RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Silvestrovská večeře s květinou

Romantické květiny pro vaši silvestrovskou večeři

Je pravda že tento rok moc nepřál společenským akcím a večírkům, proto s největší pravděpodobností strávíme i poslední noc tohoto roku po boku našich nejbližších. Pokud byste i přes celou situaci rádi oslavili konec roku a velkolepě společně s vaší druhou polovičkou a zároveň přivítali Nový rok, můžete to pojat trochu romanticky. Kromě výběru správného jídla, nápojů a drobného občerstvení byste v této situaci neměli zapomenout také na dekorace, aby vaše rozlučka s rokem 2020 byla opravdu velkolepá a se vším všudy! Romantické květiny jsou skvělým způsobem jak se naladit do trochu romantické nálady a udělat poslední večer roku 2020 opravdu nezapomenutelným, i když jej budete trávit pouze s vaší drahou polovičkou. Novoroční oslavy nikdy nebyly spojovány s romantickými událostmi, ovšem rok 2020 byl celý nepředvídatelný a jiný, proto není důvod, proč byste si ho nemohli udělat trochu na romantičtější, než kdy jindy předtím. Oslavte Nový rok s vašimi nejbližšími a i přes všechna omezení vstupte do Nového roku opravdu slavnostně!

 

Jaký druh květin zvolit?

Žádné překvapení vás u této odpovědi zjevně čekat nebude, jelikož nejlepším druhem pro romantické večery jsou bez váhání růže. Růže jsou jasným synonymem lásky a proto patří mezi nejoblíbenější druhy květin téměř v každém květinářství. Samozřejmě u růží to rozhodně nekončí, to by byl příliš krátký a smutný květinový příběh. Nádherně červené romantické růže můžete navíc kombinovat s ostatními druhy květin. Nejvíce jim to sluší právě s liliemi, orchidejemi, karafiáty a dokonce také s netradiční kombinací ve formě chryzantém. V tento moment záleží především na osobních preferencí vaší milé.

 

Ideální barva

Nikoho z vás jistě nepřekvapí, že právě červená barva je spojená s láskou a proto jsou červené květy považovány za ty nejromantičtější. Pokud chcete, aby z vaší kytice vyzařovala láska a vášeň, rozhodně byste měli zakomponovat červené květy. U červené barvy ale nemusíte nutně skončit, naopak se nebojte různorodějších kombinací v podobě bílé, krémové nebo také růžové barvy. Barevné kombinace vám umožní větší kreativitu a možnost prezentace, navíc mnoho květin nabízí i žíhané možnosti, proto je velmi snadné do jednoho květu zakomponovat více barev a struktur. Nebojte se také pohrát s výškou kytice, i tak je možné vytvářet zajímavé a netradiční květinové kombinace. Kytice při silvestrovskou večeři pro dva je tedy zcela nezbytnou součástí!

 

Drobné romantické doplňky

Jakmile si budete jistí vybranou barvou a druhem květin, je na čase se zaměřit na doplňky. Mohou to být napříklat slavností třpytky, stužky, mašle nebo další drobné dekorace, které posunou celkový vzhled kytice na další úroveň. Jelikož se jedná o oslavu Nového roku, nebojte se se zakomponovat trochu odvážnější dekorace, které byste na běžném rande s největší pravděpodobností nedarovali. U samotné kytice to ale nekončí, navoďte si příjemnou atmosféru pomocí svíček, překvapte během posledního večera v roce příjemným zpestřením v podobě prskavek a užijte si poslední chvíle tohoto roku po boku vašich nejbližších. Vzpomínejte na společné, hezké chvíle, které jste měli možnost zažít v roce 2020. A i když se na první pohled může zdát, že to byl pouze rok plný zvratů, zákazů, restrikcí a omezování, rozhodně najdete něco, na co budete ještě dlouho rádi vzpomínat.

 

Samozřejmě nezapomeňte na šampaňské a drobné občerstvení, které nesmí při žádné silvestrovské večeři chybět. Dobré pití a jídlo je základ úspěchu. Vytvořte si váš oblíbený společný playlist, který vám pomůže vytvořit příjemnou atmosféru, nachystejte promítání fotek z roku 2020 a užijte si poslední hodiny tohoto roku společně, po boku člověka, na kterém vám záleží a je vám s ním nejlépe. My za celou Floru online vám přejeme pouze to nejlepší do Nového roku, ať je lepší, než nejistý a nevyzpytatelný rok 2020.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé