RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

 

Jaký druh květin zvolit?

Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější druhy květin pro omluvu patří hlavně růže, tulipány, karafiáty, kopretiny, gerbery nebo orchideje. Můžete buďto zvolit kytici složenou pouze z jednoho druhu, nebo libovolně kombinovat různorodější kombinace. Pokud chcete zvolit orchidej, můžete se rozhodnou pro méně známou variantu v podobě řezaných květin, nebo zvolit klasiku v květináči. Orchideje jsou oblíbené květiny do domácnosti a pokud se rozhodnete omluvit se právě s nimi, můžete si být jisti, že květy budou ublíženému ještě dlouhou dobu připomínat vaše omluvné gesto. Při správné péči navíc vydrží i více sezón.

Kdy poslat kytici?

Pokud chcete použít kytici jako omluvu, je důležité abyste tak učinili včas. Správné načasování je totiž základ a je nutné jednat hned. Pokud budete váhat příliš dlouho, vaše omluva už nemusí vyznít ublíženému tak upřímně, jako vám. Čím déle budete vyčkávat, než se odhodláte kytici skutečně odeslat, bude klesat vaše šance na odpuštění. Samozřejmě vždy záleží na vzájemném vztahu a také na velikosti a vážnosti chyby, kterou jste způsobili. Vaše myšlenky o chybě běží totiž stejně tak jako vám, i ublíženému.. a přílišné přemýšlení může vyvolat vlnu dalších otázek a negativních emocí. Pokud tedy zakročíte s vaší omluvou a uvědoměním včas, může vám to ušetřit mnoho nepříjemných situací a nebo dokonce zachránit váš vzájemný vztah.

Přidejte něco navíc

Jakmile vybere tu perfektní kytici čerstvých květin, můžete zvážit, zda nepřidat k vaší objednávce ještě něco drobného navíc. Pokud navíc využijete ještě služeb kurýra, bude vaše omluva větším překvapením! Spolu s květinami navíc vždy můžete poslat také kartičku, na které máte možnost vyjádřit vaše slova omluvy. Nejen kartičku, ale k všemu navíc můžete přidat ještě kousek luxusní čokolády na rozmazlení, roztomilého medvídka nebo flašku výborného vína či šampaňského. Všechny tyto drobnosti se počítají a vám rozhodně přihrají do karet. Díky těmto maličkostem bude váš květinový dar ještě smysluplnější!

 

Mimo zaslání květinové omluvy a drobného dárku je dobré také popřemýšlet o svém jednání a důvodech, které vedly k tomu, že se chyba stala. Možná toto drobné zamyšlení se, vám pomůže ponaučit se pro příště abyste se zachovali jinak a žádná omluva tak nebyla třeba. Protože jedině opravdové uvědomění a ponaučení z chyb je tím největším gestem co pro nejen pro sebe, ale zejména pro své blízké můžete udělat. 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

SOFIE

SOFIE

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ

MIX RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LUISA

LUISA

KYTICE FRÉZIÍ

KYTICE FRÉZIÍ

PAULINA

PAULINA

LINDA

LINDA

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

FILOMENA

FILOMENA

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Objednávka květin pro lepší náladu

Objednávka květin pro lepší náladu

Objednejte si květiny, které vám zlepší náladu

Znáte to, každý týden v jednom kole, starostí nad hlavu a čas na odpočinek je až ten podřadný. Neustále máme tendence myslet na ostatní, a přitom zapomínat sami na sebe. Ovšem existuje zde jedno jednoduché pravidlo: pokud nebudeme pečovat o sebe, nemůžeme předat tolik energie a lásky našim blízkým. Tyto věci si často uvědomíme až tehdy, jakmile začneme sami pociťovat únavu a stres, který vznikl právě tím, že bychom se nejraději rozdali, přičemž na sebe samotné ani nepomysleli. Navíc nejde pouze o fyzické vyčerpání, kdy večer po práci padneme do křesla, ze kterého bychom už nejradši nikdy nevstali, jedná se také o duševní únavu, která jde často ruku v ruce s únavou fyzickou. Dobrou zprávou je, že existuje hned několik drobností a maličkostí abyste získali svou duševní energii zpět. Nejprve byste si měli rozhodně odpočinout, jít se projít do přírody, ale také si pořídit trochu přírody k vám domů. V tento moment není snad jednodušší věc, než si objednat kytici čerstvých květin přímo k vám domů!

Číst celé
Řezané květiny, které vydrží

Řezané květiny, které vydrží

Dlouhotrvající řezané květiny, které rozzáří váš domov

Volba správných květin do vašeho domova opravdu dokáže změnit pocit, jak se budete u vás cítit a jakou energii bude nejen váš domov, ale také vy na druhé vyzařovat. Květiny jsou známé tím, jak dokážou změnit náladu a celkové prostředí ve vašem domě a jak málo stačí, abyste se vy sami cítili šťastnější a pozitivnější. Při výběru těch správných květin do vaší vázy je nutné myslet také na životnost jednotlivých květin a brát v potaz, že květiny s prokázaně delší životností stojí opravdu o něco více než ty, které vydrží doslova pár dnů. Ovšem cena by vás určitě neměla odradit, naopak se držte představy, že vám květiny budou dělat radost mnohem déle, než ty, které by byly sice levnější, ale jejich služba by netrvala ani zdaleka tak dlouho. V dnešním článku vám představíme několik z nejoblíbenějších dlouhotrvajících květin, které se u vás doma budou doslova vyjímat!

Číst celé
Podzimní aranžmá v bytě

Podzimní aranžmá v bytě

Podzimní dekorace pro váš domov

Ani jsme se nenadáli a podzim je tady! Což je doslova ideální čas na to, využít všechny bohaté barvy, které příroda nabízí. V létě jsme si užívali zářivých barev všech květů, které nám letní zahrada nachystala, na podzim naopak nastává čas poněkud teplejších a přírodnějších odstínů, než v létě. Nejen že se dají skvěle a hlavně snadno kombinovat s ostatními přírodními barvami, jsou ale také skvělým přechodem do chladnějších měsíců, kdy si teplo musíme připomínat alespoň barvami. V dnešním článku si představíme několik zajímavých tipů, jak naložit s podzimními dekoracemi a jak si doma vytvořit zajímavou podzimní výzdobu.

Číst celé