RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz dárků s kyticí

Když kytice nestačí

Květiny dokážou udělat ohromnou radost a parádu, na tom se jistě všichni shodneme. Ovšem někdy pouze květiny nestačí a i na takové situace jsme u nás ve Flora online připraveni. Naleznete u nás sekci dárkových setů, kterou si dnes ještě o kousek přiblížíme. Dárkové sety jsou velmi oblíbené, zejména díky pocitu že už nemusíte zařizovat opravdu nic dalšího ale pohodlně si vystačíte s jednou objednávkou, která vyřeší všechno potřebné za vás. Náš květinový kurýr dokáže potěšit i jinak, než pouze květinovým překvapením. Navíc jsme připraveni opravdu na všechny věkové kategorie i události. A co je tedy všechno v nabídce? To si představíme v dnešním článku. 

 

Romantická událost

Čeká vás v blízké době opravdu speciální den, nebo rande, které byste kromě květin rádi zpestřili ještě něčím dalším? Co takhle využít naší nabídky a vaši drahou polovičku naladit ještě před samotnou událostí. Velkou výhodou je rozhodně fakt, že květina dostane své stabilní zázemí a nebudete se o ni muset po zbytek dne nebo večera starat. Byla by přece obrovská škoda dát kytici zabrat již z kraje. Navíc můžete poslat také něco sladkého na zub, ideální volbou bude například balíček rudých růží, které jsou doslova symbolem romance a vášně, navíc doplněné a výborné rafaelo nebo milka srdíčko budou skvělou kombinací. 

Opravdu hodná paní učitelka

Ne vždy musíte čekat na konec školního roku nebo na pololetí. Co takhle namotivovat paní učitelku již ze začátku nového školního roku a připravit ji překvapení v podobě kytice a něčeho sladkého? Například naše nádherně barevná kytice Bonita set 1 je skvělým způsobem jak přinést plno pracovní motivace paní učitelce již ze samotného začátku roku. V setu se nachází také oblíbené raffaelo, které jistě skvěle poslouží dlouhých nocí strávených nad úkoly vašich dětí.

Romantický večer

Večer plný romantiky si žádá také romantické činy. Co se takhle připravit trochu předem a na pokoj připravit kytici plnou růží doplněnou o šampaňské? Nezní to jako skvělý začátek ideálního romantického večera? Pro nás rozhodně ano! Můžete zvolit tradiční rudé růže, nebo vyzkoušet něco jemnějšího a neotřelého. Například náš set bílých růží spolu s Bohemia sektem. Ať zvolíte první, tradiční volbu, nebo jemnější bílou, rozhodně neuděláte chybu. A navíc, na suchu také nebudete!

Narozeninové překvapení

Čekají někoho z vašich blízkých narozeniny a rádi byste je překvapili květinovým kurýrem? Co takhle tohle překvapení ještě více vyzdvihnout například nádhernou kytici plnou růží, bílých frézií navíc doplněnou o něco sladkého na zub? Pokud chcete něco ostřejšího stejný set naleznete i se šampaňským.

Akademický nebo kariérní úspěch

Složil váš kamarád úspěšně státnice nebo se kamarádka dočkala povýšení či nové práce? Všechny tyto významné momenty si žádají speciální kytici! Jelikož si tato situace žádá pořádnou oslavu, je dobré mít šampaňské po ruce. Navíc v kombinaci s nádhernou kyticí slouženou z lilií, germín doplněné o zeleň rozhodně neuděláte chybu! Květinový set Bonita set 3 je přímo ideální volbou pro tuto příležitost!

 

Naše sety myslí také na mladší oslavence, proto zde naleznete sety doplněné o plyšové kamarády, které rozhodně vykouzlí úsměv každému dítěti! S našimi sety budete nyní připraveni na opravdu každou situaci. Každý si najde to svoje. Od roztomilých medvídků, po sladké kokosové pokušení v podobě Raffaela, přes romantickou bonboniéru plnou srdíček až po trochu nebezpečné, ale příjemné osvěžení v podobě Bohemia sektu. Nyní stačí jen vybrat a my už se o všechno postaráme.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

SOFIE

SOFIE

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Svět růží - I. Díl

Svět růží - I. Díl

Svět růží, díl první

Romantiky není nikdy dost. Stejně tak to platí i o růžích, protože neexistuje snad víc romantičtější kytka, než je nádherná růže. Růže se doslova staly ikonou lásky a romantiky, i když existuje mnoho různých barevných kombinací a druhů, které nutně neznamenají romantiku a lásku. Naopak jsou symbolem přátelství, vášně nebo vděčnosti. Na světě existuje více než 150 druhů růží a doslova tisicovky různých hybridů, snad v každé barvě a tvaru na který si jen vzpomenete. Abychom vám alespoň trochu přiblížili, jak široká nabídka růží je, připravili jsme si pro vás dnešní článek, který vám alespoň trochu pomůže nahlédnout do světa růží. Ačkoliv neexistuje jediné správné rozdělení a kategorizace růží, my jsme je v dnešním článku rozdělili na tři základní kategorie. Divoké růže, staré zahradní a moderní zahradní růže.

Číst celé
Omluva květinou

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

Číst celé
Kytice pro Vás

Kytice pro Vás

Proč je občas dobré koupit kytici sám sobě

Květiny. Aneb ty, které dělají každý okamžik o něco kouzelnější, ty které dokáží zlepšit i ten nejhorší den, ty které dokážou vykouzlit úsměv za jakékoliv situace a také ty, které nás provázejí všemi důležitými událostmi našeho života. Květiny jsou většinou spojovány se speciálními událostmi jako jsou narozeniny, svátky, výročí všeho druhu a jiných situacích, které máme v hlavě zafixovány jako oslavné. Ovšem byla by škoda zúžit věnování květin jen a pouze do několika dní v roce, nemyslíte? Možná si kladete otázku, že byste rádi dostali květiny, ale ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je mohl věnovat. I tato situace má snadné řešení. Pořiďte si květiny sami pro sebe? Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, není na tom nic zvláštního a mýtus že květiny by se měly pouze dostávat nebo snad že květiny by měli darovat pouze muži ihned vyžeňte z hlavy! Život je příliš krátký na to, abychom neustále na něco čekali, proto neváhejte a udělejte si radost třeba hned dnes! Navíc to sebou nese hned několik výhod a my si dneska prozradíme jaké.

Číst celé