RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Vánoční tvoření

Vánoční dekorace, udělejte radost sobě i vašim blízkým

Pokud vás už nebaví vaše každoroční vánoční výzdoba a rádi byste tento rok vytvořili zcela novou, přinášíme vám hned několik tipů po čem tento rok sáhnout. Nové trendy se rodí doslova každý rok a letos tomu není jinak, můžete se inspirovat některým ze stylů, který vám bude nejbližší, protože jedině tak se budete cítit komfortně a budete mít z vánoční výzdoby upřímnou radost! Navíc se nemusí jednat pouze o dekorace, ale i o květinové nebo další dekorativní dárky, které by mohli udělat radost i vašim nejbližším. Jaké Vánoce si tedy uděláte tento rok? Podívejte se na několik vánočních trendů.

 

Vánoce plné radosti

Vánoce jsou o lásce, radosti a sdílení, přesně tyto tři hodnoty by měly zejména o vánočních svátcích převažovat. O to větší důvod je se s radostí podělit i s vašimi nejbližšími, právě oni jsou možná důvodem radostné energie, která u vás převládá. Vzpomeňte si na ně během vánočních svátků a udělejte jim radost vánočním květinovým aranžmá, které bude plné barev. Jasně červené a růžové květy správně spárované se zelení pro přirozenější vzhled mohou být možná trochu netradiční, ale zářivou vánoční dekorací, která probudí smysly naprosto každého.

 

Přirozené a neutrální

Neutrální barvy jako je bílá, béžová, hnědá a kapka zlatavých odstínů jsou také skvělou volbou pro vánoční dekorace. Bílé květy ať už jsou to růže, lilie nebo chryzantémy budou vypadat naprosto úžasně v kombinaci s přírodními dekoracemi jako jsou například šišky, dřevěné paličky, jehličí a ostatní přírodní prvky. Můžete zvolit také kombinaci různě barevných listů nebo odstínu jehličnanů, které dodají výslednému aranžmá zajímavější vzhled. Nebojte se použít také eukalyptus nebo využít umělý sníh ve spreji pro vytvoření co nejautentičnější zimní atmosféry. Přirozené barvy a materiály jsou vhodné zejména pro minimalisty a pro lidi, kteří se rádi drží jemnějších dekorací bez výraznějších prvků. A samozřejmě také pro milovníky přírody!

 

Tradiční vzory

Během vánočních svátků je na každém jídelním stole či konferenčním stolku rozhodně místo pro vánoční dekorace! Potěšte vaše blízké dekorací na stůl v tradičních barvách a motivech. Pokud si nejste jistí jaké jsou jeho oblíbené barvy nebo květy, tradičním vánočním designem rozhodně na Vánoce neuděláte chybu. Mezi tradiční barvy obvykle patří kombinace bílé, červené a svěží zelené. Červenou barvu zvládnou skvěle zastoupit červené růže spárované právě s bílými liliemi nebo chryzantémami. Pro doladění vánoční trikolory vám skvěle poslouží břečťan nebo další oblíbená zeleň. Celé aranžmá můžete doladit jemnými zlatými prvky, s kterými to ale nepřehánějte a držte se raději pravidla že méně je někdy více. Pokud nejste fanouškem zlaté barvy, měděné prvky budou taktéž skvělou volbou.

 

Mini vánoční stromečky, jako ideální vánoční ozdoba

Vánoční stromeček nemusí být jen jeden! Naopak, můžete si vyzdobit drobnějším kamarádem například svůj vchod a naladit vaše hosty na vánoční náladu od samotného vstupu. Mini vánoční stromeček si můžete vytvořit doma sami, nebo jej pořídit v hobby marketu. Ozdobte ho přesně tak, jak jste zvyklí. Neměla by chybět rozhodně světýlka, které mu dodají magický vánoční nádech a ke zdobení můžete využít tradiční baňky nebo zkusit něco kreativnějšího. Zajímavou, jemnou a nenásilnou ozdobou jsou například drobné mašličky ve svátečních barvách, které můžete umístit na konce větviček, zavěsit tyčinky skořice pro vůni nebo papírové vločky od vašich drobných pomocníků. Zdobení vánočního mini stromečku může být navíc skvělou formou jak trávit s dětmi společný vánoční čas, věřte že děti budou ze zdobení opravdu nadšené!

 

Ať už vsadíte na klasiku, přirozenost nebo nové trendy, věříme že si vybere právě takový design, který bude vašemu srdci nejbližší. Vánoce mají být svátky klidu a pohody, proto si pro váš domov vyberte dekorace, mezi kterými se budete cítit skvěle a každý jeden pohled vám bude dělat radost!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé