RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytka na rande

S jakou kytkou zazářite na prvním rande?

Někdo vám může tvrdit, že nosit kytku na první rande není dobrý nápad. Žena by mohla mít pocit, že už v této rané fázi, jde o něco vážnějšího, než ve skutečnosti jde. Nicméně, kdy jindy budete mít šanci zapůsobit na první pohled, než právě na prvním rande? Pokud zvolíte správný výběr květin, může se to naopak stát milým gestem, na které si každá žena ráda vzpomene. Velkou výhodou může být když tušíte, jaké květiny má nejraději, v tento moment máte skoro vyhráno! Nicméně i kytkou člověk dokáže říct více, než by se mohlo na první pohled zdát. A v dnešním článku si představíme, jak důležitou roli, květiny hrají.

 

Pár věcí, které si pohlídat

● Pokud chcete na první rande přinést kytku, volte jemnější varianty. Rozhodně se nesnažte překvapit obrovskou kyticí o 50 červených růží. Postačí vám jedna krásně červená růže, nebo menší kytička gerber.

● Není důležité pouze jaké květiny darujete, ale také jak je darujete. Snažte se do předání vnést trochu humoru a smyslnosti a udělat z toho něco speciálního!

● Ujistěte se, že vaše polovička má ráda květiny, nebo dokonce netrpí alergií! To by se naopak z milého gesta mohla stát noční můra.

 

Nejlepší kytice na první rande

Co druh, to jiný význam. Co nám jednotlivé druhy symbolizují?

 

Červené růže

Rudé růže o vás řeknou více, než si myslíte. Dáváte jimi najevo, že vážně hledáte lásku a nebojíte se to říct nahlas. Tmavé růže znamenají vášeň, hluboký závazek a fakt, že se nebojíte velkých kroků. Červené růže mohou také reflektovat, obdiv, oddanost a respekt. Bez ohledu na počet, prozradí o vás jasný zájem o druhou polovičku.

Jedna červená růže znamená lásku na první pohled, dvanáct růží je naopak nejčastějším způsobem jak můžete někomu říct “miluji tě”, s tím bychom ale doporučovali počkat.

 

Bílá lilie

Bílé lilie věnujte elegantní, mírné a uhlazené ženě. Dáte ji tím najevo, vaši čest a opravdovou připravenost na rande. Navíc bílé lilie vzbuzují úctu a skromnost, její okvětní listy naopak nevinnost a čistotu. Bílé lilie symbolizují mnoho významů včetně naděje a charity, nicméně na rande tím ukazujete váš jasný smysl pro jemnost a eleganci. Ve vyšších sférách jako jsou například království, tuctem růží říkáte, že je pro vás vaše polovička královnou vašeho srdce!

 

Růžové orchideje

Každá moderní žena miluje moderní orchideje. Pokud je darujete na první rande, rostliny budou kvést a růst, stejně jako vaše láska k ní. Význam orchidejí je spojen s ženskostí, štěstím, nevinností. Každá temperamentní osobnost rozhodně ocení tento neobvyklý výběr

květin, kterými se růžové orchideje na první pohled zdají být. Pokud darujete orchidej na první rande, můžete udělat skvělý dojem! Každá žena při zpětném pohledu na orchidej bude mít na paměti přesný datum, kdy je od vás dostala!

 

Sedmikrásky

Sedmikrásky se mohou stát perfektním doplňkem pro vaše první rande. Prozradí o vás, že máte smysl pro humor a rádi si hrajete. Sedmikrásky představují nevinnost, mladost a veselost.

 

Tulipány

Tulipány jsou nádherné jarní květiny, které mohou posloužit jako efektivní romantické gesto. Máte na výběr z mnoha barev a druhů, takže můžete zvolit například její oblíbenou barvu. U barev ale pozor! Červeným tulipánem dáte najevo vaši náklonnost a lásku, naopak opatrně se žlutými květy, které mohou značit pýchu.

 

Věříme, že vám náš malý návod usnadní při rozmýšlení jakou kytku zvolit na prvním rande a značne usnadní náročné začátky.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

AGATA

AGNES

AISHA

RUDY

ALEXIS

AMY

ANNA

ARIEL

DARI

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CLOE

CORIN

DARCIA

DIANA

DORA

DURIANA

ELEN

ELISABETH

EMILIE

VIVIENA

VIOLETAS

TAMARA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATERINA

KATERINA
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SESTUPNÁ KYTICE

SILVIE

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 3

AMORA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Sluneční znamení a květiny

Sluneční znamení a květiny

Květiny a znamení měsíce – STŘELEC (24.11.-20.12.)

Jak se tak ten letošní rok chýlí ke svému konci a ten nejkratší den v roce se blíží, my se dostáváme do období slunečního znamení Střelce. Ti, co se narodili v období mezi 22. listopadem a 21. prosincem jsou zastupováni souhvězdím lukostřelce. Vzhledem k tomu, že se jedná o jedno z těch ohnivých znamení zvěrokruhu, mohou být lidé narození během tohoto období vášniví, ale také náladoví. Proto výběr té správné květiny, abychom střelce překvapili, obnáší nějaké to uvážení.

Dnes se vám pokusíme toto znamení trošku poodkrýt. Podíváme se na to, co dělá Střelce úžasné a co je snadno vykolejí. A čím tedy na zrozence ve Střelci zapůsobíme?

Podívejme se, co Střelce řídí a na květiny, které nejlépe zachytí tyto dobrodružné a idealistické nátury.

 

Číst celé
Kolik růží v kytici

Kolik růží v kytici

Význam počtu růží

Přemýšleli jste někdy nad významem počtu růží? Že různé počty mohou symbolizovat různé věci a zprávy kterou kytkou sdělíte? Naopak, počet růží může zdůraznit vaši symbolickou zprávu, kterou kytkou chcete sdělit. A to ať už kytku věnujete své partnerce či partnerovi, kamarádce nebo komukoliv jinému, přesvědčte se, že darujete správný počet růží. Náš dnešní článek vám pomůže nahlédnout na symboliku počtu růží.

Číst celé
Význam barvy růží

Význam barvy růží

Jaký mají význam barvy růží

Přemýšleli jste někdy nad významem jednotlivých barev růží a co se za ním skrývá? Růže patří mezi jedny z nejoblíbenějších květin a není divu, že se za dobu jejich oblíbenosti staly určitým symbolem ztvárňujícím lásku a uznání.

V dnešním průvodci si představíme, co symbolizují jednotlivé barvy. Není totiž růže jako růže a jejich barva může vypovědět více, než by se mohlo na první pohled zdát. Darováním růží různých barev totiž můžete říct více, než jste si možná do dnešního dne mysleli.

Číst celé