RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květiny jsou krásným vánočním překvapením

Vánoční květinové překvapení

 

Hledání a nakupování vánočních dárků může být nepříjemným zážitkem, pokud se snažíte najít něco speciálního pro vaše blízké, kteří vám neustále připomínají, že mají všechno co potřebují. Rozhodně nám dáte za pravdu, že jste se s někým takovým už ve vašem životě setkali. Často to bývají starší lidé, kteří za svůj život už většinu potřebných věcí nastřádali. Přijít na Vánoce s prázdnýma rukama však nepřipadá v úvahu a tak začíná boj o dárek, který potěší, neurazí a vykouzlí v konečném výsledku úsměv na tváři. A právě není žádným překvapením, že dárek v podobě květin vás může z této tísně elegantně zachránit.

 

Květiny jako dárek nejsou nikdy špatný nápad. A Vánoce jsou příležitostí, kdy jsou možná dokonce vhodnější než cokoli jiného. Kytice nebo aranžmá vytvořené speciálně pro tuto příležitost vnese vánoční atmosféru všude tam, kam s nimi máte namířeno. Pro mladé začínající zahradníky může mít velký úspěch květinový dárek nakombinovat společně s vázou. Dalším květinovým dárkem může být například předplacený voucher do oblíbeného květinářství a to zejména v případě, kdy si nejste zcela jistí, jaký květinový styl dotyčný preferuje. Díky tomuto řešení si může dotyčný vybrat přesně to, co se mu líbí nejvíce. Dalším zajímavým dárkem může být také stojan s květináči. V dnešní době na internetu i v obchodech najdete širokou škálu zajímavých stojanů na květiny, proto můžete vybrat přesně ten, který zapadne do interiéru obdarovaného, Od jednoduchých kovových konstrukcí, až po zajímavé dřevěné varianty. Ani v tomto případě se kreativitě meze nekladou.

 

Pokud budete chtít, vánoční aranžmá a kytice mohou být vytvořeny velmi slavnostně a tématicky k Vánocům. Zvláště díky tomu, že mnoho květin má konotaci s Vánocemi. Amarylky, bílé narcisy, karafiáty a gerbery lze použít pro expozice v typických vánočních barvách. A jak jsme již uvedli při jiných příležitostech, dárek z růží není nikdy špatný nápad a to stejné platí i pro Vánoce. V kombinaci se slavnostní zelení, jako je borovice nebo cesmína a s přidanou barvou bobulí třezalky a cesmíny jsou taková aranžmá stejně slavnostní, jako malý vánoční stromek. Použít lze dokonce i vánoční hvězdu. Protože se vánoční hvězdy v aranžmá používají s neporušenými kořeny, jsou pro každého zahradníka, bonusem navíc.

 

Pokud jste fanoušky různých vánočních dekorací a elementů, můžete je pro větší efekt zakomponovat přímo do kytice. Drobné detaily ve tvaru hvězdy nebo sněhové vločky skvěle dotáhnou zimní vzhled. Nebo můžete kytici personalizovat přidáním malých dekorativních kousků z čokolády nebo marcipánu. V neposlední řadě nezapomínejte na stuhu, která dokáže perfektně doladit jakoukoliv kytici nebo květinové aranžmá a existuje mnoho dalších možností, jak kytici proměnit ve velmi osobní vánoční dárek, který můžete darovat.

 

Rozdávání květinových vazeb s vánoční tématikou se neomezuje pouze na Vánoce; mohou být ideálním dárkem kdykoli v prosinci. Vzhledem k tomu, že mnozí odkládají pořízení vánočního stromku až na dobu těsně před Štědrým dnem, je kytice krásnou přípravou na sváteční období.

 

Nenechte se omezovat ani ve výběru barev. Pokud víte, že obdarovaný má vánoční stromeček vyzdobený v určité barvě, máte na výběr, zda se s touto barvou ztotožníte nebo ji doplníte zcela jiným kontrastem. S Vánocemi se sice tradičně pojí červená, bílá, zlatá a zelená, ale není zakázáno zvolit jakoukoliv jinou barvu. A pokud chcete obdarovat osobu se známou oblíbenou barvou, v tomto případě nikdy nešlápnete vedle.


Doufáme, že dnešní článek vám přinesl trochu inspirace pro nákup vánočních květin a pomohl vás alespoň trochu přesvědčit o tom, že květiny jsou vhodným dárkem skutečně pro každou příležitost. A to i pro ty, kteří tvrdí, že žádný dárek nepotřebují a všechno mají. Možná právě jim vykouzlí kytice s vánoční tématikou ten největší úsměv na tváři.

 

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

ELEN

ELEN

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

PAULINA

PAULINA

LINDA

LINDA

GONA

GONA

GEORGINA

GEORGINA

MIX GERBERY

MIX GERBERY

PIPA

PIPA

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

GERBERY

GERBERY

ROOSY

ROOSY

KYTICE GERBER

KYTICE GERBER

NANCY

NANCY

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

ZORKA

ZORKA

MILA

MILA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Lednové narozeninové květiny

Charismatický karafiát a křehká sněženka jsou dokonalou dvojicí květin pro měsíc leden. I když jsou oba druhy spojovány s měsícem lednem, to je asi všechno, co mají tyto krásné rostliny společného! V dnešním článku se však na obě z nich podíváme trochu více zblízka. Prozradíme si jejich obecné vlastnosti, symboliku a důvod, proč byste právě některou ze zmíněných květin měli věnovat jako narozeninovou květinu lednovému oslavenci. Tohle a mnohem víc vás čeká právě v dnešním článku.

Číst celé
Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Nejlepší způsob jak poděkovat - květina

 

Děkuji, jednoduché slovo, které však znamená mnoho. Je to slovo, které říkáme, když přijímáme laskavost od lidí, které známe, nebo od cizích lidí; je to slovo, která říkáme, když dostáváme radu; a je to slovo, které vyslovujeme, když chceme někomu projevit uznání. Ačkoli tyto situace tvoří nejčastější důvody, proč říkáme "děkuji", v našem životě existuje mnoho dalších případů, kdy toto jednoduché slovo můžeme vyslovit.

Číst celé
Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Jak si doma vypěstovat svoje bylinky

Bojujte proti zimním nemocem pomocí léčivých bylinek! Mnoho zahrádkářů zařazuje bylinky jako běžné rostliny do své zahrady, kde si pomocí nich vnese alespoň trochu vůně a barev na přilákání opylovačů. Ať už chcete bylinky pěstovat pro kulinářské, léčebné nebo okrasné účely, v žádném z příkladů určitě neuděláte chybu. Pokud už u vás na zahradě pěstujete léčivé bylinky, věděli jste, že si můžete vypěstovat přímo také pokojovou zahrádku s léčivými bylinami? Mnohým rostlinám se bude dařit v interiéru, pokud budou mít dostatek světla a dobře propustnou půdu.  

Číst celé