RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejoblíbenější květiny pro vaši vyvolenou

Květiny pro vaši vyvolenou

Chtěli byste potěšit vaši milovanou polovičku a potěšit ji kyticí krásných čerstvých květin? Co takhle udělat tento zážitek ještě o kousek zajímavějším a překvapit ji květinovým kurýrem v dobu, kdy to určitě nečeká. V dnešním článku jsme pro vás vybrali hned několik zajímavých čerstvých květin, se kterými zaručeně zabodujete! Všechny budou skvělou volbou, jak překvapit vaši milovanou.

 

 

Růže

Růže jsou nesmrtelná jistota a zároveň také květina, která nikdy nevyjde z módy. Darování kytice růží vaší partnerce je trend po celá léta. Růže jsou obecně považovány za znamení prosperity, lásky a náklonnosti. Červené a růžové růže jsou pro většinu žen nejoblíbenější volbou, je z nich totiž cítit opravdová láska a vášeň. Zároveň jsou to pravděpodobně dvě nejčastější barvy, které vám přijdou na mysli, pokud se rozhodujete pořídit růže vaší milované. Červené růže mohou být o poznání dražší než růžové, proto je například vhodné kombinovat právě tyto dvě barevné kombinace. Nejen že to pro vás bude výhodnější, ale zároveň tím vytvoříte i o něco zajímavější květinové aranžmá. Červené růže jsou nejčastěji spojovány se svatým Valentýnem, ovšem nezapomeňte, že mohou být vhodnou volbou pro jakoukoliv příležitost.

 

Slunečnice

Vřelost, štěstí a vděčnost neboli pocity které pociťujete vždy, kdykoliv jste s vaší milovanou můžete krásně odprezentovat pomocí veselé kytice složené ze slunečnic. Nejen, že slunečnice symbolizují vlastnosti slunce, jsou také významným symbolem věrnosti a loajality, což patří mezi nejdůležitější součást vztahu na dálku. A nejen toho na dálku! Jasně žlutá barva slunečnic může někomu velmi snadno zlepšit den, a přitom stačí tak málo. Přestože je jejich hlavní sezóna v létě a na začátek podzimu, v květinářství je seženete téměř celoročně, s čím ale musíte počítat je změna jejich nákupní ceny. Slunečnice mohou být efektivním středobodem krásné kytice nebo rozdávat radost pomocí kytice plné pouze slunečnic.

 

Sedmikrásky

Další skvělou květinovou volbou, kterou můžete obdarovat vaši polovičku jsou rozhodně sedmikrásky! Sedmikrásky, kopretiny nebo gerbery jsou ideální květinou pro začátky vztahu. Symbolizují krásu, nevinnost a čistotu, a navíc je můžete najít v různých barvách, čímž přidáte trochu veselosti. Gerbery seženete v květinářství po celý rok a díky jejich barevné škále si tak můžete s finální kyticí opravdu vyhrát!

 

Lilie

Bílé lilie patří mezi oblíbenou volbu při nákupu květin pro ženy. Jejich symbolika je založená na oddanosti a čistotě, ovšem význam této květiny se může lišit v závislosti na typu lilie, na konkrétní kultuře nebo i samotné barvě. Řecké mýty například spojují lilie se znovuzrozením a mateřstvím, nicméně obecně jsou lilie spojovány zejména s významem štěstí. Pokud vaši partnerku čeká v životě nějaký výzva, ve které byste jí rád popřál mnoho štěstí, kytice lilie v tento moment dokáže perfektně povzbudit!

 

Pivoňky

Načechrané květy pivoněk jsou obvykle spojovány s romantikou, prosperitou a stydlivostí. Věří se, že dokážou přinést obdarovanému štěstí! Pivoňková sezóna je však opravdu krátká, proto je dobré vždy správně načasovat dobu věnování. V našich končinách se pivoňky přirozeně začínají objevovat koncem měsíce května a jejich krásu si můžete užívat celý červen.

 

Narcisy

Narcisy se běžně používají k oslavě 10. výročí svatby, mohou být ale také ideální jarní kytičkou pro vaši slečnu či paní. Nemusíte se tedy nutně hned vdávat a ženit jenom proto, abyste mohli věnovat kytici narcisů. Narcisy jsou symbolem štěstí a často jsou spojovány také s novými začátky. Pokud se například vaše partnerka vrací po delší době ze zahraničí, nebo vašemu vztahu začíná nová společná etapa, můžete na oslavu tohoto speciálního momentu zvolit právě kytici veselých narcisů. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z vůbec prvních trvalek, které se po dlouhé zimě začínají objevovat, jsou spojovány s optimismem. Pozitivita a radost, kterou tyto květiny mohou předat je opravdu energizující, využijte tak jejich potenciál a užijte si radost z těchto jarních květů naplno.

 

Tulipány

Tulipány stojí nejen za významem lásky, ale doslova za významem dokonalé lásky! A to je přesně to, co chce každá žena slyšet! Zároveň se jedná o jedny z nejpopulárnějších květin na světě, a i když jsou často spojovány právě s Nizozemím, můžete je dát dívce opravdu kdekoliv. Tulipány zároveň symbolizují specifické významy lásky jako je spokojenost, teplo domova a vzájemné pohodlí. Navíc je pořídíte v různých barvách, proto můžete zvolit květinové aranžmá v oblíbené barvě nebo míchat různé druhy barev a vytvořit tak zábavnou a veselou kytici, která vykouzlí úsměv každé ženě!

 

Kosatce

Kosatce můžete nejčastěji spatřit v modré, bílé nebo žluté barvě. Tyto odvážné a jasné barvy patří květině, která představuje víru a naději. Zároveň symbolizují moudrost, obdiv a odvahu. Právě kosatce mají bohatší význam než většina dalších květin. Jakmile se rozhodnete věnovat kosatce jako dárek, vždy spolu s nimi věnujete i hlubší význam. Chcete-li tedy poslat hlubší zprávu vaší vyvolené, využijte síly kosatců, zaručeně tak uspějete.

 

Gardénie

Elegantní gardénie znamenají čistotu, radost a lásku. Láskyplná historie, která se skrývá za vaším vzájemným vztahem si můžete připomenout právě nádhernými gardéniemi. na rozdíl od jiných květů jsou gardénie doslova parfémem! Květinovým parfémem, který svou neskutečnou vůní dostane naprosto každého. Nejen, že věnujete nádherné květiny, které zaujmou každého na první pohled, ale také na první přičichnutí! Připomeňte své přítelkyni nebo manželce vaši vzájemnou lásku pomocí gardénií.

 

Překvapte vaši drahou polovičkou některou z výše zmíněných květin a vyjádřete jí vaše hluboké city v moment, kdy to opravdu nečeká. Ženy milují překvapení, proto využijte esa v rukávu a objednejte květinového kurýra ještě dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé