RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Znamení zvěrokruhu a květiny

Květiny a znamení měsíce – Blíženci (23.5.-20.6.)

Blíženci jsou zajímavá skupinka jedinců. Vždyť už samo jejich hvězdné znamení představuje dualitu jejich povahy - zobrazením dvojčat - nebude tedy žádným překvapením slyšet, že zrozenci v Blížencích mívají dvě tváře.

Při výběru té správné květiny je tedy rozhodující najít takovou, která dokáže tyto dvě protichůdné strany zrozenců tohoto znamení sjednotit.

Jakou květinou se zavděčíte zrozencům ve znamení Blíženců nejvíce

Jací vlastně Blíženci jsou…

Znamení Blíženců spadá od druhé poloviny května do druhé poloviny června a jsou to lidé charakterističtí svou vlídnou, laskavou, zvědavou a vysoce přizpůsobivou povahou. Blíženci jsou tak velice pohotoví a otevření změnám. Jsou také velmi hraví, milují vzrušení a vášeň. Bohužel však tento jejich charakter může u těchto jedinců způsobit i nervózní, nekonzistentní a v konečném důsledku nerozhodné jednání a navádět je tak někdy do neuvážených rozhodnutí.

Pokud jde tedy o výběr ideálního květinového aranžmá pro vaše blízké tohoto unikátního znamení, ať už jako narozeninový dárek či pozornost ke slavnostnímu okamžiku, je důležité brát tuto jejich různorodou povahu na vědomí. Blíženci milují na životě pěkné věci, je tak třeba se ujistit, že vyberete pugét květin, který tuto jejich náklonnost promítá, současně s vášnivou a hravou povahou svých příjemců.

Jaké květiny budou Blížencům slušet nejvíce

Levandule

Výrazná, barevná a plná uklidňujících vlastností…tato rostlinka s překrásnou vůní je perfektním dárkem pro Blížence. Levandule propůjčuje harmonii vášně a klidu a bude tak skvělým květinovým prostředkem ke sjednocení dvou tváří vašeho milého narozeného pod vlivem tohoto znamení.

Růže

Neexistují jemnější květiny než jsou právě růže. Lidé narození pod vlivem znamení Blíženců milují vše spojené se spontánností a barevností a občas mohou mít problém s výběrem. Tím, že jsou růže k mání v tolika barevných variacích, můžete zapůsobit se skvostným pestrobarevným pugétem, který bude imponovat jejich lásce pro kvalitu a zároveň utlumí jejich smysl pro nerozhodnost.

Konvalinka

Konvalinky jsou květinou vysoce oceňovanou u svateb, narozenin a dalších slavnostních příležitostí. Reprezentují štěstí a radost, mimo jiné, a to je dárek, který Blížencům zaručeně vyčaruje úsměv na tváři.

Vlčí mák

Tento velkolepý květ představuje pro ty, co jej obdrží, krásu, úspěch a v neposlední řadě úžasný klid. Tento květ byl vyzdvihován již ve starověku jako rostlina, která měla na svého příjemce zklidňující účinek. A zejména pro svou extravagantní červenou barvu je pro Blížence květinou naprosto dokonalou.

Karafiát

….další květina, která ctí lásku Blíženců ke všemu barevnému a vášnivému. Karafiát symbolizuje lásku, zvláštnost a obecně fascinaci a tak jistě pomůže promítnout tu vášeň a touhu, kterou v sobě Blíženci ukrývají.

Fuchsie

Pestré, barevné a exotické…není snad lepší květina, která by představovala toliko vlastností typických pro Blížence. Tato květina, vyznačující především lásku, je skvělým dárkem a vzrušujícím překvapením pro vaše milované.

Kdyby byly Blíženci květinou, co by byli…

… Ibišek

Obdařeni praktickou a dynamickou inteligencí, ti narození ve znamení Blíženců jsou od přírody velmi aktivní, živé a zvědavé osobnosti, což je často pobízí k unáhleným a impulzivním rozhodnutím. Perfektní květinou pro takové jedince je ibišek - květina, která svými letmými květy odkrývá svou opravdovou krásu.

Známé osobnosti narozené ve znamení Blíženců

 • Jiří Voskovec
 • Libuše Šafránková
 • Helena Růžičková
 • Naomi Campbell
 • Bob Dylan
 • Clint Eastwood
 • Marilyn Monroe
 • A. S. Puškin
 • František Palacký
 • John F. Kennedy
 • Luděk Sobota
 • Richard Vágner
 • Jitka Zelenková

 

 Překvapte Blížence ve svém okolí květinovým aranžmá z naší nabídky a povzbuďte v nich pro ně přirozený smysl pro krásu...

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

RUDY

RUDY

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALEXIS

ALEXIS

ALICE

ALICE
Neprodejné

AMY

AMY

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé