RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Květiny jako dárek

Kdy nejčastěji věnujeme květiny jako dárek?

Štěstí je štěstí, sdílené štěstí je květina.

John Harrigan

Darovat někomu květiny je skvělým dárkem pro každou příležitost či událost. Není snad člověka, který by neocenil tu nezaměnitelnou krásu a charakteristickou vůni květin, tu euforii jak z minuty na minutu dokážou zlepšit náladu a nakonec bezesporu vděčnost, která nastává ihned po předání. Květiny patří mezi nejvíce preferované druhy darů, pro každou událost bez výjimky. Můžeme je věnovat k narozeninám, výročí, na Valentýna a existuje spousta dalších příležitostí, které doslova žádají o věnování květiny. Ať už chcete vyjádřit své gesto v podobě blahopřání, děkuji nebo také omluvy a lítosti - darujte květinu. Lidé zkrátka květiny používají hned pro několik vyjádření, pojďme se společně podívat, v jakých situacích lidé nejčastěji volí právě květiny.

 

Skutečnou otázkou zůstává proč volíme květiny když chceme někomu poblahopřát k narozeninám, proč muži sahají zrovna po květinách, když se snaží ženu zaujmout. Proč zrovna květiny jsou vždy správnou volbou daru? Pojďme se na to společně podívat.

Když chcete někomu vykouzlit úsměv..

Zažili jste někdy, že některý z vašich rodičů si neprochází zrovna nejjednodušším obdobím v práce? Nebo jste na vaší přítelkyni vypozorovali za poslední dny smutnou náladu? Tak neváhejte a pošlete jim květiny, protože jsou tím nejlepším způsobem, jak pomůžete dotyčným alespoň na chvíli zapomenout na špatné období, či situaci ve které se právě nachází. Můžete jim tam během krátkého okamžiku doslova vykouzlit úsměv na tváři. Květiny jsou jednoduše lékem na špatnou náladu a dokážou ji během okamžiku alespoň na chvilku porazit.

Květiny jako omluva

Ať už chcete nebo ne, někdy svět není růžový a vy se dostanete do konfliktu s někým, na kom vám opravdu záleží a je vám blízký. Když už slova nestačí a verbální omluva nezabírá, květiny budou vaším ideálním společníkem na vyřešení této nepříjemné situace. Květiny jsou krásným gestem k omluvě a často působí jako otevření dveří pro následnou komunikaci.

Květiny jako vyjádření vaší lásky

Láska má mnoho podob. Nezáleží zda vaším příjemcem bude zrovna partner, rodiče, sourozenci, přátelé, nebo kdokoliv jiný, jehož osoba ve vašem životě hraje opravdu důležitou roli. Květiny jsou skvělým způsobem jak vyjádřit vaše hluboké city a opravdu předat pocit, že obdarovaný je nedílnou součástí vašeho života.

Květiny na oslavu

Květiny by neměly chybět na žádné oslavě! Proto buďte vždy ve střehu a zajistěte, aby na ní opravdu nechyběly. Ať už se jedná o menší událost, nebo zlomový okamžik ve vašem životě - vždy si zaslouží pozornost a malou či velkou oslavu. Udělejte radost vašim blízkým a vždy jim jejich speciální životní milník oživte květinami.

Květiny jako forma půvabu

Líbí se vám někdo? Existuje ve vašem okolí koho nemůžete vyhnat z vašich myšlenek? Ať už je to slečna z autobusu,  známý ze sousedství nebo snad nová kolegyně v práci, k přerušení této nepříjemné situace vám květiny poskytnou výbornou službu. Udělejte ten první krok, pořiďte květiny, hluboce se nadechněte a s chutí do toho!

 

Výše zmíněné situace patří mezi nejčastějšími důvody či události, kdy lidé věnují květiny. Květiny jsou jednoduše mostem ke komunikaci. Ať už se jedná o příjemnou událost, nebo naopak tu, kterou byste raději vynechali. Poznali jste se v nich? Nebo máte ještě nějakou událost, která se neobejde bez květin?

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALEXIS

ALEXIS

ALICE

ALICE
Neprodejné

AMY

AMY

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé