RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Letní květiny

Květiny letních měsíců

Různá roční období přináší sebou také různé květiny. Je to ovlivněno vegetačním obdobím jednotlivých květin, každá květina má jinou dobu kdy zažívá vegetační klid, kdy naopak pučí a následně kvete. Ovšem většina rostlin spí právě když se ochladí a počasí už není tak přátelské jako například během jarních a letních měsíců. Pokud chcete svůj domov vyzdobit těmi nejkrásnějšími letními květinami a rostlinami, je důležité si nejprve zjistit, jaké květiny na trzích či v květinářství pravděpodobně najdete, ať vás nečeká zklamání. Během celého roku je samozřejmě k dispozici opravdu široká škála květin jak sezónních tak i těch nesezónních, je nutné mít ale na mysli, že se pravděpodobně bude výrazně lišit nejen jejich cena pokud jsou v sezóně, ale také jejich odolnost a kvalita.

 

Slunečnice

Neexistuje snad větší květinový symbol léta, než je slunečnice! Pokud si chcete pořídit opravdu letní kytici, rozhodně by v ní právě slunečnice neměla chybět! Nejen že její nádherně ostře žlutá barva dokáže rozzářit vaši místnost, ale rozhodně také celý váš den. Žlutá barva je považována za barvu kamarádství a radosti, proto pokud chcete udělat radost vaší kamarádce či kamarádovi, žluté slunečnice budou rozhodně skvělou volbou! Navíc slunečnice můžete také kombinovat s ostatními květinami, nebo vytvořit jednoduchou kytici složenou pouze ze slunečnic.

 

Gerbery

Gerbery přicházejí hned v několika velikostech a barvách! Kytice vypadají úžasně, když použijete hned několik barev najednou a nakombinujete různé odstíny červené a růžové. Škála barev je opravdu bohatá od žluté, červené, bílé až po oranžovou. Pokud chcete květinu ponechat v sezónních barvách, měli byste zanechat teplou škálu od žluté po červenou, díky těmto barvám dokážete vykouzlit opravdu nádhernou a reprezentativní letní kytici.

 

Hortenzie

Hortenzie, jsou rostliny, které naprosto milují vodu a vše co budete potřebovat abyste vytvořili nádhernou kytici je pouze pár stonků na vyplnění celé vazy. Hortenzie jsou také vhodné do floristické pěny, jediné na co si dát pozor a pravidelně kontrolovat, je aby pěna zůstala vždy dostatečně vlhká. Hortenzie jsou také zajímavou výjimkou co se týče barvy květů, jelikož jejich barva je závislá na pH půdy.

 

Stračka

Vysoké a velmi působivé stračky jsou skvělou volbou do letních kytic. Stačí použít pár stonků a dokáží svou výraznou barvou rozzářit naprosto celý váš obývací pokoj, kuchyň nebo pracovnu. Stračky jsou také skvělou volbou když si chcete pohrát s různou velikostí kytice, můžete je jednotlivě vrstvit a vyhrát si tak s celkovým designem.

 

Lilie

Lilie jsou známé nejen pro svůj pozoruhodný vzhled, ale také pro svoji omamnou vůni, která připomíná sladký parfém. Tyto květy mohou být v kytici pouze samostatně nebo také obstojně doplnit další květiny jako například růže. Právě kombinace růží a lilií je velmi oblíbená a to nejen v letních měsících.

 

Levandule

Levandule je oblíbená nejen pro svou nádhernou jemnou barvu, ale hlavně pro svou uklidňující a na první pohled rozpoznatelnou vůni. Levandule patří nejen mezi oblíbené květiny do vaší vázy, ale pro své uklidňující účinky také jako léčebná bylina. Pokud se cítíte ve stresu nebo pod tlakem, dopřejte si levandulový zábal, koupel nebo si nakapejte pár kapek levandulového oleje do vaší aromalampy, pocit úlevy a odpočinku se dostaví v momentě!

 

To jsou jenom některé z rostlin, které se staly letními stálicemi nejen na našich zahradách, ale také v našich vázách. Ať už si chcete pouze rozjasnit váš domov nebo překvapit vašeho blízkého s těmito květinami rozhodně nešlápnete vedle! Nezáleží jaký druh nakonec vyberete, nezapomeňte jim pouze dopřát čerstvou vodu a dostatek živin.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

TAMARA

TAMARA

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Jak se starat o poinsettie

Jak se starat o poinsettii, euphorbia pulcherrimu, neboli vánoční hvězdu? Není to s nimi jako s nenáročnými pokojovkami a je pravda, že trochu speciální péče skutečně potřebují! Tyto vybíravé rostliny vyžadují specifické pěstitelské potřeby, aby si zachovaly své vánoční květy, pro které si je většina z nás pořizuje. Při správné péči by si však vaše sváteční poinsettie měly i nadále držet květy nebo přinejmenším zůstat atraktivní ještě několik týdnů poté.

Číst celé
Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé