RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

 

Nizozemí

Tato destinace pravděpodobně nikoho příliš nepřekvapí. Slavný Keukenhof, nazývaný často také jako Zahrada Evropy je považován za jednu z největších květinových zahrad na celém světě! Každoročně je zde vysazeno přibližně 7 milionů cibulek, které v době svého květu tvoří nádherné květinové mozaiky. Festival tulipánů se zde koná každoročně v jarním období a trvá kolem 2 měsíců. Milovníci tulipánů si toto místo rozhodně oblíbí a budou se moci kochat až 800 různými druhy tulipánů.

 

Itálie

Roseto Fineschi, neboli zahrada plná růží, kterou můžete najít ve středním Toskánsku patří nepochybně do hledáčku každého milovníka růží! V této zahradě najdete nejvíce kultivarů růží, než v jakékoliv jiné růžové zahradě na světě. Pokud toužíte spatřit ty nejvzácnější odrůdy růží, můžete si být jistí, že budete na správném místě! Nemluvě o tom, jak jedinečnou a omamnou atmosféru toto místo má.

 

Francie

Francie nabízí hned několik zajímavých míst, kde se můžete pokochat jarními květinami. Mezi nejoblíbenější však patří Monetova zahrada v Giverny. Tato slavná zahrada se skládá ze dvou různých částí a to z květinové zahrady, která je známá pod názvem Clos Normand a vodní zahrady. Prohlídku si zde můžete zajistit jak s průvodcem ve skupině, nebo i individuálně. Díky průvodci se dozvíte také mnoho zajímavých informací jak o květinách, tak i samotném místě.

 

Nejen Evropa, ale také Amerika má během jarních měsíců co nabídnout. Kam se podívat v USA v jarním období?

 

Washington D.C

Washington D.C. je doslova vyhlášený svými třešňovými květy, na které se nejen jeho obyvatelé, ale také turisté těší každé jaro. Dokonce i úplně první třešně, které zde kdy byly vysazeny jsou stále naživu a ve zdravé kondici. Pro všechny milovníky historie je Washington D.C ideálním cílem jak spojit návštěvu krásných památek a zároveň se pokochat nádhernými květinami.

 

Kalifornie

Západ USA má taktéž co nabídnout, slavná rezervace s názvem Poppy v Antelope Valley v Kalifornii je skvělým místem, kde se můžete pokochat nádhernými dlouhými lány plných oranžových vlčích máků. Rezervace navíc nabízí jak 8 kilometrů stezek po kopcích, ze kterých budete mít úžasnou podívanou na maková pole.

 

Kam v České republice?


Nesmíme zapomínat samozřejmě také na naši krásnou zem, která má rozhodně co nabídnout.

 

Flora Olomouc

Pravidelně se koná známá výstava květin, Jarní Flora Olomouc, která je bohužel pro rok 2021 zrušena. Aktuálně můžeme jen doufat, že letní a podzimní měsíce přinesou větší potěšení a Olomouc bude opět plný výstavních květin.

 

Levandulová farma Starovičky

Pokud jste milovníky levandule potěší vás rozhodně Levandulová farma Starovičky, kde se můžete pokochat dlouhými lány plných voňavé levandule. Po cestě se navíc můžete zastavit v obchůdku s levandulovými produkty a odnést si něco pořádně uklidňujícího i s sebou domů. Levandulová farma se navíc nachází v krásném prostředí Jižní Moravy, tudíž se vám nabídne nejen nádherný pohled na levandulové pole, ale také na krásné a tradiční vinice, kterými je tento kraj proslulý.

 

Ačkoliv dnešní doba cestování nepřeje, inspirace není nikdy dost a my doufáme, že již brzy budeme moci vycestovat za květinami různě po světě. Nyní nám nezbývá nic jiného, než se kochat nad fotkami, plánovat a hlavně věřit, že tomu bude tak co nejdříve.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

ORIGINAL

ORIGINAL
Neprodejné

TULIPS

TULIPS
Neprodejné

JIŘINKA

JIŘINKA
Neprodejné

TULIA

TULIA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé