RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

O bílých vánočních hvězdách

Bílé vánoční hvězdy, proč jsou vhodným dárkem?

Zatímco si stále většina lidí pod pojmem vánoční hvězda představí ikonickou červenou, v poslední době se bílé vánoční hvězdy stávají stále populárnější. Pokud jste ještě neměli to štěstí a na bílou odrůdu nenarazili, čeká vás opravdový zážitek. Často se prodávají s trochou třpytek, na dodání té pravé sváteční atmosféry. V dnešním článku si představíme několik důvodů, proč byste při dalším nákupu měli zvážit právě variantu krásné krémově bílé. Možná vás také přesvědčíme, proč jsou právě vánoční hvězdy skvělým svátečním dárkem pro vaše blízké přátele a rodinu.

 

Význam bílých vánočních hvězd

Asi vás už nepřekvapí, že všechny květiny a rostliny jsou spojeny s nejrůznějšími významy a bílé vánoční hvězdy nejsou žádnou výjimkou. Tyto nádherné vánoční květy jsou spojeny s prosincovými oslavami narozenin a jsou symbolem úspěchu a štěstí. Možná právě jejich krásná symbolika je skvělým důvodem, proč právě bílými vánočními hvězdami potěšit vaše blízké a udělat jeho narozeniny speciálnější. Určitě jim přinesou spoustu radosti a vánoční nálady.

 

Komu je vhodné poslat bílé vánoční hvězdy?

Pokud znáte kohokoliv, kdo v prosinci slaví své narozeniny, možná může mít pocit, že je jeho významný den poněkud zastíněn Vánocemi, nemluvě o lidech, kteří slaví svoje narozeniny přímo na Štědrý den. To je o důvod víc, proč bychom měli právě prosincové oslavence hýčkat krásnými květinami. Bílé vánoční hvězdy skvěle poslouží jako vánoční dárek například pro vaši kolegyni v práci, nebo paní učitelku, které jistě ocení krásnou, novou květinovou dekoraci na jejich pracovním stole. Pokud také znáte někoho, kdo se rozhodl s Vánocemi změnit své zázemí, bílá vánoční hvězda bude skvělou první dekorací do nového příbytku. Nejen, že přinese trochu života do holých, ještě neobydlených prostor, ale navíc nadnese alespoň trochu vánoční atmosféru, na kterou pravděpodobně během hektického stěhování nezbývá příliš času.

 

Dlohoutrvající krásky

Další důležitou věcí, která často zůstává opomíjena je také životnost vánočních hvězd. Mohlo by se zdát, že se jedná o sezónní rostlinu, která odchází spolu s Vánocemi. V mnohých domácnostech pravděpodobně ano, ovšem nemusí tomu tak být! Právě vánoční hvězdy vám mohou vydržet až několik let! Ovšem není tomu jen tak, rostlina potřebuje poměrně velkou pozornost a péči. Díky této exkluzivitě ji právě mnoho lidí bere raději jako sezónní radost, kdy si každé vánoce pořídí novou, krásnou rostlinu, než aby věnovala zvýšenou pozornost její péči během roku. I když tedy žijete v přesvědčení že rostlina odchází s vánoční sezónou, můžete se být jistí, že vás během vánočních svátků nezklame a bude vám dělat radost po celou jejich dobu. Pro odvážnější, kteří se cítí na delší pěstování, doporučujeme zjistit potřeby a kroky, které je nutné dodržet, aby vánoční hvězda prosperovala a rostla.

Doufáme, že vám dnešní článek opět rozšířil vaše květinové obzory a nyní, když víte, že bílé vánoční hvězdy jsou opravdu skvělou volbou nejen pro narozeninové dárky, ale také jako vánoční překvapení pro vaše kolegyně a kamarádky, je na čase vyrazit na nákupy! Při nákupu vánočních hvězd vždy raději zvažte osobní preference každého příjemce. Pokud se jedná o extroverta, milovníka barev, Vánoc nebo člověka co opravdu miluje červenou, nemusíte se nutně za každou cenu držet bílé barvy. Pokud plánujete vánoční hvězdu darovat člověku klidnější povahy, kdo má rád jednoduchost, čistotu a eleganci, věříme, že právě bílé vánoční hvězdy mohou posloužit jako krásný vánoční, nebo narozeninový dárek

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květiny pro rok 2021

Květiny pro rok 2021

Které květiny zvolit do kytice pro oslavu roku 2021

Neexistuje snad lepší volba, než začít Nový rok s kyticí čerstvých květin, která rozjasní váš domov po silvestrovských oslavách. Pokud si nejste jistí, jaké druhy květin zvolit pro tuto speciální příležitost oslavy Nového roku, v dnešním článku vám přineseme výběr z několika druhů, které si ve své novoroční kytici doslova zamilujete. Říká se jak na Nový rok, tak po celý rok, proto si přineste hned první den v roce čerstvé květiny do svého domova, aby vás květiny doprovázely po celý rok.

Číst celé
Jaké čerstvé květiny poslat na Vánoce

Jaké čerstvé květiny poslat na Vánoce

Jaké čerstvé květiny poslat během Vánoc

I ve shonu příprav na vánoční svátky je dobré rozmazlovat naše nejbližší, kamarády nebo dokonce kolegy z práce a pracovní klienty. V této uspěchané době, kdy díky nastupující zimě nemáme moc šanci potkat krásně rozkvetlé, čerstvé květiny po cestě do práce, v přírodě nebo jen tak na procházce je ideální čas na to, abyste poslali právě kousek rozkvetlé zahrady ve formě nádherné kytice z řezaných květin právě vašim nejbližším. Květinami nikdy nic nemůžete zkazit, naopak pouze vylepšit! Kytice i květiny v květináčích jsou navíc vhodné téměř pro všechny příjemce, až na samotné alergiky, ale i pro ty se nejde ideální aranžmá. Proto neexistuje žádná výmluva, proč by květiny byly nevhodným vánočním překvapením pro vaše blízké. Otázkou zůstává jaké květiny zvolit, tak aby potěšili všechny strany. A právě na tuto záhadnou otázku si odpovíme v dnešním článku.

Číst celé
Silvestrovská večeře s květinou

Silvestrovská večeře s květinou

Romantické květiny pro vaši silvestrovskou večeři

Je pravda že tento rok moc nepřál společenským akcím a večírkům, proto s největší pravděpodobností strávíme i poslední noc tohoto roku po boku našich nejbližších. Pokud byste i přes celou situaci rádi oslavili konec roku a velkolepě společně s vaší druhou polovičkou a zároveň přivítali Nový rok, můžete to pojat trochu romanticky. Kromě výběru správného jídla, nápojů a drobného občerstvení byste v této situaci neměli zapomenout také na dekorace, aby vaše rozlučka s rokem 2020 byla opravdu velkolepá a se vším všudy! Romantické květiny jsou skvělým způsobem jak se naladit do trochu romantické nálady a udělat poslední večer roku 2020 opravdu nezapomenutelným, i když jej budete trávit pouze s vaší drahou polovičkou. Novoroční oslavy nikdy nebyly spojovány s romantickými událostmi, ovšem rok 2020 byl celý nepředvídatelný a jiný, proto není důvod, proč byste si ho nemohli udělat trochu na romantičtější, než kdy jindy předtím. Oslavte Nový rok s vašimi nejbližšími a i přes všechna omezení vstupte do Nového roku opravdu slavnostně!

Číst celé