RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Zdobení svatebních dortů květinami

Svatební dorty s květinami

Květiny jsou a vždy byly krásným doplňkem každého svatebního dortu, existuje ale tolik způsobů, jak je zakomponovat právě třeba do svatebních sladkostí tak, aby leckdy splnily nejen estetickou stránku, ale hlavně aby si na nich hosté mohli případně i pochutnat. Můžete vytvořit cukrové květiny, malované vzory na dortech, nebo využít kouzla čerstvých květin a zakomponovat přímo ty! Pečlivě si promyslete jakou variantu zvolíte, ať zbytečně nepřekombinujete několik různých stylů, které by si ve výsledku mohly spíše odporovat. V dnešním článku vám přinášíme trochu inspirace, jak můžete zakomponovat květy do sladkých pokrmů a dobrot!

 

Cukrové květiny

Krásný a tradiční způsob jak můžete začlenit květiny do vašeho svatebního dortu. Cukrové květiny zná a miluje naprosto každý! Jedná se ale o poměrně složitý proces, kde každý detail vyžaduje opravdové úsilí a pozornost jelikož právě květy z dortu budou dělat krásnou podívanou a každý se na ně zaměří pod opravdovým drobnohledem. Zvolte tedy opravdu cukráře s dlouhou praxí, který má už nějaké zkušenosti z vytvářením cukrových květin a umí si s nimi opravdu hezky pohrát. Můžete vybírat z široké škály květin a barev, zde se kreativitě opravdu meze nekladou. Před finálním dortem si nechte od cukráře nebo cukrářky připravit pár kousků a teprve až tehdy rozhodněte o finálním vítězi. Nikdo nechce být zklamán výsledkem a zkazit si tak příjemný pocit z celého dortu. Největší výhodou cukrových květin je ta, že je můžete sníst!

 

Čerstvé květiny

Na váš dort můžete samozřejmě také využít čerstvé květiny, což vám dává ideální prostor sladit svatební kytici společně s dortem a dalšími květinovými dekoracemi. Můžete použít stejné druhy a udělat tak působivé kombinace. Čerstvé květiny dodají dortu krásný vzdušný vzhled, avšak narozdíl od cukrovým květů si na nich poté nemůžete pochutnat a pravděpodobně je musíte před prvním krájením všechny odstranit, aby hosté neměli na talířích kousky stonků nebo okvětních lístků. Pokud vám jde tedy pouze o estetiku a styl, čerstvé květy pro vás budou správnou a velmi působivou volbou.

 

Polonahé dorty

Jedná se o rostoucí trend, který využívá taktéž čerstvých květů na takzvaných nahých nebo polonahých dortech, které jsou bez polevy, pouze s krémem nebo korpusem. Květiny v tento moment plní funkci opravdové dekorace a dodávají celému dortu vintage a venkovský styl. Pokud tedy plánujete svatbu právě v tomto stylu, můžete se nechat inspirovat polonahými dorty s květinami! Květiny dortu navíc přidají také barvy a můžete si s nimi opravdu vyhrát a vykouzlit tak rozmanité dekorace. Ať už použijete světlé a neutrální barvy květin pro jednoduchý, elegantní styl nebo se odvážete různě barevnými stonky, aby váš dort získal naopak život nebo romantický vzhled, věříme, že každá varianta bude vypadat působivě a nádherně.

 

Vodopád

Myslíme, že název mluví sám za sebe. Oblíbené kaskádové květiny, které postupně sestupují po vrstvách dortu vytvoří opravdu jedinečný a nenahraditelný efekt. Vodopádu můžete docílit jak čerstvými květinami, tak i cukrovými, kterých budete ale potřebovat opravdu hodně. Proto se zde rozhodujte podle funkčnosti a preferencí, které od vašeho dortu očekáváte. Navíc kaskády se dají krásně udělat i pomocí cukru nebo krému, který stačí pouze doplnit o jednotlivé kousky květin, což může být zajímavá varianta, pokud netoužíte po kytkami zasypaném dortu.

 

Malované květy

Pokud milujete vzhled květin, ale nechcete sladce vypadající cukrové květy nebo se naopak bojíte na dort použít čerstvé květiny, kompromis v podobě malovaných květů přímo na dort může být efektivním řešením. Vaši hosté určitě ocení skutečné umění a design dortu, který mu dodá opravdovou uměleckou hodnotu!

 

Jedlé květy

Existuje široká nabídka jedlých květů, které jsou jak živé, tak jedlé a vaši hosté se tam nemusí ostýchat je strčit přímo do pusy a pochutnat si na nich. Prozkoumejte nabídku jedlých květů a vyberte přesně ty, které budou splňovat jak chuťové požadavky, tak i dekorativní.

Nabídka květů, které můžete aplikovat na váš svatební dort je opravdu široká, proto se nemusíte obávat omezeného výběru a naopak můžete zvolit přesně ten, který je vašemu srdci a preferencím nejbližší. Doufáme, že vám náš dnešní průvodce usnadní výběr a vaše volba bude ta nejlepší!

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ YELLOW

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ  RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LOVE

KVĚTINOVÝ KOŠ LOVE

KVĚTINOVÝ KOŠ ROSE

KVĚTINOVÝ KOŠ ROSE

KVĚTINOVÝ KOŠ PURPLE

KVĚTINOVÝ KOŠ PURPLE

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ CHANEL

KVĚTINOVÝ KOŠ CHANEL

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANE

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANE

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ ALEXIS

KVĚTINOVÝ KOŠ ALEXIS

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ EDIT

KVĚTINOVÝ KOŠ EDIT

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Význam svátku MDŽ

Význam svátku MDŽ

Proč věnujeme kytice k Mezinárodnímu dni žen?

Mezinárodní den žen patří k velmi oblíbené každoroční tradici a tento speciální den připadá vždy na stejné datum, kterým je 8. března. Mohlo by se zdát, že se jedná pouze o marketingový nebo spotřebitelský tah, nalákat co nejvíce lidí, aby utratili co nejvíce peněz za drobné dárky pro jejich vyvolené ženy. Ovšem nejedná se o žádný komerční svátek, naopak, Mezinárodní den žen má velmi zajímavou a hlavně pro všechny ženy důležitou historii, která by neměla být opomíjená. Svátek má legendární více než stoletou historii, která je postavená na boji za stejná práva pro ženy. Jednou z přetrvávajících tradic této oslavy však zůstává naše oblíbená činnost, kterou je rozdávání květin za uznání pro všechny silné ženy, které se nebojí vystoupit z řady a bojovat za své práva. I když se jedná o smysluplný projev plný uznání, je vhodné nahlédnout i do historie, kde tato krásná a velmi důležitá tradice vznikla.

Číst celé
Darujete květiny k MDŽ?

Darujete květiny k MDŽ?

Darujte květiny k MDŽ!

Může se to zdát jako klišé, ale květiny jsou stále velkým překvapením, které můžete darovat na Mezinárodní den žen. Nemůžeme říci, že se jedná pouze o jeden jediný způsob jak můžete efektivně a hezky oživit Mezinárodní den žen ženám ve vašem okolí, ovšem květiny nadále zůstávají skutečně skvělým a efektivním dárkem, jak tento den můžete uctít. Navíc květiny přidají tomuto důležitému dni v roce příjemný pocit oslavy a důležitosti. V dnešním článku si prozradíme, proč právě květiny jsou skvělou volbou jak oslavit a připomenout si významnost tohoto dne, jaké květiny je nejlepší zaslat vašim vyvoleným ženám v životě a proč i vy, byste 8. března měli sáhnout po květinách pro vaše oblíbené ženy. A to v i případě že jste muž, nebo žena!

Číst celé
Jak na skvrny od pylu

Jak na skvrny od pylu

Jak zaručeně odstranit skvrny od pylu?

Lilie jsou zaručeně nadčasově krásné, plné oslnivé vůně, barev a elegance. Stalo se vám už ale někdy, že jste se při přičichnutí jejich oslnivé vůně přiblížili až tak blízko, že vám na oblečení zůstaly jasně oranžové šmouhy od pylu? Určitě jste nebyli jediní, kterým se to přihodilo! Tyto jemné částice jsou primárně určeny pro včely, bohužel ale také dokážou pěkně pevně držet na oblečení. Ale nemusíte ihned panikařit, že je vaše oblíbená halenka na odpis, existuje totiž spolehlivý trik, jak zaručeně odstranit pylové skvrny z oblečení rychleji, než se stihnou dostat ještě dál! V dnešním článku si představíme hned několik praktických tipů, které vám pomůžou zatočit s těmito skvrnami a šetrně se jich zbavit.

 

Číst celé