RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květina jako omluva

Květiny jako omluva

Každý z nás to někdy pokazí, ať už slovy, nebo činy. A chyby budou už napořád součástí našich životů, proto je nutné se z nich poučit a jít dál. Ovšem občas můžete rozesmutnit někoho z vašich blízkých, u kterých si to bude žádat řádnou omluvu, která bude dobrá nejen pro váš vztah, ale také pro vaše svědomí. Proto kdykoliv máme pocit, že jsme něco zkazili a je nám to líto, přichází na řadu květiny, které se najednou stanou zachráncem celé nepříjemné situace. Nádherný vzhled květin a darování od srdce je čin, na který se nezapomíná. V dnešním článku se dozvíte, které květiny je vhodné zvolit jako omluvu.

 

Žluté růže

Žlutá růže symbolizuje nevinnost a přátelství, proto je ideální volbou k vyjádření upřímných emocí pokud se chcete omluvit za chybu zejména svému kamarádovi či kamarádce. Pokud nechcete zůstat pouze u jedné barvy, skvělou kombinací v tomto případě budou žluté a oranžové růže. Ovšem nemusíte nutně zůstat pouze u žlutých růží, skvěle poslouží také peruánské lilie, která skvěle dokáže vyjádřit vaše omluvné gesto. Proto neváhejte a získejte přízeň vašeho kamarádství zpět, díky žlutým květům.

Bílé tulipány

Bílá barva je často spojována s čistotou a novými začátky, právě proto jsou bílé tulipány skvělou volbou, pokud chcete říct promiň a vyrovnat tak chyby, které jste učinili. Tulipány patří mezi elegantní květy, které můžete poslat komukoliv do kanceláře i domů, pokud ke kytici přidáte drobnou personalizovanou zprávu s omluvou. Abyste vyjádřili vaše upřímné promiň, uvidíte, že brzy vám bude odpuštěno.

Lilie

Překonejte fázi neshody a neštěstí spolu s krásnými liliemi! Lilie jsou krásná květinová omluva, která osvěží vaše vztahy a dodá jim nový, pozitivní nádech. Lilie jsou velmi elegantní a plné naděje, ovšem je dobré s nimi ve fázích nedorozumění a špatné komunikace zacházeli opatrně.

Břečtan

Nelekejte se, rozhodně po vás nechceme, abyste jako omluvnou kytici darovali břečtan. Naopak ho zakomponujte do některých zmíněných druhů. Břečtan dokáže krásně doladit každou kytici a dodat jí tak požadovanou svůdnost a zároveň podtrhává její sdělení. Patří mezi klasické výplně a v žádném aranžmá s ním nemůžeme šlápnou vedle.

Bílé orchideje

Orchideje skvěle fungují, pokud chcete někomu vyjádřit vaši lásku a péči. Pokud jde konkrétně o bílé orchideje, jsou ztělesněním upřímnosti a zájmu k osobě, kterou jste možná v nedávné době zklamali a chcete se jí omluvit. Orchideje svou jemností a křehkostí jsou krásným příkladem toho, jak by se správně mělo postupovat při řešení nesrovnalostí a nejasností ve vztazích, berte je jako inspiraci a poučte se z nich.

Modré hyacinty

Pokud se s někým chcete usmířit po nepříjemné hádce a nastolit příměří, modré hyacinty jsou právě ty květiny, které byste měli věnovat! Hyacinty vám do vašeho vztahu pomohou vrátit mír a spokojenost na obou stranách.

Růže

Klasické růže patří mezi zachránce všeho druhu. Pokud jste po hádce s vaší drahou polovičkou, právě červené růže vám pomohou uklidnit situaci a navrátit věci do normálnu. Navíc díky rudé, červené barvě se v nich také krásně promítne vášeň a bezpodmínečná láska, kterou k osobě cítíte. Červené růže věnujte pouze vaší drahé polovičce, pokud se chcete omluvit kamarádovi či kamarádce, zůstaňte raději u žlutých.

 

Květiny jsou univerzální poslové našich emocí a zpráv. Dokážou vyjádřit lásku, péči, ale také omluvu právě v moment, kdy slova selhávají. Jsou dokonalým ztělesněním lidských pocitů, který dakáží zprostředkovat tím nejjednodušším, ale nejefektivnějším způsobem. Pamatujte, že chybovat není špatné, ovšem vždy se z našich chyb a přešlapů musíme poučit, aby se z nás stali silnější osobnosti a najít v sobě dostatek kuráže pro omluvu, pokud cítíme vinu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

SOFIE

SOFIE

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ

MIX RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LUISA

LUISA

KYTICE FRÉZIÍ

KYTICE FRÉZIÍ

PAULINA

PAULINA

LINDA

LINDA

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Péče a starost o květiny

Péče a starost o květiny

Jak předejít vadnutí květin?

Asi to všichni známe, dostaneme nádhernou kytici čerstvých květin, které bohužel během chvilky začnou ztrácet na životě a vadnout. Přičemž vadnutí květin můžeme naší péči a starostí o květiny zpomalit hned o několik dnů. Nejčastější chybu, které se dopouštíme je, že jakmile květiny umístíme do vázy, necháme je žít vlastním životem a myslíme si, že máme vystaráno. Ovšem tomu tak rozhodně není a květiny potřebují naši péči po chvíli, jakmile je umístíme do vázy. V dnešním článku si představíme několik základních tipů a rad, které je dobré dodržovat, pokud chceme aby se květinám u nás dařilo a vydržely nám co nejdéle.

Číst celé
Doručované květy ve formě pupenů

Doručované květy ve formě pupenů

Proč některé čerstvé květiny přichází v podobě pupenů?

Stalo se vám někdy, že jste si objednali kytici online a kurýr vám přivezl sice kytici druhu, jež jste si objednali, ale místo nádherně rozkvetlé kytice byly květy stále ve formě pupenů? Pokud ano, neměli byste být na kurýra či online květinářství naštvaní ba naopak! Má to jeden prostý důvod. Hlavním důvodem, proč některé online květinářství zasílají kytice ve formě pupenů je zajištění toho, aby si jejich příjemce užil hlavní krásu kytice tak dlouho, jak je jen možné. Pokud by se k vám dostala už rozkvetlá kytice, pravděpodobně by její životnost byla mnohem kratší, než když ji získáte ještě v podobě pupenů. V dnešním článku se zaměříme na  životní cyklus květin, který vám pomůže pochopit, proč některé online květinářství raději volí pupeny, před plně rozvinutými květy. 

Číst celé
Květiny k narozeninám v červenci

Květiny k narozeninám v červenci

Narozeninové květy pro měsíc červenec

Letní měsíce, oslavy a narozeniny.. Určitě znáte někoho, kdo slaví svoje narozeniny právě v červenci. A pokud právě pro něj hledáte onen ideální dárek, dnes vám přinášíme skvělý tip, jaké ideální květiny zvolit pro červencové oslavence. Každý měsíc má pro své oslavence konkrétní druh květin, které jsou pro něj symbolické a právě pro měsíc červenec jsou to nádherné stračky, které jsou svým jedinečným vzhledem zkrátka nepřehlédnutelné. Dneska si povíme, proč právě stračka je ideální volbou jako narozeninová květina pro měsíc červenec.

Číst celé