RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květina jako omluva

Květiny jako omluva

Každý z nás to někdy pokazí, ať už slovy, nebo činy. A chyby budou už napořád součástí našich životů, proto je nutné se z nich poučit a jít dál. Ovšem občas můžete rozesmutnit někoho z vašich blízkých, u kterých si to bude žádat řádnou omluvu, která bude dobrá nejen pro váš vztah, ale také pro vaše svědomí. Proto kdykoliv máme pocit, že jsme něco zkazili a je nám to líto, přichází na řadu květiny, které se najednou stanou zachráncem celé nepříjemné situace. Nádherný vzhled květin a darování od srdce je čin, na který se nezapomíná. V dnešním článku se dozvíte, které květiny je vhodné zvolit jako omluvu.

 

Žluté růže

Žlutá růže symbolizuje nevinnost a přátelství, proto je ideální volbou k vyjádření upřímných emocí pokud se chcete omluvit za chybu zejména svému kamarádovi či kamarádce. Pokud nechcete zůstat pouze u jedné barvy, skvělou kombinací v tomto případě budou žluté a oranžové růže. Ovšem nemusíte nutně zůstat pouze u žlutých růží, skvěle poslouží také peruánské lilie, která skvěle dokáže vyjádřit vaše omluvné gesto. Proto neváhejte a získejte přízeň vašeho kamarádství zpět, díky žlutým květům.

Bílé tulipány

Bílá barva je často spojována s čistotou a novými začátky, právě proto jsou bílé tulipány skvělou volbou, pokud chcete říct promiň a vyrovnat tak chyby, které jste učinili. Tulipány patří mezi elegantní květy, které můžete poslat komukoliv do kanceláře i domů, pokud ke kytici přidáte drobnou personalizovanou zprávu s omluvou. Abyste vyjádřili vaše upřímné promiň, uvidíte, že brzy vám bude odpuštěno.

Lilie

Překonejte fázi neshody a neštěstí spolu s krásnými liliemi! Lilie jsou krásná květinová omluva, která osvěží vaše vztahy a dodá jim nový, pozitivní nádech. Lilie jsou velmi elegantní a plné naděje, ovšem je dobré s nimi ve fázích nedorozumění a špatné komunikace zacházeli opatrně.

Břečtan

Nelekejte se, rozhodně po vás nechceme, abyste jako omluvnou kytici darovali břečtan. Naopak ho zakomponujte do některých zmíněných druhů. Břečtan dokáže krásně doladit každou kytici a dodat jí tak požadovanou svůdnost a zároveň podtrhává její sdělení. Patří mezi klasické výplně a v žádném aranžmá s ním nemůžeme šlápnou vedle.

Bílé orchideje

Orchideje skvěle fungují, pokud chcete někomu vyjádřit vaši lásku a péči. Pokud jde konkrétně o bílé orchideje, jsou ztělesněním upřímnosti a zájmu k osobě, kterou jste možná v nedávné době zklamali a chcete se jí omluvit. Orchideje svou jemností a křehkostí jsou krásným příkladem toho, jak by se správně mělo postupovat při řešení nesrovnalostí a nejasností ve vztazích, berte je jako inspiraci a poučte se z nich.

Modré hyacinty

Pokud se s někým chcete usmířit po nepříjemné hádce a nastolit příměří, modré hyacinty jsou právě ty květiny, které byste měli věnovat! Hyacinty vám do vašeho vztahu pomohou vrátit mír a spokojenost na obou stranách.

Růže

Klasické růže patří mezi zachránce všeho druhu. Pokud jste po hádce s vaší drahou polovičkou, právě červené růže vám pomohou uklidnit situaci a navrátit věci do normálnu. Navíc díky rudé, červené barvě se v nich také krásně promítne vášeň a bezpodmínečná láska, kterou k osobě cítíte. Červené růže věnujte pouze vaší drahé polovičce, pokud se chcete omluvit kamarádovi či kamarádce, zůstaňte raději u žlutých.

 

Květiny jsou univerzální poslové našich emocí a zpráv. Dokážou vyjádřit lásku, péči, ale také omluvu právě v moment, kdy slova selhávají. Jsou dokonalým ztělesněním lidských pocitů, který dakáží zprostředkovat tím nejjednodušším, ale nejefektivnějším způsobem. Pamatujte, že chybovat není špatné, ovšem vždy se z našich chyb a přešlapů musíme poučit, aby se z nás stali silnější osobnosti a najít v sobě dostatek kuráže pro omluvu, pokud cítíme vinu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

APOLENA

APOLENA

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA
Neprodejné

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIOLETAS

VIOLETAS

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TAMARA

TAMARA

SPRING

SPRING
Neprodejné

SOFIE

SOFIE

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé