RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Tipy a triky pro objednání květin online

5 tipů a triků pro objednávky květin online

Květiny jsou nejen skvělým doplňkem, ale vhodným darem téměř pro každou příležitost. Proto jsou skvělým tipem na dárek pro vaše blízké a milované. Krásné květinové aranžmá složené ze zářivých barev, sladce vonících květů je skvělým způsobem, jak někomu vykouzlit úsměv na tváři a přinést mu trochu radosti do života. Návštěva místního květinářství je rozhodně jedním ze způsobů kde můžete koupit čerstvě řezané květiny, nicméně stále častěji lidé volí nákupy květin online hned z několika důvodů. Jedním z nich je rozhodně úspora času, mnohdy ale také úspora peněz! Pokud už jste jedním ze zákazníků, kteří využili služeb online květinářství, nebo jste stále trochu skeptičtí vůči online květinovým objednávkám, zde přinášíme hned několik tipů a triků jak nejlépe využít naše zkušenosti s online objednávání květin. Pokud tedy v blízké době plánujete objednat květiny přes internet, dnešní článek vám prozradí, na co je dobré si dát pozor a co nepodcenit.

 

Projděte více webů, než zvolíte ten pravý

Výběr špičkového online květinářství vyžaduje trochu předběžného průzkumu, který vám pomůže určit web, jež vyhovuje přesně vašim potřebám. Mezi nejoblíbenější weby budou rozhodně patřit ty s vizuálně přitažlivým a moderním designem, který je snadno ovladatelný a hlavně pro každého zákazníka srozumitelný, proto se nebudete cítit ztraceně hned na úvodní stránce. Snadno se zde budete orientovat v názvech jednotlivých kategoriích, pomocí vyhledávací lišty snad naleznete díky klíčovým slovům přesně to, co hledáte. A to ať už to bude konkrétní název květiny, nebo třeba styl aranžmá. Kvalitní web by měl mít také jasné kontaktní centrum, na které se budete moci obrátit s jakýmkoliv problémem, který u výběru nebo samotné objednávky nastane.

Často jsou webové stránky online květinářství propojeny také s blogy, které vám nabídnou užitečné informace nejen pro výběr té správné květiny pro jednotlivé příležitosti, ale třeba také jak správně pečovat o vaše kytice, čemu se při péči vyhnout nebo jaké trendy právě letí! I my u nás ve Flora-online jsem nezaháleli a můžete si přečíst články na opravdu různorodé témata spojené s květinami v rubrice O květinách.

Tyto klíčové prvky webových stránek jsou dobrým indikátorem toho, že společnost staví zákazníka na první místo a snaží se mu poskytnout co nejsnadnější průběh objednávky, bez zbytečných problémů a složitostí.

 

Nejlepší zákaznický servis

Dobrý zákaznický servis je další značka, která vám pomůže určit, zda online květinářství splňuje vaše očekávání online služby. Mezi nejpopulárnější budou patřit právě ta online květinářství, kteří tu pro vás budou vždy, kdy je nejvíce potřebujete. Máte dotazy týkající se péče o konkrétní květiny? Nebo vás zajímá kdy dorazí vaše objednávka? Či byste se rádi poradili o konkrétním uspořádání květů v kytici? Žádná otázka není problém! Zákaznický servis, který nabízí konkrétní online květinářství vždy důkladně odpoví na všechny vaše otázky, což vám jako zákazníkovi dodá pocit výjimečnosti a ocenění. Nikdo netouží potom být odbýt, ne?

Kvalitní zákaznický servis navíc nabízí hned několik možností, jak můžete danou společnost kontaktovat. A to širší spektrum, které rozhodně nekončí pouze u telefonního čísla! Možnost kontaktu přes emailovou adresu, sociální sítě nebo chatbota je v dnešní době téměř nepostradatelnou věcí a patří to mezi rozhodně dobré ukazatele toho, že péče o zákazníky je vždy na prvním místě!

 

Srozumitelnost podmínek

Při objednávce květin online je potřeba mít na paměti také podmínky společnosti a respektovat jejich podmínky. Ne vždy je snadné dohledat, ale vůbec porozumět podmínkám a využití online služeb. Opět u kvalitních květinářství naleznete sekci, kde najdete hezky vysvětleno jak celá objednávka probíhá, kdy vaše květina dorazí včetně zásad o zrušení objednávky nebo vrácení peněz. U nás ve Flora online naleznete většinu důležitých odpovědí na často kladené otázky právě v sekci Informace, které vám dají rychlý přehled těch nejdotazovanějších otázek, spojených s objednávkami. Zjistíte zde například, jak postupovat krok po kroku při objednávce, jak můžete vaši objednávku zaplatit nebo také kam doručujeme.

 

Výběr správných květin

Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, rozhodně oceníte širší výběr květin, který vám dá mnohem větší volnost a kreativitu vybrat tu správnou kombinaci květin, přímo šitou na vaši příležitost. Nabídka by měla být dostatečně široká a kreativní, aby si vybral opravdu každý a splňovala tak požadavky i náročnějších zákazníku. U nás ve Flora online můžete vybírat na základě nejprodávanějších květin, které patří u zákazníků mezi velmi oblíbené. Můžete vybírat také na základě příležitosti, pro kterou je kytice určena. Navíc v nabídce najdete nejen kytice, ale například také zajímavé květinové koše, dárky ke kyticím nebo dárkové poukazy! Pokud se cítíte, můžete si vytvořit také vlastní aranžmá v sekci Vytvořte si kytici.

 

Vsaďte na svůj vnitřní pocit

Pokud na vás webové stránky online květinářství působí příjemně, přirozeně, nebo váš něčím opravdu zaujaly, jděte do toho! Je dobré si zjistit recenze od předchozích zákazníků, které vás utvrdí v tom, že se nejedná o žádnou smyšlenou květinovou společnost. Nebo v případě nespokojenosti zákazníků, kteří nebyli spokojeni se službami, které květinářství slibovalo, ale nedokázalo splnit se můžete vyhnout případnému zklamání. Recenze patří rozhodně mezi jedny z relevantních zdrojů, na které se můžete odkázat a spolehnout.

 

Objednání květin online může být tedy opravdu jednoduchý a snadný proces pokud vezmete v úvahu všechny zmíněné rady a tipy na které je dobré dbát, pokud vybíráte online květinářství. Květiny vyjadřují význam - říkají, že vám záleží na vašich blízkých, dodávají krásu každému prostrodu, pomohou vám přinést radost do šedivých dnů a rozveselit blízké kolem vás. Pro co největší spokojenost na všech stranách vyberte opravdu spolehlivou společnost, která splní všechny vaše přání a zanechá ve vás pouze pozitivní a příjemný zážitek z nakupování květin online.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

SILVIE

SILVIE

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ LILIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LILIÍ

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Význam svátku MDŽ

Význam svátku MDŽ

Proč věnujeme kytice k Mezinárodnímu dni žen?

Mezinárodní den žen patří k velmi oblíbené každoroční tradici a tento speciální den připadá vždy na stejné datum, kterým je 8. března. Mohlo by se zdát, že se jedná pouze o marketingový nebo spotřebitelský tah, nalákat co nejvíce lidí, aby utratili co nejvíce peněz za drobné dárky pro jejich vyvolené ženy. Ovšem nejedná se o žádný komerční svátek, naopak, Mezinárodní den žen má velmi zajímavou a hlavně pro všechny ženy důležitou historii, která by neměla být opomíjená. Svátek má legendární více než stoletou historii, která je postavená na boji za stejná práva pro ženy. Jednou z přetrvávajících tradic této oslavy však zůstává naše oblíbená činnost, kterou je rozdávání květin za uznání pro všechny silné ženy, které se nebojí vystoupit z řady a bojovat za své práva. I když se jedná o smysluplný projev plný uznání, je vhodné nahlédnout i do historie, kde tato krásná a velmi důležitá tradice vznikla.

Číst celé
Darujete květiny k MDŽ?

Darujete květiny k MDŽ?

Darujte květiny k MDŽ!

Může se to zdát jako klišé, ale květiny jsou stále velkým překvapením, které můžete darovat na Mezinárodní den žen. Nemůžeme říci, že se jedná pouze o jeden jediný způsob jak můžete efektivně a hezky oživit Mezinárodní den žen ženám ve vašem okolí, ovšem květiny nadále zůstávají skutečně skvělým a efektivním dárkem, jak tento den můžete uctít. Navíc květiny přidají tomuto důležitému dni v roce příjemný pocit oslavy a důležitosti. V dnešním článku si prozradíme, proč právě květiny jsou skvělou volbou jak oslavit a připomenout si významnost tohoto dne, jaké květiny je nejlepší zaslat vašim vyvoleným ženám v životě a proč i vy, byste 8. března měli sáhnout po květinách pro vaše oblíbené ženy. A to v i případě že jste muž, nebo žena!

Číst celé
Jak na skvrny od pylu

Jak na skvrny od pylu

Jak zaručeně odstranit skvrny od pylu?

Lilie jsou zaručeně nadčasově krásné, plné oslnivé vůně, barev a elegance. Stalo se vám už ale někdy, že jste se při přičichnutí jejich oslnivé vůně přiblížili až tak blízko, že vám na oblečení zůstaly jasně oranžové šmouhy od pylu? Určitě jste nebyli jediní, kterým se to přihodilo! Tyto jemné částice jsou primárně určeny pro včely, bohužel ale také dokážou pěkně pevně držet na oblečení. Ale nemusíte ihned panikařit, že je vaše oblíbená halenka na odpis, existuje totiž spolehlivý trik, jak zaručeně odstranit pylové skvrny z oblečení rychleji, než se stihnou dostat ještě dál! V dnešním článku si představíme hned několik praktických tipů, které vám pomůžou zatočit s těmito skvrnami a šetrně se jich zbavit.

 

Číst celé