RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květiny k 50. narozeninám

Nezapomenutelná oslava 50. narozenin

Oslava padesátin někoho z našich blízkých je už opravdu příležitost, která si žádá velkou oslavu se vším všudy. Nejen květiny, ale také by na oslavě neměl chybět dort, balónky, aby si si oslavenec přišel stále mlád a našel v sobě kus dítěte, rozhodně nevynechejte také šampaňské, které naopak trochu vykompenzuje výhody dospělosti. Padesát let je zkrátka velký důvod k oslavě, tento životní milník a den bychom si měli umět zpříjemnit i krásnými květinami a proto plánování narozeninové oslavy je dobré začít plánovat předem a co nejvice dopodrobna.

 

Výběr správných květin

Padesáté narozeniny a květiny doprovázející celou oslavu by měly být především působivé. Měl by z nich doslova vyzařovat pocit nezapomenutelnosti a smysluplnosti. Druh květin, který vyberete na oslavu by měl záviset zejména na vašem vztahu s oslavencem. Pokud například chystáte narozeninovou oslavu pro svého manžela, červené růže budou pro tuto situaci skvělou volbou - vyjádříte mu vaši lásku, kterou k němu už několik let neustále cítíte a přidají celé situaci chtěnou smyslnost. Naopak pokud plánujete oslavu padesátých narozenin pro vaše rodiče, volte raději květiny růžové barvy, pro přátele bude zase ideální žlutá barva, která dodá celé oslavě veselí, pocit radosti a hlavně žlutá barva je symbolem přátelství.

Pokud si stále nejste úplně jisti výběrem, smíšená kytice jak různých barev, tak i květů je bezpečnou a zároveň i účinnou volbou pro jakoukoliv oslavu narozenin. Nebojte se trochu zaexperimentovat a zkuste zvolit i druhy květin, které například nemusí být zas tak známé, ale dokážou překvapit!

 

Jaký druh tedy zvolit?

Růže hrají důležitou roli v našich životech, aniž bychom si to možná pořádně uvědomovali. Proto by právě tyto květy neměly chybět ani u významného životního milníku, jako je právě 50. rok života. Poté jak jsme psali výše, už bude záležet na vzájemném vztahu mezi vámi a oslavencem.

Mezi další vhodné druhy květin, které jsou skvělé právě pro oslavu 50. narozenin patří orchideje. Jemné květy s výraznou vůní nemusíme představovat, modré orchideje mohou mít právě pro tuto situaci hlubší význam, než bychom si mysleli. Tmavě modrá je symbolem síly, oddanosti a moudrosti. Říká se že člověk s věkem zmoudří a proto je právě modrá barva ideálním darem s hlubším významem.

Dále nešlápnete vedle také s liliemi, které dokážou vytvořit nádhernou a čistou kytici. Pokud se nemůžete však rozhodnout jakou květinu zvolit, můžete k čemukoliv dalšímu zapojit také frézie, eukalyptus, nevěstin závoj nebo třezalku.

 

Naplánujte oslavu do posledního detailu

Jakmile budete mít všechny dárky, narozeninové květiny naplánované do posledního detailu, je nutné doladit celkový vzhled vaší narozeninové párty. Zkuste sladit barvy květin spolu s prostíráním, nádobím, balonky a dokonce i s dary! Uvidíte že celková kompozice bude vypadat naprosto úchvatně. Je dobré zvolit si dvě až tři barvy, do kterých budete celou oslavu směřovat. Pokud byste zvolili pouze jednu, nemuselo by to působit moc hezky, naopak příliš jednolitě. Pokud nakombinujete různé barvy, celkový prostor se zvětší a více otevře. Mimo barevné schéma nezapomeňte naplánovat také program, který by měl být hlavně podle gusta oslavence. Miluje akční párty? Zajistěte DJ, který se vám postará aby na vaší oslavě nebylo nechtěné ticho. Nebo naopak oslavenec preferuje spíše poklidnější sešlost? V tomto případě zkuste připravit jinou formu zábavy, která ale stáhne pozornost všech hostů. Zkuste například vytvořit vzpomínkovou prezentaci, která nádherně zobrazí život oslavence za jeho celých 50 let. Materiál na vzpomínkovou prezentaci nebo video můžete získat právě od vašich hostů a můžete tak udělat nádhernou a nezapomenutelnou vzpomínku, která určitě všechny dojme.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

CHANEL

CHANEL

ANEŽKA

ANEŽKA

LIA

LIA

DARCIA

DARCIA

EVŽENIE

EVŽENIE
Neprodejné

EDIT

EDIT

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

MARTA

MARTA

DESIRE

DESIRE

GONA

GONA

SMUTEČNÍ RŮŽE ČERVENÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE ČERVENÉ

DIANA

DIANA

RUDÉ RŮŽE + MERCI 250g

RUDÉ RŮŽE + MERCI 250g
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SMUTEČNÍ RŮŽE FIALOVÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE FIALOVÉ

MALVINA

MALVINA

ČERVENÉ RŮŽE + PLYŠÁK + MERCI

ČERVENÉ RŮŽE + PLYŠÁK + MERCI

ROXANA

ROXANA

ADRIANA

ADRIANA

DORA

DORA

ESTER

ESTER

KYTICE RŮŽÍ COLOR

KYTICE RŮŽÍ COLOR
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SCALA

SCALA

DURIANA

DURIANA

FRIDA

FRIDA
Neprodejné

VALENTÝN SET 20

VALENTÝN SET 20

KYTICE RŮŽÍ CRAZY

KYTICE RŮŽÍ CRAZY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

AGNES

AGNES

ELEN

ELEN

VALENTÝN SET 21

VALENTÝN SET 21

KYTICE RŮŽÍ MIXTA

KYTICE RŮŽÍ MIXTA
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ELIEN

ELIEN

VALENTÝN SET 22

VALENTÝN SET 22

KYTICE RŮŽÍ LADY

KYTICE RŮŽÍ LADY
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RUDY

RUDY

ELISABETH

ELISABETH

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé