RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz kytic

Dovoz kytice na adresu

Neexistuje nic jednoduššího než objednat kytice online a zbavit se tak nepotřebných zajížďek do města, hledání květinářství, výběr květin z omezeného množství a následné předání, které musíte předem domluvit a naplánovat. Přičemž na všechny zmíněné činnosti vám stačí jen a pouze jedno kliknutí a vyřízení všeho přímo z vašeho domova.

 

Kam doručujeme?

Mezi jednu z nejčastějších otázek bezpochyby patří, kam všude doručujeme. Na našich webových stránkách můžete najít sekci Kam doručujeme, která je věnována seznamu lokalit, kde naši kurýři doručují květiny. Díky snadnému vyhledávání si navíc můžete zjistit zda přímo na vaši lokalitu může být kytice doručena. Nemusíte se bát že by naše doručovací mapa byla omezena pouze na velká města, naopak vám kytici doručíme i do té nejmenší vesnice. Navíc nejsme omezeni hranicemi a květiny vám s radostí doručíme i mimo Českou republiku také na Slovensko. A to hned ve stejný den, kdy zadáte objednávku.

Rychlost doručení

Při vyplňování objednávky můžete zvolit vámi preferovaný čas doručení, kdy budete například vědět že dotyčný je doma, nebo je zde někdo kdo může květinu převzít. Co se týče místa doručení, velkou výhodou kurýrních služeb je ta, že se nemusíte vázat pouze na adresu domova. Naši kurýři jsou schopni doručit květinu dotyčnému do práce, kanceláře nebo kamkoliv, kde znáte adresu, a víte, že se dotyčný pohybuje. Navíc, existuje něco krásnějšího než překvapení do práce v podobě květin?

Proč květiny?

Květiny jsou dárkem, který by neměl chybět jak pro každou významnější příležitost, ale zároveň také jak potěšit někoho v moment kdy to nečeká. Narozeniny, oslavy, svátky a výročí jsou rozhodně události, u kterých by čerstvě řezané květiny rozhodně neměly chybět. Ovšem obyčejný všední den, kdy myslíte na vaši přítelkyni, manželku nebo kamarádku doslova vybízí k akci. Každá žena miluje květiny a každá žena je ráda dostává. Proto neváhejte a udělejte kouzelný den pomocí květiny - jen tak.

Šest výhod kurýrní doručování květin

Pokud jsme vás stále nepřesvědčili o zvolení květinového kurýra, přinášíme ještě pár důvodů, proč byste mu měli dát minimálně šanci a zjistit, že do není žádná věda, naopak benefity převyšují negativa, pokud tedy tato služba vůbec nějaké negativní aspekty v porovnání s tradičním nákupem květin má, tak pojďme si to zhodnotit.

 

1. Rychlost

Jednou z hlavních a jednoznačných výhod je bez váhání rychlost. Objednávku dokážete provést několika kliky a doslova za pár minut může být už na cestě. Naši kurýři jsou schopni doručit kytici ke dveřím už za 90 minut!

 

2. Flexibilita

Ať už je 9 hodin večer, nebo 6 hodin ráno - nevadí! Objednávku můžete zadat zkrátka kdykoliv si vzpomenete. Navíc můžete také zvolit preferovaný čas doručení, což dělá celou službu ještě o to víc flexibilnější. Můžete pro někoho připravit příjemné překvapení po návratu z práce, nebo naopak příjemné probuzení do nového dne. Je jenom na vás co zvolíte.

 

3. Pohodlnost

Ať už je v tom nepříznivé počasí, nemoc nebo se vám prostě jen nechce z postele i tohle není žádný problém. Všechno zvládnete zajistit z pohodlí vašeho domova, aniž byste se museli hnout od vašeho počítače nebo telefonu. Stačí vám pouze zařízení s připojením k internetu a můžete směle objednávat.

 

4. Kvalita

Naše online květinářství si zakládá na kvalitě s čímž je spojena zejména spokojenost zákazníka. Na našich webových stránkách nabízíme široký výběr kvalitních květin přímo z vyhlášené Holandské květinové burzy. Proto rozhodně nemusíte mít strach, že by květiny byly nekvalitní či ve špatném stavu.

 

5. Ověřená zkušenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků si můžete ověřit přímo na našich webových stránkách v sekci Recenze zákazníků, možná právě zkušenost od našich zákazníků vás přesvědčí o našich službách a servisu.

 

6. Podpora

Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém během vaší objednávky, nebo pouze potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Můžete využít našeho online chatu, nebo se na nás obrátit telefonicky. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete v sekci Kontakt. Proto se na nás neváhejte obrátit, rádi vám pomůžeme s vaším výběrem.

 

Využijte našich služeb. Stačí vybrat adresu a my vám květiny doručíme přesně tam, kam si přejete. Není to žádná věda a květiny v dnešní době zvládne objednat opravdu každý, proto neváhejte a zkuste květinového kurýra hned dnes.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE FRÉZIÍ

KYTICE FRÉZIÍ

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

AMORA

AMORA

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE

JULIANA

JULIANA

MIX GERBERY

MIX GERBERY

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Svět růží - I. Díl

Svět růží - I. Díl

Svět růží, díl první

Romantiky není nikdy dost. Stejně tak to platí i o růžích, protože neexistuje snad víc romantičtější kytka, než je nádherná růže. Růže se doslova staly ikonou lásky a romantiky, i když existuje mnoho různých barevných kombinací a druhů, které nutně neznamenají romantiku a lásku. Naopak jsou symbolem přátelství, vášně nebo vděčnosti. Na světě existuje více než 150 druhů růží a doslova tisicovky různých hybridů, snad v každé barvě a tvaru na který si jen vzpomenete. Abychom vám alespoň trochu přiblížili, jak široká nabídka růží je, připravili jsme si pro vás dnešní článek, který vám alespoň trochu pomůže nahlédnout do světa růží. Ačkoliv neexistuje jediné správné rozdělení a kategorizace růží, my jsme je v dnešním článku rozdělili na tři základní kategorie. Divoké růže, staré zahradní a moderní zahradní růže.

Číst celé
Omluva květinou

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

Číst celé
Kytice pro Vás

Kytice pro Vás

Proč je občas dobré koupit kytici sám sobě

Květiny. Aneb ty, které dělají každý okamžik o něco kouzelnější, ty které dokáží zlepšit i ten nejhorší den, ty které dokážou vykouzlit úsměv za jakékoliv situace a také ty, které nás provázejí všemi důležitými událostmi našeho života. Květiny jsou většinou spojovány se speciálními událostmi jako jsou narozeniny, svátky, výročí všeho druhu a jiných situacích, které máme v hlavě zafixovány jako oslavné. Ovšem byla by škoda zúžit věnování květin jen a pouze do několika dní v roce, nemyslíte? Možná si kladete otázku, že byste rádi dostali květiny, ale ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je mohl věnovat. I tato situace má snadné řešení. Pořiďte si květiny sami pro sebe? Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, není na tom nic zvláštního a mýtus že květiny by se měly pouze dostávat nebo snad že květiny by měli darovat pouze muži ihned vyžeňte z hlavy! Život je příliš krátký na to, abychom neustále na něco čekali, proto neváhejte a udělejte si radost třeba hned dnes! Navíc to sebou nese hned několik výhod a my si dneska prozradíme jaké.

Číst celé