RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květina jako omluva

Květiny jako omluva

Každý z nás to někdy pokazí, ať už slovy, nebo činy. A chyby budou už napořád součástí našich životů, proto je nutné se z nich poučit a jít dál. Ovšem občas můžete rozesmutnit někoho z vašich blízkých, u kterých si to bude žádat řádnou omluvu, která bude dobrá nejen pro váš vztah, ale také pro vaše svědomí. Proto kdykoliv máme pocit, že jsme něco zkazili a je nám to líto, přichází na řadu květiny, které se najednou stanou zachráncem celé nepříjemné situace. Nádherný vzhled květin a darování od srdce je čin, na který se nezapomíná. V dnešním článku se dozvíte, které květiny je vhodné zvolit jako omluvu.

 

Žluté růže

Žlutá růže symbolizuje nevinnost a přátelství, proto je ideální volbou k vyjádření upřímných emocí pokud se chcete omluvit za chybu zejména svému kamarádovi či kamarádce. Pokud nechcete zůstat pouze u jedné barvy, skvělou kombinací v tomto případě budou žluté a oranžové růže. Ovšem nemusíte nutně zůstat pouze u žlutých růží, skvěle poslouží také peruánské lilie, která skvěle dokáže vyjádřit vaše omluvné gesto. Proto neváhejte a získejte přízeň vašeho kamarádství zpět, díky žlutým květům.

Bílé tulipány

Bílá barva je často spojována s čistotou a novými začátky, právě proto jsou bílé tulipány skvělou volbou, pokud chcete říct promiň a vyrovnat tak chyby, které jste učinili. Tulipány patří mezi elegantní květy, které můžete poslat komukoliv do kanceláře i domů, pokud ke kytici přidáte drobnou personalizovanou zprávu s omluvou. Abyste vyjádřili vaše upřímné promiň, uvidíte, že brzy vám bude odpuštěno.

Lilie

Překonejte fázi neshody a neštěstí spolu s krásnými liliemi! Lilie jsou krásná květinová omluva, která osvěží vaše vztahy a dodá jim nový, pozitivní nádech. Lilie jsou velmi elegantní a plné naděje, ovšem je dobré s nimi ve fázích nedorozumění a špatné komunikace zacházeli opatrně.

Břečtan

Nelekejte se, rozhodně po vás nechceme, abyste jako omluvnou kytici darovali břečtan. Naopak ho zakomponujte do některých zmíněných druhů. Břečtan dokáže krásně doladit každou kytici a dodat jí tak požadovanou svůdnost a zároveň podtrhává její sdělení. Patří mezi klasické výplně a v žádném aranžmá s ním nemůžeme šlápnou vedle.

Bílé orchideje

Orchideje skvěle fungují, pokud chcete někomu vyjádřit vaši lásku a péči. Pokud jde konkrétně o bílé orchideje, jsou ztělesněním upřímnosti a zájmu k osobě, kterou jste možná v nedávné době zklamali a chcete se jí omluvit. Orchideje svou jemností a křehkostí jsou krásným příkladem toho, jak by se správně mělo postupovat při řešení nesrovnalostí a nejasností ve vztazích, berte je jako inspiraci a poučte se z nich.

Modré hyacinty

Pokud se s někým chcete usmířit po nepříjemné hádce a nastolit příměří, modré hyacinty jsou právě ty květiny, které byste měli věnovat! Hyacinty vám do vašeho vztahu pomohou vrátit mír a spokojenost na obou stranách.

Růže

Klasické růže patří mezi zachránce všeho druhu. Pokud jste po hádce s vaší drahou polovičkou, právě červené růže vám pomohou uklidnit situaci a navrátit věci do normálnu. Navíc díky rudé, červené barvě se v nich také krásně promítne vášeň a bezpodmínečná láska, kterou k osobě cítíte. Červené růže věnujte pouze vaší drahé polovičce, pokud se chcete omluvit kamarádovi či kamarádce, zůstaňte raději u žlutých.

 

Květiny jsou univerzální poslové našich emocí a zpráv. Dokážou vyjádřit lásku, péči, ale také omluvu právě v moment, kdy slova selhávají. Jsou dokonalým ztělesněním lidských pocitů, který dakáží zprostředkovat tím nejjednodušším, ale nejefektivnějším způsobem. Pamatujte, že chybovat není špatné, ovšem vždy se z našich chyb a přešlapů musíme poučit, aby se z nás stali silnější osobnosti a najít v sobě dostatek kuráže pro omluvu, pokud cítíme vinu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

MILKA SRDCE 165g i

MILKA SRDCE 165g

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé