RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytka na rande

S jakou kytkou zazářite na prvním rande?

Někdo vám může tvrdit, že nosit kytku na první rande není dobrý nápad. Žena by mohla mít pocit, že už v této rané fázi, jde o něco vážnějšího, než ve skutečnosti jde. Nicméně, kdy jindy budete mít šanci zapůsobit na první pohled, než právě na prvním rande? Pokud zvolíte správný výběr květin, může se to naopak stát milým gestem, na které si každá žena ráda vzpomene. Velkou výhodou může být když tušíte, jaké květiny má nejraději, v tento moment máte skoro vyhráno! Nicméně i kytkou člověk dokáže říct více, než by se mohlo na první pohled zdát. A v dnešním článku si představíme, jak důležitou roli, květiny hrají.

 

Pár věcí, které si pohlídat

● Pokud chcete na první rande přinést kytku, volte jemnější varianty. Rozhodně se nesnažte překvapit obrovskou kyticí o 50 červených růží. Postačí vám jedna krásně červená růže, nebo menší kytička gerber.

● Není důležité pouze jaké květiny darujete, ale také jak je darujete. Snažte se do předání vnést trochu humoru a smyslnosti a udělat z toho něco speciálního!

● Ujistěte se, že vaše polovička má ráda květiny, nebo dokonce netrpí alergií! To by se naopak z milého gesta mohla stát noční můra.

 

Nejlepší kytice na první rande

Co druh, to jiný význam. Co nám jednotlivé druhy symbolizují?

 

Červené růže

Rudé růže o vás řeknou více, než si myslíte. Dáváte jimi najevo, že vážně hledáte lásku a nebojíte se to říct nahlas. Tmavé růže znamenají vášeň, hluboký závazek a fakt, že se nebojíte velkých kroků. Červené růže mohou také reflektovat, obdiv, oddanost a respekt. Bez ohledu na počet, prozradí o vás jasný zájem o druhou polovičku.

Jedna červená růže znamená lásku na první pohled, dvanáct růží je naopak nejčastějším způsobem jak můžete někomu říct “miluji tě”, s tím bychom ale doporučovali počkat.

 

Bílá lilie

Bílé lilie věnujte elegantní, mírné a uhlazené ženě. Dáte ji tím najevo, vaši čest a opravdovou připravenost na rande. Navíc bílé lilie vzbuzují úctu a skromnost, její okvětní listy naopak nevinnost a čistotu. Bílé lilie symbolizují mnoho významů včetně naděje a charity, nicméně na rande tím ukazujete váš jasný smysl pro jemnost a eleganci. Ve vyšších sférách jako jsou například království, tuctem růží říkáte, že je pro vás vaše polovička královnou vašeho srdce!

 

Růžové orchideje

Každá moderní žena miluje moderní orchideje. Pokud je darujete na první rande, rostliny budou kvést a růst, stejně jako vaše láska k ní. Význam orchidejí je spojen s ženskostí, štěstím, nevinností. Každá temperamentní osobnost rozhodně ocení tento neobvyklý výběr

květin, kterými se růžové orchideje na první pohled zdají být. Pokud darujete orchidej na první rande, můžete udělat skvělý dojem! Každá žena při zpětném pohledu na orchidej bude mít na paměti přesný datum, kdy je od vás dostala!

 

Sedmikrásky

Sedmikrásky se mohou stát perfektním doplňkem pro vaše první rande. Prozradí o vás, že máte smysl pro humor a rádi si hrajete. Sedmikrásky představují nevinnost, mladost a veselost.

 

Tulipány

Tulipány jsou nádherné jarní květiny, které mohou posloužit jako efektivní romantické gesto. Máte na výběr z mnoha barev a druhů, takže můžete zvolit například její oblíbenou barvu. U barev ale pozor! Červeným tulipánem dáte najevo vaši náklonnost a lásku, naopak opatrně se žlutými květy, které mohou značit pýchu.

 

Věříme, že vám náš malý návod usnadní při rozmýšlení jakou kytku zvolit na prvním rande a značne usnadní náročné začátky.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

VIVIENA

VIVIENA

VIOLETAS

VIOLETAS

TULIPÁNY

TULIPÁNY
Neprodejné

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

TAMARA

TAMARA

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

SPRING

SPRING
Neprodejné

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATERINA

KATERINA
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé