se svou zavírací dobou v 17 hodin, případně zdržení se v zácpě nebo v práci, nikdy nevíte co se může přihodit. To je potom nákup zažehnán, ale ne tak docela! Online květinářství vám stále může zachránit den a doručit květiny i do dvou hodin od objednání, samozřejmě zde hraje velkou roli kde se příjemce nachází a v jakou denní či noční hodinu zadáváte objednávku. Nicméně nemusíte nikam spěchat stačí pouze vybrat vámi preferovanou květinu, kliknout na tlačítko objednat, zaplatit a vaše kytice může být rázem na cestě. Dokonce u mnohých online květinářství nejsou ani sváteční dny či víkendy vůbec žádný problém! Kytice pro vaše nejbližší je zaručený způsob, jak vykouzlit úsměv na tváři a zlepšit někomu den.

Kdy květiny nekupovat

Někteří tvrdí, že omluva s květinami není ta pravá, jelikož od tohoto momentu může mít dotyčný vždy u darování květin pocit, že je něco špatně. V tomto případě záleží na situaci, jelikož květiny nejsou vždy špatnou formou omluvy je jenom nutné mít na paměti stále dobré načasování a myslet vaši omluvu opravdu upřímně. Místo omluvy kupte květiny například jako překvapení po náročném pracovním dni nebo jen tak jako příjemné zpestření obědové schůzky.

Třetí rande

Není dobré narukovat hned na první rande s pugétem červených růží a vlastně s jakoukoliv kyticí. Dotyčná by se nemusela cítit velmi komfortně, a ani pro vás by to poté nebyla úplně příjemná atmosféra. Proto je lepší se nejdříve pořádně poznat a nejlépe na třetím rande překvapit květinami. Navíc máte alespoň čas na to zjistit, jaké květiny jsou její oblíbené nebo například jestli není na něco alergická. A to je vždy dobré vědět!

Zkoušejte nové kombinace

Nechte proudit vaši kreativitu a nezůstavejte pouze u kytice červených růží. Naopak experimentujte a zkoušejte nové květinové kombinace. Navíc pokud se budete držet sezónních květin, nejen naše planeta ale také vaše peněženka to zaručeně zaznamená. Pokud se úplně necítíte na aranžování své vlastní kytice nevadí. Například u nás na Flora online máte už opravdu velký a hlavně odzkoušený výběr různých květin, se kterými rozhodně chybu neuděláte. Jsou sestaveny zkušenými floristy, proto je jejich výsledný vzhled naprosto okouzlující a vy si tím ušetříte další čas, například na rezervaci večeře ve vašem oblíbeném podniku.

Nezapomeňte na osobní preference

I tímto způsobem se dá udělat opravdový dojem. Proto pokud znáte její oblíbený druh květin, oblíbenou barvu nebo naopak víte, jakou barvu nemusí, postupujte podle tohoto seznamu. Získate totiž další plusové body a to hlavně díky vaší všímavosti! Zároveň je také dobré přemýšlet o povaze vaší milované. Je plná energie, optimismu a nekonečná extrovertka? Zkuste zvolit květiny plné barev, kombinace exotiky a zeleně může být tou správnou volbou právě pro tuto povahu. Pokud se jedná naopak o jemnou, romantickou duši, která je klidnější povahy, držte se pastelových barev, jemných stuh a nenáročných aranžmá. V naší nabídce naleznete květiny pro všechny povahy!

 

Doufáme, že vám naše body pomohly ujasnit si základní pravidla o věnování květin a vy s příští květinou zazáříte na všech frontách!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALICE

ALICE
Neprodejné

APOLENA

APOLENA

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIOLETAS

VIOLETAS

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé