We can advise you on tel .:
basket: 0 pcs
total price: 0.00 $
0
Complete the order

Jak a kdy oslavit Ženy

Oslavte sílu ženství květinami!

Mezinárodní den žen každoročně nabízí ideální příležitost, jak oslavovat ženství a ženskou sílu doslova všude na světě. Je to den, kdy můžete uctít všechny důležité ženy ve vašich životech ať už jde o maminku, babičku sestru kamarádku, přítelkyni nebo třeba i paní prodavačku, která vám v pekáně každé ráno připravuje kafe a loupáček pro lepší den. Protože ruku na srdce, bez ní by vaše ráno nebylo takové, jaké máte rádi. Oceňte ženy, které vás inspirovaly, které jsou pro vás vzorem nebo které obdivujete za jejich činy, chování nebo příspěvek, který přinesly společnosti. Mezinárodní den žen je svátek, který byl vytvořen v důsledku boje za rovnoprávnost. Je to den kdy ženy ukázaly svou sílu a odhodlaly se vzít slovo do svých rukou a doslova vyjít do ulit. Proto bychom si tyto významné okamžiky a momenty měly neustále připomínat a hlavně na ně nezapomínat, protože i nadále v dnešní době ženy čelí neustálým stereotypům a jsou často znevýhodňovány vůči mužů. Proto tato pomyslná bitva za rovnoprávnost stále není vyhrána a je dobré si ji alespoň jednou do roka, 8. března připomenout a podpořit tuto velmi důležitou a transformační myšlenku.

 

Nerovnost v roce 2021

I přes dlouhý boj za práva žen by bylo odvážné tvrdit, že je vyhráno. Téměř všude na světě nalezneme určitou formu genderové nerovnosti a to včetně žen, které se nachází v rozvinutějších zemích planety, mezi které patří například i Evropa. Jeden z největších problémů, kterým evropské ženy nadále čelí je stále nedostatečná výše mzdy ve srovnání s muži. Často čelí také diskriminaci v různých povolání, kdy zaměstnavatelé stále raději preferují muže a to zejména díky víře, že ženy by jim zanedlouho utekly na mateřskou dovolenou, proto si raději pojistí místo muži, na které se mohou více spolehnout. Při pohledu na politické a další vládní či národní zastoupení si můžete často povšimnou absence žen nebo velké nerovnosti vůči mužům. Problém žen se tedy neomezuje pouze na pracoviště, ale také ve společnosti, politice a veřejném životě. Proto svátek, jako je Mezinárodní den žen, pomáhá nadále zvýšit povědomí o tomto táhlém problému, který je bohužel nadále realitou, nikoli minulostí.

 

Šéfové, inspirujte se!

Jak ocenit ženy v práci? Je to přitom tak jednoduché! Mnoho firem a společností na Mezinárodní den žen zavedlo tradici - kytice do práce. Jak jinak ocenit ženy, než čerstvými květy? Ve Velké Británii mají dokonce speciální kytici, která je spojena se symbolikou nerovnosti. Jedná se o kytici bílých a červených růží, které mají ztvárnit ostrou vizualizaci toho, jak jsou ženy často přehlíženy. Jenom si představte kytici plnou červených růží, přičemž ve středu najdete výraznou bílou, tohoto kontrastu si všimne naprosto každý. Bílá růže má symbolizovat křehkost ženy v mužském prostředí.

 

Jedna žena z dvaceti

I přesto, že se na vysoce postavených místech můžete setkat s velmi úspěšnými ženami. V porovnání pouze jedna z dvaceti generálních ředitelů, kteří se nachází v nejúspěšnějších evropských společnostech je ženského pohlaví. Velkou motivací pro ženy, které by rády jednoho dne dosáhly kariéry generální ředitelky může být například Whitney Wholfe Herd, pouze 31letá generální ředitelka společnosti Bumble, která se stala nejmladší miliardářkou na světě!

 

Většina zdravotního personálu na pozici zdravotních sester a bratrů jsou ženy

V dnešní nemilé době, kdy je zdravotnický personál uctíván a obdivován více než kdy jindy, je z velké části na pozicích zdravotních sester a bratrů zastoupen právě odhodlanými a vytvrvalými ženami, které jsou ochotné obětovat svůj čas a své zdraví, aby pomohli společnosti v tak náročné době jako je dnes.

 

O 900 hodin práce navíc

Není tajemstvím, že ženy mají výrazně nižší platy, než jejich mužští kolegové. Ovšem možná jste již slyšeli tu šokující zprávu že by ženy museli ročně odpracovat téměř o 900 hodin více, aby si vydělaly stejnou sumu, jako muži. Rozdíl mezi platy mužů a žen je velkým problém, který se bohužel stále více prohlubuje.

 

Žena, hlava státu?

Nedávná studie odhalila, že pouhých 12 zemí z celkových 195 má v čele vlády ženu. Ačkoliv se tento konkrétní údaj od roku 2000 téměř zdvojnásobil, čeká nás ještě dlouhá cesta k genderové paritě.

 

Komu letos věnujete kytici?

Tak co, už jste se rozhodli, které ženě v letošním roce věnujete kytici? Ať už to bude kdokoliv a s jakýmkoliv příběhem v pozadí, věříme že právě kytice čerstvých květin udělá den, věnovaný právě ženám krásnější. Můžete si vybrat například z široké nabídky svěžích tulipánů, které mimo jiné potěší i svým jarním vzhledem. Nebo z kolekce jarních květin, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

From our offer

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROMANTIK

KVĚTINOVÝ KOŠ ROMANTIK

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC
Not for sale

KVĚTINOVÝ KOŠ CHANEL

KVĚTINOVÝ KOŠ CHANEL

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY
Not for sale

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

DOROTHY

DOROTHY

You might also be interested in

ARTICLE_PAGE_ARTICLES_TEXT

When to donate the roses

When to donate the roses

Even the only rose will please! When to donate it?

Every man has at least one woman in his life, who is constantly expressing his thanks for what he has done for him. But it does not have to be expensive gifts that the woman does not want. The greatest joy will do little. So help her in the house or just buy a flower. However, you do not have to think about buying an expensive puget of flowers. Just buy a cute rose. It will always make you the most joyous and perfectly joyous every day, even if it was to be the worst day in a woman's life.

read the whole
When to give a woman a flower

When to give a woman a flower

Events that do not forget to give the woman a flower

A woman is a fine creature that must be pampered. If you care about her and take care of her, she is happy and does not make you a hell of life. According to the woman she is also a real successful man. It is said that according to the smile of a woman a successful man is known, so the gentlemen should always take care that on their partner's lips there is always a smile symbolizing the fact that they are loved.

read the whole
Bouquet of roses

Bouquet of roses

Delivery bouquet of roses

To give a bouquet to his wife, girlfriend or lover or business partners? Delivery bouquet of roses at home or at work is a common by many florists. Bouquets can deliver precisely the appointed time 7 days a week. Delivery is totally anonymous on the card is given only text that you request.

read the whole