RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Darujete květiny k MDŽ?

Darujte květiny k MDŽ!

Může se to zdát jako klišé, ale květiny jsou stále velkým překvapením, které můžete darovat na Mezinárodní den žen. Nemůžeme říci, že se jedná pouze o jeden jediný způsob jak můžete efektivně a hezky oživit Mezinárodní den žen ženám ve vašem okolí, ovšem květiny nadále zůstávají skutečně skvělým a efektivním dárkem, jak tento den můžete uctít. Navíc květiny přidají tomuto důležitému dni v roce příjemný pocit oslavy a důležitosti. V dnešním článku si prozradíme, proč právě květiny jsou skvělou volbou jak oslavit a připomenout si významnost tohoto dne, jaké květiny je nejlepší zaslat vašim vyvoleným ženám v životě a proč i vy, byste 8. března měli sáhnout po květinách pro vaše oblíbené ženy. A to v i případě že jste muž, nebo žena!

 

Proč poslat květiny k MDŽ?


Zaprvé, pokud žena, se kterou chcete oslavit tento významný den je milovnicí květin, pak tato otázka nevyžaduje mnoho dalšího vysvětlování. V případě, že květiny nejsou většinou prvním výběrem dárku pro konkrétní ženu, i v tento moment stojí za to zvážit výhody a jedinečnost výsledného efektu, který přinesou zaručeně pouze květiny. Kytice je jeden z účinných a opravdu prověřených způsobů, jak někomu zlepšit den. O to víc, v den, který je věnován pouze ženám!

Studie z Rutgersovy Univerzity ukázala, že drtivá většina účastníků ve výzkumu, ve kterém dostali květiny jako dárek, prokazatelně ihned po obdržení květin změnila své chování k přátelštějšímu, vděčnějšímu, a kytice měla velmi pozitivní vliv na jejich náladu. Tento výzkum nám krásně dokazuje, že kytice je jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak někomu udělat den krásnější a nezapomenutelný. A nejen to! Nejedná se pouze o moment několika minut po obdržení, naopak efekt radosti z květin trvá dlouhodobě, zpravidla po celou dobu, kdy vám nádherná kytice dělá parádu ve váze.

Jaký druh květin k oslavě MDŽ vybrat?


Mimóza

Mimóza je oprávněně jednou ze symbolických květin spojovaných s Mezinárodním dnem žen, a to zejména v Itálii. Díky jasně žlutému tónu, jemně zvlněným, pravidelně rozloženým květům se jedná o opravdu energický a optimisticky vypadají květinu, která potěší každou ženu. Navíc žlutá barva je trendem roku 2021! Věnujte mimózu ženě, kterou obdivujete a je pro vás vzorem.

 

Růže

Růže jsou tradice a sázka na opravdovou jistotu. Patří mezi jednu nejpopulárnějších květin vůbec, která snad nikdy neztratí na své oblíbenosti. Růže jsou oblíbenou volbou k oslavě MDŽ zejména v Rusku, kde je Mezinárodní den žen dokonce státním svátkem. Ať už se nacházíte kdekoliv na světě, růže budou vždycky důvodem k potěšení a příjemného překvapení!

 

Tulipány

Nádherná, elegantní květina plná jarní energie, která je stejně oblíbená v Rusku pro MDŽ jako zmiňované růže. Tulipány jsou nádherné sezónní květiny, které v každé kytici, ale i samostatně vypadají fantasticky. Pokud chcete tedy s květinou k MDŽ přinést i trochu jara a pozitivní energie, jsou rozhodně skvělou volbou jak potěšit každou ženu!

 

Lilie

Lilie jsou květy, které nádherně zachycují podstatu ženskosti a jsou krásnou a voňavou volbou pro MDŽ. Lilie jsou známé symbolikou ženskosti a představují tak mnoho aspektů ženství jako je například mateřství, krása a vášeň. Rozhodně budou ideální volbou do každé kytice!

 

Gerbery

Slunečné a pozitivní květy, které umí rozjasnit každou místnost. Představují uznání a dle symboliky vnáší slunce do života. Jsou skvělým způsobem jak vnést trochu pozitivního světla a naděje do života každé ženy, proto stačí vybrat barvu a gerbery to řeknou za vás!

 

Ať už se rozhodnete poslat květiny na oslavu MDŽ nebo ne, nezapomeňte tento den oslavit něčím zvláštním a zpříjemnit tak den důležitým ženám v vašem životě. Ukažte jim, že vám na nich záleží a rozjasněte jim jarní dny nádhernými květinami. U nás ve Flora online máte na výběr opravdu velké množství vždy čerstvých a barevných květin.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé