RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

 

Jaký druh květin zvolit?

Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější druhy květin pro omluvu patří hlavně růže, tulipány, karafiáty, kopretiny, gerbery nebo orchideje. Můžete buďto zvolit kytici složenou pouze z jednoho druhu, nebo libovolně kombinovat různorodější kombinace. Pokud chcete zvolit orchidej, můžete se rozhodnou pro méně známou variantu v podobě řezaných květin, nebo zvolit klasiku v květináči. Orchideje jsou oblíbené květiny do domácnosti a pokud se rozhodnete omluvit se právě s nimi, můžete si být jisti, že květy budou ublíženému ještě dlouhou dobu připomínat vaše omluvné gesto. Při správné péči navíc vydrží i více sezón.

Kdy poslat kytici?

Pokud chcete použít kytici jako omluvu, je důležité abyste tak učinili včas. Správné načasování je totiž základ a je nutné jednat hned. Pokud budete váhat příliš dlouho, vaše omluva už nemusí vyznít ublíženému tak upřímně, jako vám. Čím déle budete vyčkávat, než se odhodláte kytici skutečně odeslat, bude klesat vaše šance na odpuštění. Samozřejmě vždy záleží na vzájemném vztahu a také na velikosti a vážnosti chyby, kterou jste způsobili. Vaše myšlenky o chybě běží totiž stejně tak jako vám, i ublíženému.. a přílišné přemýšlení může vyvolat vlnu dalších otázek a negativních emocí. Pokud tedy zakročíte s vaší omluvou a uvědoměním včas, může vám to ušetřit mnoho nepříjemných situací a nebo dokonce zachránit váš vzájemný vztah.

Přidejte něco navíc

Jakmile vybere tu perfektní kytici čerstvých květin, můžete zvážit, zda nepřidat k vaší objednávce ještě něco drobného navíc. Pokud navíc využijete ještě služeb kurýra, bude vaše omluva větším překvapením! Spolu s květinami navíc vždy můžete poslat také kartičku, na které máte možnost vyjádřit vaše slova omluvy. Nejen kartičku, ale k všemu navíc můžete přidat ještě kousek luxusní čokolády na rozmazlení, roztomilého medvídka nebo flašku výborného vína či šampaňského. Všechny tyto drobnosti se počítají a vám rozhodně přihrají do karet. Díky těmto maličkostem bude váš květinový dar ještě smysluplnější!

 

Mimo zaslání květinové omluvy a drobného dárku je dobré také popřemýšlet o svém jednání a důvodech, které vedly k tomu, že se chyba stala. Možná toto drobné zamyšlení se, vám pomůže ponaučit se pro příště abyste se zachovali jinak a žádná omluva tak nebyla třeba. Protože jedině opravdové uvědomění a ponaučení z chyb je tím největším gestem co pro nejen pro sebe, ale zejména pro své blízké můžete udělat. 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

MILKA SRDCE 165g i

MILKA SRDCE 165g

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé