RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz dárků s kyticí

Když kytice nestačí

Květiny dokážou udělat ohromnou radost a parádu, na tom se jistě všichni shodneme. Ovšem někdy pouze květiny nestačí a i na takové situace jsme u nás ve Flora online připraveni. Naleznete u nás sekci dárkových setů, kterou si dnes ještě o kousek přiblížíme. Dárkové sety jsou velmi oblíbené, zejména díky pocitu že už nemusíte zařizovat opravdu nic dalšího ale pohodlně si vystačíte s jednou objednávkou, která vyřeší všechno potřebné za vás. Náš květinový kurýr dokáže potěšit i jinak, než pouze květinovým překvapením. Navíc jsme připraveni opravdu na všechny věkové kategorie i události. A co je tedy všechno v nabídce? To si představíme v dnešním článku. 

 

Romantická událost

Čeká vás v blízké době opravdu speciální den, nebo rande, které byste kromě květin rádi zpestřili ještě něčím dalším? Co takhle využít naší nabídky a vaši drahou polovičku naladit ještě před samotnou událostí. Velkou výhodou je rozhodně fakt, že květina dostane své stabilní zázemí a nebudete se o ni muset po zbytek dne nebo večera starat. Byla by přece obrovská škoda dát kytici zabrat již z kraje. Navíc můžete poslat také něco sladkého na zub, ideální volbou bude například balíček rudých růží, které jsou doslova symbolem romance a vášně, navíc doplněné a výborné rafaelo nebo milka srdíčko budou skvělou kombinací. 

Opravdu hodná paní učitelka

Ne vždy musíte čekat na konec školního roku nebo na pololetí. Co takhle namotivovat paní učitelku již ze začátku nového školního roku a připravit ji překvapení v podobě kytice a něčeho sladkého? Například naše nádherně barevná kytice Bonita set 1 je skvělým způsobem jak přinést plno pracovní motivace paní učitelce již ze samotného začátku roku. V setu se nachází také oblíbené raffaelo, které jistě skvěle poslouží dlouhých nocí strávených nad úkoly vašich dětí.

Romantický večer

Večer plný romantiky si žádá také romantické činy. Co se takhle připravit trochu předem a na pokoj připravit kytici plnou růží doplněnou o šampaňské? Nezní to jako skvělý začátek ideálního romantického večera? Pro nás rozhodně ano! Můžete zvolit tradiční rudé růže, nebo vyzkoušet něco jemnějšího a neotřelého. Například náš set bílých růží spolu s Bohemia sektem. Ať zvolíte první, tradiční volbu, nebo jemnější bílou, rozhodně neuděláte chybu. A navíc, na suchu také nebudete!

Narozeninové překvapení

Čekají někoho z vašich blízkých narozeniny a rádi byste je překvapili květinovým kurýrem? Co takhle tohle překvapení ještě více vyzdvihnout například nádhernou kytici plnou růží, bílých frézií navíc doplněnou o něco sladkého na zub? Pokud chcete něco ostřejšího stejný set naleznete i se šampaňským.

Akademický nebo kariérní úspěch

Složil váš kamarád úspěšně státnice nebo se kamarádka dočkala povýšení či nové práce? Všechny tyto významné momenty si žádají speciální kytici! Jelikož si tato situace žádá pořádnou oslavu, je dobré mít šampaňské po ruce. Navíc v kombinaci s nádhernou kyticí slouženou z lilií, germín doplněné o zeleň rozhodně neuděláte chybu! Květinový set Bonita set 3 je přímo ideální volbou pro tuto příležitost!

 

Naše sety myslí také na mladší oslavence, proto zde naleznete sety doplněné o plyšové kamarády, které rozhodně vykouzlí úsměv každému dítěti! S našimi sety budete nyní připraveni na opravdu každou situaci. Každý si najde to svoje. Od roztomilých medvídků, po sladké kokosové pokušení v podobě Raffaela, přes romantickou bonboniéru plnou srdíček až po trochu nebezpečné, ale příjemné osvěžení v podobě Bohemia sektu. Nyní stačí jen vybrat a my už se o všechno postaráme.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALEXIS

ALEXIS

ALICE

ALICE
Neprodejné

AMY

AMY

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé