RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz kytic

Dovoz kytice na adresu

Neexistuje nic jednoduššího než objednat kytice online a zbavit se tak nepotřebných zajížďek do města, hledání květinářství, výběr květin z omezeného množství a následné předání, které musíte předem domluvit a naplánovat. Přičemž na všechny zmíněné činnosti vám stačí jen a pouze jedno kliknutí a vyřízení všeho přímo z vašeho domova.

 

Kam doručujeme?

Mezi jednu z nejčastějších otázek bezpochyby patří, kam všude doručujeme. Na našich webových stránkách můžete najít sekci Kam doručujeme, která je věnována seznamu lokalit, kde naši kurýři doručují květiny. Díky snadnému vyhledávání si navíc můžete zjistit zda přímo na vaši lokalitu může být kytice doručena. Nemusíte se bát že by naše doručovací mapa byla omezena pouze na velká města, naopak vám kytici doručíme i do té nejmenší vesnice. Navíc nejsme omezeni hranicemi a květiny vám s radostí doručíme i mimo Českou republiku také na Slovensko. A to hned ve stejný den, kdy zadáte objednávku.

Rychlost doručení

Při vyplňování objednávky můžete zvolit vámi preferovaný čas doručení, kdy budete například vědět že dotyčný je doma, nebo je zde někdo kdo může květinu převzít. Co se týče místa doručení, velkou výhodou kurýrních služeb je ta, že se nemusíte vázat pouze na adresu domova. Naši kurýři jsou schopni doručit květinu dotyčnému do práce, kanceláře nebo kamkoliv, kde znáte adresu, a víte, že se dotyčný pohybuje. Navíc, existuje něco krásnějšího než překvapení do práce v podobě květin?

Proč květiny?

Květiny jsou dárkem, který by neměl chybět jak pro každou významnější příležitost, ale zároveň také jak potěšit někoho v moment kdy to nečeká. Narozeniny, oslavy, svátky a výročí jsou rozhodně události, u kterých by čerstvě řezané květiny rozhodně neměly chybět. Ovšem obyčejný všední den, kdy myslíte na vaši přítelkyni, manželku nebo kamarádku doslova vybízí k akci. Každá žena miluje květiny a každá žena je ráda dostává. Proto neváhejte a udělejte kouzelný den pomocí květiny - jen tak.

Šest výhod kurýrní doručování květin

Pokud jsme vás stále nepřesvědčili o zvolení květinového kurýra, přinášíme ještě pár důvodů, proč byste mu měli dát minimálně šanci a zjistit, že do není žádná věda, naopak benefity převyšují negativa, pokud tedy tato služba vůbec nějaké negativní aspekty v porovnání s tradičním nákupem květin má, tak pojďme si to zhodnotit.

 

1. Rychlost

Jednou z hlavních a jednoznačných výhod je bez váhání rychlost. Objednávku dokážete provést několika kliky a doslova za pár minut může být už na cestě. Naši kurýři jsou schopni doručit kytici ke dveřím už za 90 minut!

 

2. Flexibilita

Ať už je 9 hodin večer, nebo 6 hodin ráno - nevadí! Objednávku můžete zadat zkrátka kdykoliv si vzpomenete. Navíc můžete také zvolit preferovaný čas doručení, což dělá celou službu ještě o to víc flexibilnější. Můžete pro někoho připravit příjemné překvapení po návratu z práce, nebo naopak příjemné probuzení do nového dne. Je jenom na vás co zvolíte.

 

3. Pohodlnost

Ať už je v tom nepříznivé počasí, nemoc nebo se vám prostě jen nechce z postele i tohle není žádný problém. Všechno zvládnete zajistit z pohodlí vašeho domova, aniž byste se museli hnout od vašeho počítače nebo telefonu. Stačí vám pouze zařízení s připojením k internetu a můžete směle objednávat.

 

4. Kvalita

Naše online květinářství si zakládá na kvalitě s čímž je spojena zejména spokojenost zákazníka. Na našich webových stránkách nabízíme široký výběr kvalitních květin přímo z vyhlášené Holandské květinové burzy. Proto rozhodně nemusíte mít strach, že by květiny byly nekvalitní či ve špatném stavu.

 

5. Ověřená zkušenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků si můžete ověřit přímo na našich webových stránkách v sekci Recenze zákazníků, možná právě zkušenost od našich zákazníků vás přesvědčí o našich službách a servisu.

 

6. Podpora

Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém během vaší objednávky, nebo pouze potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Můžete využít našeho online chatu, nebo se na nás obrátit telefonicky. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete v sekci Kontakt. Proto se na nás neváhejte obrátit, rádi vám pomůžeme s vaším výběrem.

 

Využijte našich služeb. Stačí vybrat adresu a my vám květiny doručíme přesně tam, kam si přejete. Není to žádná věda a květiny v dnešní době zvládne objednat opravdu každý, proto neváhejte a zkuste květinového kurýra hned dnes.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

AMORA

AMORA

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE

ANITA

ANITA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé