RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nákup květin už jedině online

Jak na nákup květin online

Radost z květin může opravdu jen máloco porazit. Květiny dokážou dokonale rozjasnit váš domov, stejně jako vaši náladu! Můžeme být zároveň vděční za to, v jaké době žijeme a za všechny online společnosti na doručování květin, které nám usnadňují zasílání květin v mnoha směrech! Pomáhají nám tak zajistit a velmi jednoduše zařídit, abychom vždy měli možnost rychle doplnit naše prázdné vázy těmi nejčerstvějšími květinami nebo potěšit a překvapit naše blízké kyticí, která doputuje přímo k nim domů.

 

Všichni tak nějak tušíme, že nám nákup online květin dokáže velmi výrazně zjednodušit život. Jak je to ale ve skutečnosti ve srovnání s nákupem květin ze supermarketu nebo květinářství, kde nám nic nenahradí ten jedinečný pocit květiny vidět a cítit? V dnešním článku se vás pokusíme přesvědčit, že i přes tyhle nenahraditelné smyslové vlastnosti má nákup květin online obrovské benefity, které vás bez váhání přesvědčí objednat kytici čerstvých květin ještě dnes.

 

Nepřekonatelná životnost ve váze

Může to znít jako velké překvapení, ale je tomu skutečně tak. Květiny, které koupíte přímo online jsou často čerstvější, než ty které byste normálně pořídili v květinářství. Díky přechodu na digitální nakupování se snižuje riziko nákupu maloobchodních květin, které často tráví spoustu času na cestách, které je mnohdy velmi nepříjemně poznamenají. Online květinářství spolupracují často přímo s místními pěstiteli nebo velkoobchodníky, díky čemuž se následné cesty na konkrétní prodejní místo zkracují nebo zcela odpadají a věřte nebo ne, i jedna ušetřená cesta se dokáže výrazně podepsat na životnosti květin. Vyjmutím všech časově náročných kroků mezi jednotlivými operacemi si můžete květiny užívat výrazně déle, než jste možná doposud byli zvyklí.

 

Jednoduše pohodlnné

Pro mnoho lidí v dnešní době nákup květin představuje příliš velkou investici času, který mohou investovat jinde a mnohem efektivněji, právě díky této úspoře času je pro ně nákup květin online doslova záchranou! Objednávka, nákup a výběr květin vám zabere pouze několik minut a přitom stále může být květina doručena přesně podle vašeho harmonogramu, který si zvolíte.

 

Podepsáno, zpečetěno a doručeno!

V moment, co na dveře zazvoní kurýr, je pro každého příjemce jako Vánoce. Najednou se dostaví přesně ten stejný pocit, jako když stojíte před vánočním stromečkem a čekáte na povel, kdy můžete začít otevírat jednotlivé dárky. Stejná euforie probíhá i v případě rozbalování květin. Opatrně a s veškerou jemností začínáte povolovat provázek a odhalovat jednotlivé části kytice až ji spatříte celou, najednou se všude začne linout nádherná vůně čerstvých květin, které doslova ovládnou prostředí celé místnosti. Květiny online můžete objednat pro každou příležitost nebo klidně jen tak si udělat radost a pořídit si domů trochu přírody. Pokud posíláte kytice k narozeninám nebo jiné události, je vhodné vždy přiložit drobný vzkaz pro příjemce, aby si byl jistý od koho kytice pochází.

 

Široký výběr květin, výhoda nebo trest?

Někoho může široký výběr potěšit, jiného zase naopak vystresovat. Ať už patříte do jakékoliv skupiny nabízíme vám jednoduché řešení. Ačkoliv velký výběr může být stresující, většina online květinářství má vždy připraveno hned několik speciálních květin, které jsou univerzální a vhodné pro opravdu každou příležitost. Kytice jsou navíc navrženy skutečnými odborníky, proto si můžete být jistí, že rozhodně s výběrem nešlápnete vedle. Floristé navrhnout a vytvoří několik kytici denně, takže si můžete být skutečně jisti jejich praxí. Koneckonců, život je příliš krátký na to, abychom věnovali dvakrát stejnou kytici.

 

Cena a její významná role

Přiznejme si to, všichni milujeme výhodné akce a slevy, nebo přinejmenším máme skutečnou a nefalšovanou radost, když se nám něco podaří koupit výhodněji. Květiny nejsou výjimkou. Stejně jako u každého sezónního zboží jednotlivá roční období si dokážou s cenami různých druhů květin opravdu zahrát. Nejčastěji to pocítíte u druhů, které mají skutečně krátkou sezónu a tedy i velmi volatilní cenu. Co se týče online květinářství, díky výraznému snížení nákladů v které nastává hlavně na základě snížení cen za přepravu. Odečtou se vám také skryté poplatky a šarže dodavatelů, díky čemuž můžete pořídit květiny online za skutečně bezkonkurenční ceny ve srovnání s běžným květinářstvím. Navíc k tomu dostanete ještě službu, kterou vám žádné běžné květinářství nezajistí!

 

Zvládne to skutečně každý

Ačkoliv to na první pohled může vypadat jako příliš složitý proces, objednat květiny online zvládne skutečně každý! Pokud si navíc nevíte rady, většina online květinářství mají poradnu, kde vám rádi poradí ať už s konkrétním výběrem květin nebo se samotnou objednávkou.

 

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení jak zařídit květiny pro vaše blízké, neváhejte a využijte možností, které nám online květinářství nabízí. Objednat krásnou kytici můžete ještě dnes a my z Flora online vám rádi poradíme s jejím výběrem.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

ALICE

ALICE
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BELLA

BELLA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIVIENA

VIVIENA

TAMARA

TAMARA

SPRING

SPRING
Neprodejné

SOFIE

SOFIE

LUISA

LUISA

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

AMORA

AMORA

FILOMENA

FILOMENA

ANITA

ANITA
Neprodejné

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

JULIANA

JULIANA

PIPA

PIPA

BONITA

BONITA

LUDMILA

LUDMILA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Jak se starat o poinsettie

Jak se starat o poinsettii, euphorbia pulcherrimu, neboli vánoční hvězdu? Není to s nimi jako s nenáročnými pokojovkami a je pravda, že trochu speciální péče skutečně potřebují! Tyto vybíravé rostliny vyžadují specifické pěstitelské potřeby, aby si zachovaly své vánoční květy, pro které si je většina z nás pořizuje. Při správné péči by si však vaše sváteční poinsettie měly i nadále držet květy nebo přinejmenším zůstat atraktivní ještě několik týdnů poté.

Číst celé
Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé