RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květiny jsou krásným vánočním překvapením

Vánoční květinové překvapení

 

Hledání a nakupování vánočních dárků může být nepříjemným zážitkem, pokud se snažíte najít něco speciálního pro vaše blízké, kteří vám neustále připomínají, že mají všechno co potřebují. Rozhodně nám dáte za pravdu, že jste se s někým takovým už ve vašem životě setkali. Často to bývají starší lidé, kteří za svůj život už většinu potřebných věcí nastřádali. Přijít na Vánoce s prázdnýma rukama však nepřipadá v úvahu a tak začíná boj o dárek, který potěší, neurazí a vykouzlí v konečném výsledku úsměv na tváři. A právě není žádným překvapením, že dárek v podobě květin vás může z této tísně elegantně zachránit.

 

Květiny jako dárek nejsou nikdy špatný nápad. A Vánoce jsou příležitostí, kdy jsou možná dokonce vhodnější než cokoli jiného. Kytice nebo aranžmá vytvořené speciálně pro tuto příležitost vnese vánoční atmosféru všude tam, kam s nimi máte namířeno. Pro mladé začínající zahradníky může mít velký úspěch květinový dárek nakombinovat společně s vázou. Dalším květinovým dárkem může být například předplacený voucher do oblíbeného květinářství a to zejména v případě, kdy si nejste zcela jistí, jaký květinový styl dotyčný preferuje. Díky tomuto řešení si může dotyčný vybrat přesně to, co se mu líbí nejvíce. Dalším zajímavým dárkem může být také stojan s květináči. V dnešní době na internetu i v obchodech najdete širokou škálu zajímavých stojanů na květiny, proto můžete vybrat přesně ten, který zapadne do interiéru obdarovaného, Od jednoduchých kovových konstrukcí, až po zajímavé dřevěné varianty. Ani v tomto případě se kreativitě meze nekladou.

 

Pokud budete chtít, vánoční aranžmá a kytice mohou být vytvořeny velmi slavnostně a tématicky k Vánocům. Zvláště díky tomu, že mnoho květin má konotaci s Vánocemi. Amarylky, bílé narcisy, karafiáty a gerbery lze použít pro expozice v typických vánočních barvách. A jak jsme již uvedli při jiných příležitostech, dárek z růží není nikdy špatný nápad a to stejné platí i pro Vánoce. V kombinaci se slavnostní zelení, jako je borovice nebo cesmína a s přidanou barvou bobulí třezalky a cesmíny jsou taková aranžmá stejně slavnostní, jako malý vánoční stromek. Použít lze dokonce i vánoční hvězdu. Protože se vánoční hvězdy v aranžmá používají s neporušenými kořeny, jsou pro každého zahradníka, bonusem navíc.

 

Pokud jste fanoušky různých vánočních dekorací a elementů, můžete je pro větší efekt zakomponovat přímo do kytice. Drobné detaily ve tvaru hvězdy nebo sněhové vločky skvěle dotáhnou zimní vzhled. Nebo můžete kytici personalizovat přidáním malých dekorativních kousků z čokolády nebo marcipánu. V neposlední řadě nezapomínejte na stuhu, která dokáže perfektně doladit jakoukoliv kytici nebo květinové aranžmá a existuje mnoho dalších možností, jak kytici proměnit ve velmi osobní vánoční dárek, který můžete darovat.

 

Rozdávání květinových vazeb s vánoční tématikou se neomezuje pouze na Vánoce; mohou být ideálním dárkem kdykoli v prosinci. Vzhledem k tomu, že mnozí odkládají pořízení vánočního stromku až na dobu těsně před Štědrým dnem, je kytice krásnou přípravou na sváteční období.

 

Nenechte se omezovat ani ve výběru barev. Pokud víte, že obdarovaný má vánoční stromeček vyzdobený v určité barvě, máte na výběr, zda se s touto barvou ztotožníte nebo ji doplníte zcela jiným kontrastem. S Vánocemi se sice tradičně pojí červená, bílá, zlatá a zelená, ale není zakázáno zvolit jakoukoliv jinou barvu. A pokud chcete obdarovat osobu se známou oblíbenou barvou, v tomto případě nikdy nešlápnete vedle.


Doufáme, že dnešní článek vám přinesl trochu inspirace pro nákup vánočních květin a pomohl vás alespoň trochu přesvědčit o tom, že květiny jsou vhodným dárkem skutečně pro každou příležitost. A to i pro ty, kteří tvrdí, že žádný dárek nepotřebují a všechno mají. Možná právě jim vykouzlí kytice s vánoční tématikou ten největší úsměv na tváři.

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

BEATRIX

BEATRIX

CARMEN

CARMEN

CINDY

CINDY

SUNNY

SUNNY

LINDA

LINDA

SMUTEČNÍ KYTICE 6

SMUTEČNÍ KYTICE 6

GONA

GONA

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

MIX GERBERY

MIX GERBERY

PIPA

PIPA

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

MARIANA

MARIANA

GERBERY

GERBERY

ESTEL

ESTEL

BONITA SET 1

BONITA SET 1

ASTER

ASTER

DEBY

DEBY

ROOSY

ROOSY

KYTICE GERBER

KYTICE GERBER

NANCY

NANCY

SMUTEČNÍ KYTICE 10

SMUTEČNÍ KYTICE 10

SMUTEČNÍ KYTICE 12

SMUTEČNÍ KYTICE 12

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

ZORKA

ZORKA

MILA

MILA

SMUTEČNÍ VĚNEC 9

SMUTEČNÍ VĚNEC 9

SMUTEČNÍ VĚNEC 10

SMUTEČNÍ VĚNEC 10

SMUTEČNÍ VĚNEC 12

SMUTEČNÍ VĚNEC 12

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé