RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Rozvoz kytic

Dovoz kytice na adresu

Neexistuje nic jednoduššího než objednat kytice online a zbavit se tak nepotřebných zajížďek do města, hledání květinářství, výběr květin z omezeného množství a následné předání, které musíte předem domluvit a naplánovat. Přičemž na všechny zmíněné činnosti vám stačí jen a pouze jedno kliknutí a vyřízení všeho přímo z vašeho domova.

 

Kam doručujeme?

Mezi jednu z nejčastějších otázek bezpochyby patří, kam všude doručujeme. Na našich webových stránkách můžete najít sekci Kam doručujeme, která je věnována seznamu lokalit, kde naši kurýři doručují květiny. Díky snadnému vyhledávání si navíc můžete zjistit zda přímo na vaši lokalitu může být kytice doručena. Nemusíte se bát že by naše doručovací mapa byla omezena pouze na velká města, naopak vám kytici doručíme i do té nejmenší vesnice. Navíc nejsme omezeni hranicemi a květiny vám s radostí doručíme i mimo Českou republiku také na Slovensko. A to hned ve stejný den, kdy zadáte objednávku.

Rychlost doručení

Při vyplňování objednávky můžete zvolit vámi preferovaný čas doručení, kdy budete například vědět že dotyčný je doma, nebo je zde někdo kdo může květinu převzít. Co se týče místa doručení, velkou výhodou kurýrních služeb je ta, že se nemusíte vázat pouze na adresu domova. Naši kurýři jsou schopni doručit květinu dotyčnému do práce, kanceláře nebo kamkoliv, kde znáte adresu, a víte, že se dotyčný pohybuje. Navíc, existuje něco krásnějšího než překvapení do práce v podobě květin?

Proč květiny?

Květiny jsou dárkem, který by neměl chybět jak pro každou významnější příležitost, ale zároveň také jak potěšit někoho v moment kdy to nečeká. Narozeniny, oslavy, svátky a výročí jsou rozhodně události, u kterých by čerstvě řezané květiny rozhodně neměly chybět. Ovšem obyčejný všední den, kdy myslíte na vaši přítelkyni, manželku nebo kamarádku doslova vybízí k akci. Každá žena miluje květiny a každá žena je ráda dostává. Proto neváhejte a udělejte kouzelný den pomocí květiny - jen tak.

Šest výhod kurýrní doručování květin

Pokud jsme vás stále nepřesvědčili o zvolení květinového kurýra, přinášíme ještě pár důvodů, proč byste mu měli dát minimálně šanci a zjistit, že do není žádná věda, naopak benefity převyšují negativa, pokud tedy tato služba vůbec nějaké negativní aspekty v porovnání s tradičním nákupem květin má, tak pojďme si to zhodnotit.

 

1. Rychlost

Jednou z hlavních a jednoznačných výhod je bez váhání rychlost. Objednávku dokážete provést několika kliky a doslova za pár minut může být už na cestě. Naši kurýři jsou schopni doručit kytici ke dveřím už za 90 minut!

 

2. Flexibilita

Ať už je 9 hodin večer, nebo 6 hodin ráno - nevadí! Objednávku můžete zadat zkrátka kdykoliv si vzpomenete. Navíc můžete také zvolit preferovaný čas doručení, což dělá celou službu ještě o to víc flexibilnější. Můžete pro někoho připravit příjemné překvapení po návratu z práce, nebo naopak příjemné probuzení do nového dne. Je jenom na vás co zvolíte.

 

3. Pohodlnost

Ať už je v tom nepříznivé počasí, nemoc nebo se vám prostě jen nechce z postele i tohle není žádný problém. Všechno zvládnete zajistit z pohodlí vašeho domova, aniž byste se museli hnout od vašeho počítače nebo telefonu. Stačí vám pouze zařízení s připojením k internetu a můžete směle objednávat.

 

4. Kvalita

Naše online květinářství si zakládá na kvalitě s čímž je spojena zejména spokojenost zákazníka. Na našich webových stránkách nabízíme široký výběr kvalitních květin přímo z vyhlášené Holandské květinové burzy. Proto rozhodně nemusíte mít strach, že by květiny byly nekvalitní či ve špatném stavu.

 

5. Ověřená zkušenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků si můžete ověřit přímo na našich webových stránkách v sekci Recenze zákazníků, možná právě zkušenost od našich zákazníků vás přesvědčí o našich službách a servisu.

 

6. Podpora

Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém během vaší objednávky, nebo pouze potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Můžete využít našeho online chatu, nebo se na nás obrátit telefonicky. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete v sekci Kontakt. Proto se na nás neváhejte obrátit, rádi vám pomůžeme s vaším výběrem.

 

Využijte našich služeb. Stačí vybrat adresu a my vám květiny doručíme přesně tam, kam si přejete. Není to žádná věda a květiny v dnešní době zvládne objednat opravdu každý, proto neváhejte a zkuste květinového kurýra hned dnes.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

MILKA SRDCE 165g i

MILKA SRDCE 165g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

BÍLÉ VÍNO 0,75 l i

BÍLÉ VÍNO 0,75 l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

SUNNY

SUNNY

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé