RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Čerstvé květiny

Čerstvé květiny pro každou příležitost

Čerstvé květiny jsou vhodným dárkem pro mnoho významných událostí a příležitostí, často také nastává situace, kdy doslova zachrání vaši bezradnou situaci, při které si opravdu lámete hlavu nad tím, jaký dárek nebo jenom drobnou pozornost zvolit. Máme pro vás dobrou zprávu, s květinami nešlápnete vedle snad v žádném případě, naopak někdy umí velmi mile překvapit, když to dotyčný opravdu nečeká. Občas je dobré se ujistit co různý typ květin či jednotlivé barvy  znamenají a jakou konkrétní zprávu předávají příjemci.

 

Zároveň v dnešní době máme hned několik možností, jak darovat květinu. Nejčastěji padne volba na osobní předání, které je v některých situacích zkrátka nevyhnutelné. Ovšem nabízí se také možnosti jako je doručení květin pomocí kurýrních služeb, kdy veškerá okolní práce odpadá a vy si všechno můžete zařídit z pohodlí vašeho domova. Pokud si ale nejste úplně jistí jaký druh květin zvolit, pro konkrétní příležitost, dnešní článek je vám přímo na míru. Pojďte spolu s námi nahlédnout na jednotlivé příležitosti spojit je s různými druhy květin.

 

Romantické příležitosti

Poměrně široké téma, se kterým je spojeno hned několik jednotlivých situací a příležitostí. Může se jednat například o oslavu výročí vašeho vztahu, oblíbený svátek zamilovaných a to ať už se to slavný Valentýn, nebo náš první Máj, no a samozřejmě nemůžeme zapomenout také na překvapení běžných dnů, kdy si vaše drahá polovička zaslouží pozornost jen tak pro radost. Pak jsou tady méně radostné události, spojené s nepříjemnými hádkami, kdy je hned oheň střeše, který se dá uhasit čím jiným, než čerstvými květinami. Zde vás asi nepřekvapí, že rudé růže zůstávají pro tyto události stále číslem jedna. Pokud chcete ale něco originálnějšího můžete vybrat kytici růží složených z více barev. Například krémové růže v kombinaci s rudě červenými vypadají naprosto skvěle! Krémové růže pomohou zjemnit ostrost výrazné červené. Ostatní druhy květin by ovšem neměly nijak zaostávat, skvělou volbou jsou například také tulipány nebo lilie.

 

Narozeniny

Neexistuje snad jeden jediný druh, který by dokázal potěšit naprosto každého. U narozeninových květin je dobré se rozhodovat na základě věku oslavence. Bláznivější květiny plné nejen různých barev, ale také jednotlivých druhů jsou více oblíbenější mezi mladšími příjemci, naopak u starších příjemců je vhodnější zvolit neutrálnější barvy nebo se držet jednoho až dvou různých druhů květin v jedné kytici. Co se barev týká, je lepší zůstat u světlejší barevné škály, která působí přece jen trochu víc pozitivněji než tmavé odstíny. Pozitivita a optimismus k narozeninám patří! Zkuste například bílé tulipány, žluté nebo meruňkové růže a rozhodně i barevné gerbery jsou skvělou volbou jak oslavit narozeniny. Pokud se nemůžete rozhodnout jakou barvu zvolit, jednoduše zvolte více barev.

 

Den matek

I maminky potřebují rozmazlovat a ideální příležitostí, která o to doslova vybízí je svátek matek. V tomto případě je kytice čerstvých květin volbou číslo jedna! Karafiáty jsou populární v mnoha zemích, ovšem u nás jsou stále spojovány spíše se skutečnými událostmi. Ideální je vybrat květinu z květů, které jsou její nejoblíbenější. Ovšem například s orientálními liliemi rozhodně chybu neuděláte. Lilie symbolizují čistotu a nevinnosti, zároveň kytice složená z lilií vypadá opravdu honosně a velmi elegantně. Co se týče barev pro maminku, oblíbená je například růžová nebo fialová, které správně podtrhnout ženskost.

 

Pohřební květiny

Bohužel nejen radostné události jsou spojené s květinami, ale také životní události, kterým se nevyhneme a jsou přirozenou součástí našeho působení na tomto světě. Zvláště v těžkých situacích dokážou květiny člověka přivést na nové myšlenky a alespoň trochu zmírnit bolest a smutek způsobený ze ztráty blízkého člověka. U nás mezi oblíbené smuteční květiny patří karafiáty, hortenzie, ale také lilie a růže. Bílá barva jednotlivých květin má za symboliku vyslat pozitivní zprávy do nebe a povzbudit pozůstalé, že i když tady s námi zesnulý nemůže být, navždy zůstane v našich myšlenkách a hlavně v našich vzpomínkách.

 

Samozřejmě existuje spousta dalších příležitostí, se kterými jsou květiny úzce spojeny. Ať už je to oslava různých výročí, nového titulu, práce, ale také jako pozornost všedních dnů. Květiny si k nám vždy najdou cestu, proto je dobré se nad jednotlivými událostmi zamyslet i hlouběji, než jen bezhlavě zvolit první kytici, kterou zahlédneme v květinářství nebo supermarketu. Veřte, že pokud se alespoň trochu zamyslíte nad věnováním, obdarovaný to hned pozná a hlavně ocení.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

AMORA

AMORA

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE

ANITA

ANITA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé