RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Darování květiny

Daruj květinu: Překvapte své blízké květinami, darujte květiny!

Existuje mnoho příležitostí, bez kterých si květiny už ani neumíme představit. Svátky, narozeniny, výročí, oslavy životních úspěchů a mnoho dalších. To by ale neměly být pouze události, kdy se rozhodneme sáhnout po květinách, naopak i obyčejný všední den je ideální příležitostí k věnování květiny. Teď netvrdíme, že by to mělo být na každodenní bázi, ovšem jednou za čas si vzpomenout na své blízké a potěšit je kyticí z čerstvých květin bude mít možná větší efekt, než si myslíte! Proč? To se dozvíte v dnešním článku, který vás možná přesvědčí čas od času neočekávanou květinu věnovat.

Moment překvapení

Začneme asi tou nejzákladnější věcí, která následně spojuje všechny ostatní a tou je moment překvapení, který je zkrátka nefalšovaný a jedinečný. Určitě nejste zvyklí dostávat květiny jen tak, proto by vás ani nenapadlo, že vás někdo může tak krásným dárkem překvapit. Proto jakmile u vás naprosto nečekaně zazvoní kurýr s nádhernou kyticí, nebo vás kamarádka při domluvené schůzce překvapí kytičkou, nevyhnete se rozhodně momentu překvapení. Říkáte si proč, začne vám v hlavě běžet milion myšlenek, co vám asi tak uniklo, slaví se něco? A přitom jenom jste. No není to krásný pocit? I to je důvod k oslavě. Krása bytí, a vděčnost za tak skvělé lidi v životě, jako jste zrovna vy a vaši blízcí, přitom tak obyčejné a prosté věci, které bychom si občas měli také připomínat.

 

Povzbuzení během špatného období

Prochází si vaše kamarádka, kamarád nebo někdo z rodiny těžkým obdobím, ve kterém je důležité si obzvlášť připomínat, že není všem šťastným dnům konec? Že se stále může na ty, co ho mají opravdu rádi spolehnout? Ideální čas na to někoho potěšit kytičkou z čerstvých květin. A to ať už je důvod smutku jakýkoliv. Rodinná zklamání, nevydařený vztah, ztráta blízkého nebo jenom nesplněná zkouška. Květiny dokážou vykouzlit úsměv i v nelehkých chvílích lidského života. Navíc taková kytička čerstvých květin bude dělat radost i nadále po vašem setkání a kdykoliv se na ni dotyční podívá, uvědomí si, že po každém bouři znovu vyjde slunce. A přesně tak je to i v životě.

 

Dovážka do práce

Deadliny, uzávěrky, začátek nového školního roku nebo jenom silný psychický nebo fyzický pracovní nápor? Přesně v tyto momenty potřebuje váš blízký podržet a potěšit. A jak jinak než květinovou dovážkou přímo do práce, která nejen udělá radost, povzbudí, ale jistě také vyvolá pozornost u kolegů. Kytička navíc v kanceláři, kabinetu nebo kdekoli jinde vytvoří mnohem příjemnější pracovní prostředí a bude působit svými pozitivní vlivy na psychiku člověka. Proto kdokoliv si teď ve vašem okolí prochází pracovním zápřahem, neváhejte a udělejte mu radost přímo na místo činu!

 

Útulnější nové bydlení

Máte kamaráda, sourozence nebo známého, který se právě přestěhoval do nového bydlení? A co tak ho překvapit krásnou kytičkou, která mu jeho holobyt pomůže trochu zútulnit? Všichni to nejspíše známe, že při zařizování nového domova, se na dekorace dostává až v těch nejspodnějších příčkách, jelikož existuje spousta dalších nutností, které musíme pořídit a možná právě v takové situaci se nachází vaši blízcí. Proto je překvapte a udělejte jim radost čerstvými květinami přímo na jejich novou adresu. Uvidíte to překvapení a nadšení v jednom!

 

Obědové překvapení

Máte domluvenou obědovou schůzku s kamarádkou, protože se nikdy jindy nestíháte setkat? A co tak ji jen tak pro radost překvapit drobnou kytičkou? Užít si společné chvíle s vašimi přáteli a udělat jim radost jen tak je jedna z nejlepších věcí, které pro váš přátelský vztah můžete udělat. A co víte, třeba vás za to kamarádka pozve na oběd nebo na dobrou kávu a dortík, takže bude velká radost a spokojenost na obou stranách.

 

Pozitivní účinky na naši náladu

Stejně jako moment překvapení, tak i pozitivní účinky na naši náladu doprovází každé darování květiny. A to nejen moment při samotném předání, ale ještě dlouho po něm. Květiny díky svému vzhledu a zářivým barvám působí pozitivně na naši náladu a tím pádem i na naši psychiku a celkové rozpoložení. Stačí jeden jediný pohled nebo přičichnutí a najednou je nám lépe. Navíc u darovaných květin si vždy naprosto přesně vzpomeneme na onen pocit překvapení a dokážeme si tak květiny krásně spojit s dotyčným, který je nám věnoval. Získáme tak navíc pocit, že někomu nejsme lhostejní a má nás opravdu rád, což musíte uznat, je pocit k nezaplacení.

 

Tak co, přesvědčili vás dostatečně naše důvody a situace, proč je dobré občas věnovat květiny jen tak? Je velmi důležité myslet na naše blízké a ukazovat jim naši lásku a obětavost. Každý čas od času potřebuje zažít ten pocit, že tady na světě není jen tak pro nic za nic, ale opravdu má pro druhé velký význam a váží si ho. Tak neváhejte a zkuste třeba hned někoho překvapit!

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALEXIS

ALEXIS

ALICE

ALICE
Neprodejné

AMY

AMY

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

APOLENA

APOLENA

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CORIN

CORIN

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA
Neprodejné

ELIEN

ELIEN

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

VIOLETAS

VIOLETAS

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé