RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejoblíbenější květiny pro vaši vyvolenou

Květiny pro vaši vyvolenou

Chtěli byste potěšit vaši milovanou polovičku a potěšit ji kyticí krásných čerstvých květin? Co takhle udělat tento zážitek ještě o kousek zajímavějším a překvapit ji květinovým kurýrem v dobu, kdy to určitě nečeká. V dnešním článku jsme pro vás vybrali hned několik zajímavých čerstvých květin, se kterými zaručeně zabodujete! Všechny budou skvělou volbou, jak překvapit vaši milovanou.

 

 

Růže

Růže jsou nesmrtelná jistota a zároveň také květina, která nikdy nevyjde z módy. Darování kytice růží vaší partnerce je trend po celá léta. Růže jsou obecně považovány za znamení prosperity, lásky a náklonnosti. Červené a růžové růže jsou pro většinu žen nejoblíbenější volbou, je z nich totiž cítit opravdová láska a vášeň. Zároveň jsou to pravděpodobně dvě nejčastější barvy, které vám přijdou na mysli, pokud se rozhodujete pořídit růže vaší milované. Červené růže mohou být o poznání dražší než růžové, proto je například vhodné kombinovat právě tyto dvě barevné kombinace. Nejen že to pro vás bude výhodnější, ale zároveň tím vytvoříte i o něco zajímavější květinové aranžmá. Červené růže jsou nejčastěji spojovány se svatým Valentýnem, ovšem nezapomeňte, že mohou být vhodnou volbou pro jakoukoliv příležitost.

 

Slunečnice

Vřelost, štěstí a vděčnost neboli pocity které pociťujete vždy, kdykoliv jste s vaší milovanou můžete krásně odprezentovat pomocí veselé kytice složené ze slunečnic. Nejen, že slunečnice symbolizují vlastnosti slunce, jsou také významným symbolem věrnosti a loajality, což patří mezi nejdůležitější součást vztahu na dálku. A nejen toho na dálku! Jasně žlutá barva slunečnic může někomu velmi snadno zlepšit den, a přitom stačí tak málo. Přestože je jejich hlavní sezóna v létě a na začátek podzimu, v květinářství je seženete téměř celoročně, s čím ale musíte počítat je změna jejich nákupní ceny. Slunečnice mohou být efektivním středobodem krásné kytice nebo rozdávat radost pomocí kytice plné pouze slunečnic.

 

Sedmikrásky

Další skvělou květinovou volbou, kterou můžete obdarovat vaši polovičku jsou rozhodně sedmikrásky! Sedmikrásky, kopretiny nebo gerbery jsou ideální květinou pro začátky vztahu. Symbolizují krásu, nevinnost a čistotu, a navíc je můžete najít v různých barvách, čímž přidáte trochu veselosti. Gerbery seženete v květinářství po celý rok a díky jejich barevné škále si tak můžete s finální kyticí opravdu vyhrát!

 

Lilie

Bílé lilie patří mezi oblíbenou volbu při nákupu květin pro ženy. Jejich symbolika je založená na oddanosti a čistotě, ovšem význam této květiny se může lišit v závislosti na typu lilie, na konkrétní kultuře nebo i samotné barvě. Řecké mýty například spojují lilie se znovuzrozením a mateřstvím, nicméně obecně jsou lilie spojovány zejména s významem štěstí. Pokud vaši partnerku čeká v životě nějaký výzva, ve které byste jí rád popřál mnoho štěstí, kytice lilie v tento moment dokáže perfektně povzbudit!

 

Pivoňky

Načechrané květy pivoněk jsou obvykle spojovány s romantikou, prosperitou a stydlivostí. Věří se, že dokážou přinést obdarovanému štěstí! Pivoňková sezóna je však opravdu krátká, proto je dobré vždy správně načasovat dobu věnování. V našich končinách se pivoňky přirozeně začínají objevovat koncem měsíce května a jejich krásu si můžete užívat celý červen.

 

Narcisy

Narcisy se běžně používají k oslavě 10. výročí svatby, mohou být ale také ideální jarní kytičkou pro vaši slečnu či paní. Nemusíte se tedy nutně hned vdávat a ženit jenom proto, abyste mohli věnovat kytici narcisů. Narcisy jsou symbolem štěstí a často jsou spojovány také s novými začátky. Pokud se například vaše partnerka vrací po delší době ze zahraničí, nebo vašemu vztahu začíná nová společná etapa, můžete na oslavu tohoto speciálního momentu zvolit právě kytici veselých narcisů. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z vůbec prvních trvalek, které se po dlouhé zimě začínají objevovat, jsou spojovány s optimismem. Pozitivita a radost, kterou tyto květiny mohou předat je opravdu energizující, využijte tak jejich potenciál a užijte si radost z těchto jarních květů naplno.

 

Tulipány

Tulipány stojí nejen za významem lásky, ale doslova za významem dokonalé lásky! A to je přesně to, co chce každá žena slyšet! Zároveň se jedná o jedny z nejpopulárnějších květin na světě, a i když jsou často spojovány právě s Nizozemím, můžete je dát dívce opravdu kdekoliv. Tulipány zároveň symbolizují specifické významy lásky jako je spokojenost, teplo domova a vzájemné pohodlí. Navíc je pořídíte v různých barvách, proto můžete zvolit květinové aranžmá v oblíbené barvě nebo míchat různé druhy barev a vytvořit tak zábavnou a veselou kytici, která vykouzlí úsměv každé ženě!

 

Kosatce

Kosatce můžete nejčastěji spatřit v modré, bílé nebo žluté barvě. Tyto odvážné a jasné barvy patří květině, která představuje víru a naději. Zároveň symbolizují moudrost, obdiv a odvahu. Právě kosatce mají bohatší význam než většina dalších květin. Jakmile se rozhodnete věnovat kosatce jako dárek, vždy spolu s nimi věnujete i hlubší význam. Chcete-li tedy poslat hlubší zprávu vaší vyvolené, využijte síly kosatců, zaručeně tak uspějete.

 

Gardénie

Elegantní gardénie znamenají čistotu, radost a lásku. Láskyplná historie, která se skrývá za vaším vzájemným vztahem si můžete připomenout právě nádhernými gardéniemi. na rozdíl od jiných květů jsou gardénie doslova parfémem! Květinovým parfémem, který svou neskutečnou vůní dostane naprosto každého. Nejen, že věnujete nádherné květiny, které zaujmou každého na první pohled, ale také na první přičichnutí! Připomeňte své přítelkyni nebo manželce vaši vzájemnou lásku pomocí gardénií.

 

Překvapte vaši drahou polovičkou některou z výše zmíněných květin a vyjádřete jí vaše hluboké city v moment, kdy to opravdu nečeká. Ženy milují překvapení, proto využijte esa v rukávu a objednejte květinového kurýra ještě dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALICE

ALICE
Neprodejné

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

ORIGINAL

ORIGINAL
Neprodejné

TULIPÁNY + MILKA 110g

TULIPÁNY + MILKA 110g
Neprodejné

TULIPÁNY + RAFFAELLO 150g

TULIPÁNY + RAFFAELLO 150g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g

TULIPÁNY + FREZIE + MERCI 250g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g

TULIPÁNY + FREZIE + MILKA 110g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g

TULIPÁNY + FREZIE + RAFFAELLO 150g
Neprodejné

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g

TULIPÁNY + FREZIE + TOFFIFEE 125g
Neprodejné

TULIPÁNY + MERCI 250g

TULIPÁNY + MERCI 250g
Neprodejné

TULIPÁNY + TOFFIFEE 125g

TULIPÁNY + TOFFIFEE 125g
Neprodejné

TULIPS

TULIPS
Neprodejné

JIŘINKA

JIŘINKA
Neprodejné

TULIA

TULIA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé