RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Devět vyvolených květin do letní svatební kytice

Nejkrásnější květiny do letní svatební kytice

 

Léto je oblíbeným svatebním obdobím mnoha párů. Není se však vůbec čemu divit, jelikož kombinace teplého počasí, slunce, dlouhých teplých večerů je zkrátka ideální kombinací pro velké oslavy, mezi které svatby rozhodně patří. S krásným a teplým počasím zároveň přichází rozkvět nádherných květin, které na svatebních obřadech rozhodně nesmí chybět. Květiny jsou tedy nedílnou součástí tohoto významného dne a zároveň nepostradatelnou ozdobou nevěsty. Svatba je krásnou oslavou dvou milujících lidí, kde každý detail je zásadní a podstatný proto, aby splňoval veškeré představy o jejich dokonalém dni. Pokud plánujete svatbu v letní sezóně, rozhodně byste měli zvážit následujících devět vyvolených květin, které se stanou dokonalou součástí vašeho velkého dne.

 

Pivoňky

Voňavé, zářivé pivoňky jsou opravdu populární a oblíbenou volbou pro letní svatební obřady. Svůj původ mají v Číně, ale momentálně se pěstují po celém světě, hlavně díky jejich nádherné atraktivní vůni a pro svou symboliku. Symbolem pivoňky je šťastné manželství, štěstí, romantika a bohatství. Už jen díky její symbolice, ale i samotné kráse byste měli zvážit umístění pivoněk, do vašeho svatebního aranžmá, kytice pro nevěstu nebo i jako drobné doplňky v podobě voniček či náramků pro družičky. Využijte sezónnosti pivoněk a užijte si jejich krásu na maximum.

 

Krásenka zpeřená

Tyto éterické, jemné krásky dodávají kytici dokonalou vzdušnost a lehkost. U krásenek je důležité myslet na hydrataci a také na dobu, jak dlouho budou vystaveny přílišnému teplu. U krásenek máte navíc na výběr opravdu širokou škálu barev od netradiční syté čokoládové, dramatickou hnědo-červenou až po světlejší odstíny v podobě růžové, fialo, bílé a oranžové. Krásenka je veselým doplňkem letních zahradních svateb a působí jako perfektní moderní náhrada za tradiční sedmikrásky.

 

Gardénie

Se svou silnou, sladkou vůní a skutečně obdivuhodnou velikostí jsou gardénie perfektní volbou do elegantní svatební kytice. Gardénie jsou neuvěřitelně křehké květiny obohacené jižanským kouzlem, které nejčastěji seženete v bílé nebo krémové barvě. Jakmile gardénie začnou uvadat, jejich listy začnou hnědnout, proto je důležité jim poskytnout co nejlepší péči, aby vám dělaly radost co nejdéle!

 

Frézie

Krásné frézie plné vůně a jemnosti v jednom se stávají oblíbenými doplňky svatebních kytic a dekorací. Frézie díky své jemné, světlé barvě dokáže ladit s řadou ostatních květin. Často jsou frézie doplňkem levandule nebo růží v jasných barvách. Frézie jsou symbolem přátelství a pravdy, což by nemělo chybět v žádném manželství. Brát si svého kamaráda, kterému můžete věřit je opravdu jednou z nejdůležitějších věcí a doslova základním stavebním kamenem pro kvalitní manželství. Frézie jsou často kombinovány také jemnými pastelovými barvami a zelenými květinami, ovšem všestrannost půvabných fréziích z nich dělá oblíbenou svatební dekoraci a doplněk!

 

Růže

Růže stále patří do oblíbeného seznamu květin pro letní svatební květiny. Není se čemu divit jejich romantický vzhled k tomu doslova vybízí! Růže jsou symbolem lásky, naděje, nových začátků a slibů. Od odvážné červené, přes pastelově růžovou až po tradiční bílou máte u růží na výběr opravdu širokou barevnou škálu a mnoho různých provedení a možností jak je začlenit do vaší letní svatby. Pokud s růžemi plánujete odvážnější aranžmá, nezapomeňte předem pořádně zkontrolovat, zda máte všechny trny pořádně zastřižené, abyste předešli nepříjemným škrábancům.

 

Tvídie

Jedny z nejroztomilejších květin, které jsou poměrně opomíjené, řeč je o krásných, jemných a elegantních tvídíích. Drobné tvídie jsou dokonalým doplňkem každé kytice, která se nese v duchu jemné krémové barvy nebo kontrast do celozelených kytic. Svou sladkou, jednoduchou vůní jsou tedy i skvělým parfémem ke každé zahradní svatbě, nebo svatbě u jezera. Tvídie můžete sehnat také v růžové nebo bílé barvě, ovšem nejčastěji se setkáte právě se světle modrou variantou.

 

Hortenzie

Efektivita nákladů hortenzií dokáže nalákat opravdu hodně nevěst, které upřednostňují jemné pastelové barvy každého okvětního lístku. Hortenzie představují upřímnost a vděčnost dárce k příjemci. Jemné pastelové barvy vypadají skvěle se sezónními růžemi a to nejen v kyticích, ale i v ostatních svatebních aranžmá. Ať už na svatební tabuli, u oltáře nebo na ženichově vázance.

 

Levandule

Levandule se řadí mezi všestranný svatební doplněk díky svému nepřehlédnutelným fialovým květům až magický rustikální stonek. Levandule se chválí svým pastelovým odstínem, který je mezi nevěstami velmi oblíbenou volbou a o to víc během letních měsíců! Zároveň díky svému jedinečnému vzhledu je levandule skvělým doplňkem co svateb ve venkovském stylu. Královská fialová barva květu znamená milost, eleganci. Ať už se rozhodnete využít čerstvou levanduli nebo sušenou, můžete si být jistí, že bude vypadat skvěle v každém provedení. Dotek jemné fialové barvy bude nádherně vypadat v kyticích i ve vlasech nevěsty či družiček. Levanduli můžete navíc zakomponovat také do svatební výzdoby.

 

Devět nádherných květin, které mohou být dokonalým svatebním doplňkem právě do vaší svatební kytice, nebo svatebního aranžmá. Jemné pastelové tóny jsou ideální volbou do svěžích letních svateb. Ať už vás čeká vysněný den D, nebo se pouze poohlížíte po krásné letní, vzdušné kytici, inspirace výše zmíněných devíti květin, vás jistě navede tím správným směrem.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ANNA

ANNA

BARBIE

BARBIE

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

FRIDA

FRIDA
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

EUSTOMA + FREZIE

EUSTOMA + FREZIE

FREZIE + SANTINY

FREZIE + SANTINY

KVĚTINOVÝ KOŠ LOVE

KVĚTINOVÝ KOŠ LOVE

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

FREZIE + ALSTROMERIE

FREZIE + ALSTROMERIE

FLORA

FLORA

MONIK

MONIK

DOROTHY

DOROTHY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Péče o poinsettie: Jak se starat o vánoční hvězdy

Jak se starat o poinsettie

Jak se starat o poinsettii, Euphorbia pulcherrimu, neboli vánoční hvězdu? Není to s nimi jako s nenáročnými pokojovkami a je pravda, že trochu speciální péče skutečně potřebují! Tyto vybíravé rostliny vyžadují specifické pěstitelské potřeby, aby si zachovaly své vánoční květy, pro které si je většina z nás pořizuje. Při správné péči by si však vaše sváteční poinsettie měly i nadále držet květy nebo přinejmenším zůstat atraktivní ještě několik týdnů poté.

Číst celé
Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé