RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

O bílých vánočních hvězdách

Bílé vánoční hvězdy, proč jsou vhodným dárkem?

Zatímco si stále většina lidí pod pojmem vánoční hvězda představí ikonickou červenou, v poslední době se bílé vánoční hvězdy stávají stále populárnější. Pokud jste ještě neměli to štěstí a na bílou odrůdu nenarazili, čeká vás opravdový zážitek. Často se prodávají s trochou třpytek, na dodání té pravé sváteční atmosféry. V dnešním článku si představíme několik důvodů, proč byste při dalším nákupu měli zvážit právě variantu krásné krémově bílé. Možná vás také přesvědčíme, proč jsou právě vánoční hvězdy skvělým svátečním dárkem pro vaše blízké přátele a rodinu.

 

Význam bílých vánočních hvězd

Asi vás už nepřekvapí, že všechny květiny a rostliny jsou spojeny s nejrůznějšími významy a bílé vánoční hvězdy nejsou žádnou výjimkou. Tyto nádherné vánoční květy jsou spojeny s prosincovými oslavami narozenin a jsou symbolem úspěchu a štěstí. Možná právě jejich krásná symbolika je skvělým důvodem, proč právě bílými vánočními hvězdami potěšit vaše blízké a udělat jeho narozeniny speciálnější. Určitě jim přinesou spoustu radosti a vánoční nálady.

 

Komu je vhodné poslat bílé vánoční hvězdy?

Pokud znáte kohokoliv, kdo v prosinci slaví své narozeniny, možná může mít pocit, že je jeho významný den poněkud zastíněn Vánocemi, nemluvě o lidech, kteří slaví svoje narozeniny přímo na Štědrý den. To je o důvod víc, proč bychom měli právě prosincové oslavence hýčkat krásnými květinami. Bílé vánoční hvězdy skvěle poslouží jako vánoční dárek například pro vaši kolegyni v práci, nebo paní učitelku, které jistě ocení krásnou, novou květinovou dekoraci na jejich pracovním stole. Pokud také znáte někoho, kdo se rozhodl s Vánocemi změnit své zázemí, bílá vánoční hvězda bude skvělou první dekorací do nového příbytku. Nejen, že přinese trochu života do holých, ještě neobydlených prostor, ale navíc nadnese alespoň trochu vánoční atmosféru, na kterou pravděpodobně během hektického stěhování nezbývá příliš času.

 

Dlohoutrvající krásky

Další důležitou věcí, která často zůstává opomíjena je také životnost vánočních hvězd. Mohlo by se zdát, že se jedná o sezónní rostlinu, která odchází spolu s Vánocemi. V mnohých domácnostech pravděpodobně ano, ovšem nemusí tomu tak být! Právě vánoční hvězdy vám mohou vydržet až několik let! Ovšem není tomu jen tak, rostlina potřebuje poměrně velkou pozornost a péči. Díky této exkluzivitě ji právě mnoho lidí bere raději jako sezónní radost, kdy si každé vánoce pořídí novou, krásnou rostlinu, než aby věnovala zvýšenou pozornost její péči během roku. I když tedy žijete v přesvědčení že rostlina odchází s vánoční sezónou, můžete se být jistí, že vás během vánočních svátků nezklame a bude vám dělat radost po celou jejich dobu. Pro odvážnější, kteří se cítí na delší pěstování, doporučujeme zjistit potřeby a kroky, které je nutné dodržet, aby vánoční hvězda prosperovala a rostla.

Doufáme, že vám dnešní článek opět rozšířil vaše květinové obzory a nyní, když víte, že bílé vánoční hvězdy jsou opravdu skvělou volbou nejen pro narozeninové dárky, ale také jako vánoční překvapení pro vaše kolegyně a kamarádky, je na čase vyrazit na nákupy! Při nákupu vánočních hvězd vždy raději zvažte osobní preference každého příjemce. Pokud se jedná o extroverta, milovníka barev, Vánoc nebo člověka co opravdu miluje červenou, nemusíte se nutně za každou cenu držet bílé barvy. Pokud plánujete vánoční hvězdu darovat člověku klidnější povahy, kdo má rád jednoduchost, čistotu a eleganci, věříme, že právě bílé vánoční hvězdy mohou posloužit jako krásný vánoční, nebo narozeninový dárek

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé