RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květiny v horoskopu

Květiny a znamení měsíce – Ryby (20.2.-19.3.)

S blížícím se jarem a s ním přicházejícím obdobím dešťů, se navracíme ke znamení, které má v oblibě právě vodu. Nyní je čas pro znamení Ryb. Znamení Ryb spadá do období mezi 19. únorem a 20. březnem a je to pravděpodobně jedno z nejintuitivnějších znamení zvěrokruhu. Přirozeně, být trochu intuitivní i ve vašem případě a vybrat ty správné květiny pro Rybí oslavence v čas jejich narozenin, si jistě získáte u tohoto přátelsky smýšlejícího znamení na přízni.

Povaha Ryb

Tím nejlepším na Rybách je to, že je zábavné být v jejich okolí. Lidé narození v tomto znamení mají velký smysl pro humor a silnou pečovatelskou povahu. Obvykle jsou to duchovně uvědomělí jedinci, kteří jsou vnímaví a ohleduplní ke každému, koho potkají. To je dáno zejména tím, že Ryby jsou vodním znamením zvěrokruhu (což není vůbec žádným překvapením díky jejich astrologickému rybímu symbolu), které s sebou nese dynamickou osobnost, plnou zvídavosti a společenského nastavení.

Avšak na druhou stranu mohou zrozenci tohoto znamení jít také možná až příliš snadno s proudem. Tato stejná poddajnost způsobuje, že toto znamení je možná až příliš důvěryhodné vůči těm, kteří by je chtěli svést z cesty. A zatímco jsou vášnivě zábavní, objevuje se u nich melancholie, která může občas způsobit pocity smutku a pesimismu.

Kladné rysy

 • vtipní
 • intuitivní
 • duchovně smýšlející
 • chápající
 • starostliví

Záporné rysy

 • role oběti
 • smutek
 • příliš důvěryhodní
 • strach z konfrontace
 • pesimismus

Jaké jsou perfektní květiny pro Ryby

Lekníny

To dává smysl, že takové vodou ovlivněné znamení zvěrokruhu bude upřednostňovat krásný vodní květ. Lekníny samotné jsou také symbolem krásy, osvícení a čistoty, díky čemuž se stávají perfektní volbou pro duchovní Ryby.

Orchideje

Exotické orchideje jsou další skvělou volbou jako dárek pro Ryby. Tyto vytříbené květiny jsou také spojeny s duchovní povahou těchto jednotlivců, zatímco současně komunikují sílu a luxus. Je to vynikající protilék na tolerantnější a bázlivou povahu Ryb, kdy zároveň dodají věcem v životě na jejich speciální den dotek jemnosti.

Vlčí mák

I když jsou často spojovány s pochmurnějšími příležitostmi, jedná se o krásné klidné červené květy, které jsou také známé tím, že komunikují nevázané vášně a věčný život. Díky tomu jsou květy vlčího máku ideální pro někoho, kdo usiluje o to žít, smát se a milovat bez omezení.

Jasmín

Další exotická květina, která je úzce spojena s milující a temperamentní povahou Ryb. Jasmín nejen, že přinese někomu domů krásnou vůni, je také považován za skvělý způsob, jak podpořit něčí štěstí a zároveň mu prokázat své silné uznání.

Pokud by byly Ryby květinou, co by byly

Dychtiví, extravagantní, intuitivní, ale také velmi prchaví...lidé narození ve znamení Ryb jsou silně ovlivňováni prostředím a lidmi kolem nich. Dovolují si žít dle a přepravovat se událostmi a mají tendenci dávat dobro ostatních na stejnou úroveň jako jejich vlastní potřeby. Z tohoto důvodu jsou tulipány květy, které nejlépe reprezentují nadšení a přizpůsobivost Ryb. Dlouhé stonky nechávají proudy vést a řídit barevné pupeny, stejně jako zrozence tohoto vodního znamení.

Známé osobnosti narozené ve znamení Ryb

 • Rihanna
 • Albert Einstein
 • Drew Barrymore
 • Bruce Willis
 • Bedřich Smetana
 • Cindy Crawford
 • Matin Dejdar
 • Lucie Vondráčková
 • Victor Hugo
 • Javier Bardem
 • Jiří Menzel
 • Karolína Světlá
 • Sharon Stone
 • Elizabeth Taylor
 • George Washington

 

 

Oslavte se svými nejbližšími Rybami jejich Den se vší květinovou parádou! 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

ORIGINAL

ORIGINAL
Neprodejné

TULIPÁNY + MILKA 110g

TULIPÁNY + MILKA 110g
Neprodejné

TULIPÁNY + RAFFAELLO 150g

TULIPÁNY + RAFFAELLO 150g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g
Neprodejné

TULIPÁNY + MERCI 250g

TULIPÁNY + MERCI 250g
Neprodejné

TULIPÁNY + TOFFIFEE 125g

TULIPÁNY + TOFFIFEE 125g
Neprodejné

TULIPS

TULIPS
Neprodejné

JIŘINKA

JIŘINKA
Neprodejné

TULIA

TULIA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé