RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

 

Jaký druh květin zvolit?

Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější druhy květin pro omluvu patří hlavně růže, tulipány, karafiáty, kopretiny, gerbery nebo orchideje. Můžete buďto zvolit kytici složenou pouze z jednoho druhu, nebo libovolně kombinovat různorodější kombinace. Pokud chcete zvolit orchidej, můžete se rozhodnou pro méně známou variantu v podobě řezaných květin, nebo zvolit klasiku v květináči. Orchideje jsou oblíbené květiny do domácnosti a pokud se rozhodnete omluvit se právě s nimi, můžete si být jisti, že květy budou ublíženému ještě dlouhou dobu připomínat vaše omluvné gesto. Při správné péči navíc vydrží i více sezón.

Kdy poslat kytici?

Pokud chcete použít kytici jako omluvu, je důležité abyste tak učinili včas. Správné načasování je totiž základ a je nutné jednat hned. Pokud budete váhat příliš dlouho, vaše omluva už nemusí vyznít ublíženému tak upřímně, jako vám. Čím déle budete vyčkávat, než se odhodláte kytici skutečně odeslat, bude klesat vaše šance na odpuštění. Samozřejmě vždy záleží na vzájemném vztahu a také na velikosti a vážnosti chyby, kterou jste způsobili. Vaše myšlenky o chybě běží totiž stejně tak jako vám, i ublíženému.. a přílišné přemýšlení může vyvolat vlnu dalších otázek a negativních emocí. Pokud tedy zakročíte s vaší omluvou a uvědoměním včas, může vám to ušetřit mnoho nepříjemných situací a nebo dokonce zachránit váš vzájemný vztah.

Přidejte něco navíc

Jakmile vybere tu perfektní kytici čerstvých květin, můžete zvážit, zda nepřidat k vaší objednávce ještě něco drobného navíc. Pokud navíc využijete ještě služeb kurýra, bude vaše omluva větším překvapením! Spolu s květinami navíc vždy můžete poslat také kartičku, na které máte možnost vyjádřit vaše slova omluvy. Nejen kartičku, ale k všemu navíc můžete přidat ještě kousek luxusní čokolády na rozmazlení, roztomilého medvídka nebo flašku výborného vína či šampaňského. Všechny tyto drobnosti se počítají a vám rozhodně přihrají do karet. Díky těmto maličkostem bude váš květinový dar ještě smysluplnější!

 

Mimo zaslání květinové omluvy a drobného dárku je dobré také popřemýšlet o svém jednání a důvodech, které vedly k tomu, že se chyba stala. Možná toto drobné zamyšlení se, vám pomůže ponaučit se pro příště abyste se zachovali jinak a žádná omluva tak nebyla třeba. Protože jedině opravdové uvědomění a ponaučení z chyb je tím největším gestem co pro nejen pro sebe, ale zejména pro své blízké můžete udělat. 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

APOLENA

APOLENA

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA
Neprodejné

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIOLETAS

VIOLETAS

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TAMARA

TAMARA

SPRING

SPRING
Neprodejné

SOFIE

SOFIE

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Lednové narozeninové květiny

Charismatický karafiát a křehká sněženka jsou dokonalou dvojicí květin pro měsíc leden. I když jsou oba druhy spojovány s měsícem lednem, to je asi všechno, co mají tyto krásné rostliny společného! V dnešním článku se však na obě z nich podíváme trochu více zblízka. Prozradíme si jejich obecné vlastnosti, symboliku a důvod, proč byste právě některou ze zmíněných květin měli věnovat jako narozeninovou květinu lednovému oslavenci. Tohle a mnohem víc vás čeká právě v dnešním článku.

Číst celé
Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Nejlepší způsob jak poděkovat - květina

 

Děkuji, jednoduché slovo, které však znamená mnoho. Je to slovo, které říkáme, když přijímáme laskavost od lidí, které známe, nebo od cizích lidí; je to slovo, která říkáme, když dostáváme radu; a je to slovo, které vyslovujeme, když chceme někomu projevit uznání. Ačkoli tyto situace tvoří nejčastější důvody, proč říkáme "děkuji", v našem životě existuje mnoho dalších případů, kdy toto jednoduché slovo můžeme vyslovit.

Číst celé
Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Jak si doma vypěstovat svoje bylinky

Bojujte proti zimním nemocem pomocí léčivých bylinek! Mnoho zahrádkářů zařazuje bylinky jako běžné rostliny do své zahrady, kde si pomocí nich vnese alespoň trochu vůně a barev na přilákání opylovačů. Ať už chcete bylinky pěstovat pro kulinářské, léčebné nebo okrasné účely, v žádném z příkladů určitě neuděláte chybu. Pokud už u vás na zahradě pěstujete léčivé bylinky, věděli jste, že si můžete vypěstovat přímo také pokojovou zahrádku s léčivými bylinami? Mnohým rostlinám se bude dařit v interiéru, pokud budou mít dostatek světla a dobře propustnou půdu.  

Číst celé