RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Průvodce květinami k výročí svatby (2. díl)

Symbolické květiny výročí svatby 2. díl

 

V minulém díle Průvodce květinami k výročí svatby jsme si prošli první, společné manželské desetiletí, které je plné změn a milníků v životě každého páru. I přesto, že spolu dotyční byli zvyklí trávit většinu svého času, najednou stojí bok po boku v úplně nové roli. Roli manžele a manželky. Každá role v lidském životě sebou nese určité povinnosti, výhody a nevýhodyy. Nicméně právě manželství by mělo patřit do role, kterou je dobré s každým novým rokem oslavovat a připomínat si krásné, společné rozhodnutí, které vás bude doprovázet do konce života. V dnešním článku tedy nahlédneme na další životní milníky v manželství, které je nutné oslavit, jak jinak než květinami. Nahlédneme společně na jednotlivé květiny, které jsou vhodnou volbou k oslavě konkrétních výročí. Tak jdeme rovnou na to!

 

12. výročí - Pivoňky

Nádherné a velmi oblíbené pivoňky, jsou oficiálními květinami pro oslavu 12. výročí od svatby. Jemné, objemné rozcuchané květy jsou skvělou volbou pro tuto jedinečnou romantickou příležitost. Elegantní pivoňky symbolizují čas ve vašem manželství, kdy nastal čas na to, ocenit ty nejlepší věci ve vašem životě. A protože pivoňky svým významem symbolizují romantiku, prosperitu, štěstí a zároveň i šťastné manželství, jen stěží byste hledali lepší květ, pro oslavu výročí 12. roku manželství.

 

13. výročí - Chryzantémy

Květy chryzantémy symbolizují oddanou lásku, štěstí a dlouhověkost, díky čemuž jsou perfektní pro oslavu 13. výročí od svatby. Třináct let společného života jako manželé je už skutečně obdivuhodným životním mezníkem. Chryzantémy jsou navíc nádhernými květinami, které jsou obdivovány po celém světě v různých kulturách. Dokonce se věří, že pouhý pohled na kytici chryzantém dokáže přinést štěstí do vašeho života.

 

14. výročí - Jiřiny

Jiřiny jsou okouzlující květiny již na první pohled. Velká kytice složená s jiřin určitě potěší každého jako drobná oslava 14. výročí svatby. S výbuchem barev, které nenajdete u žádné jiné květiny prozradí vaší drahé polovičce, že ve vašem manželství se skrývá stále spousta vzrušujících věcí, na které se můžete během následujících let společného života rozhodně těšit!

 

15. výročí - Růže

Vaše 15. výročí svatby je už skutečně velkým milníkem společného života, který si zaslouží být oslaven něčím speciálním. A žádná jiná květina nesymbolizuje lásku a vášeň natolik, jako klasická a ikonická červená růže. Po patnácti letech manželství, přes všechno dobré, špatné, veselé i smutné jsou růže dokonalým způsobem jak si navzájem prokázat svou intenzivní lásku a náklonnost ať už se ve vašich životech odehrává cokoliv.

 

20. výročí - Astra

Astra je jedinečná květina s významem lásky a moudrosti, která je ideální květinou pro oslavu 20. výročí svatby. Pokud své polovičce věnujete kytici, která bude zahrnovat astry, dokážete jak moc si vážíte okamžiků a společných chvilek s člověkem, vedle kterého jste strávili dvě desetiletí, díky kterým jste se naučili věci, které jsou pro váš život nesmírně důležité.

 

25. výročí - Kosatec

Pětadvacet let, čtvrt století, říkejte tomu jak jen se vám líbí. Jedno je jisté, vaše vzájemná láska je mnohem silnější, než tomu bylo v samotných počátcích a během prvních let manželství. Na oslavu této úžasné události jsou netradiční kosatce ideálním překvapením, jelikož symbolizuje sílu, odvahu a obdiv. Všechny vlastnosti, které člověk potřebuje k tomu, aby vydržel v manželství 25. let. Navíc tyto vysoké, živé a nepřehlédnutelné květiny budou perfektně reprezentovat váš silný a prosperující vztah, který něco jen tak nepřekvapí.

 

30. výročí - Lilie

Sladce vonící lilie jsou květinovou volbou pro oslavu 30. výročí od vaší svatby. Pro tak ohromné číslo nemůžete zvolit lepší volbu, než lilii. Lilie symbolizuje pýchu a oddanost, stejně jako čerstvý život a znovuzrození, které má symbolizovat všechny změny, kterými jste si od samotného začátku manželství společně prošli. Od prvního společného bydlení, děti, první manželské hádky a nesrovnalosti. Všechny tyto situace vedly ke změně, které ale vaše láska a vztah přijali za novou normu a vaše láska tak zůstala stejně silná, ne-li silnější, než kdy předtím.

 

40. výročí - Mečíky

Po čtyřiceti letech manželství si zasloužíte i trochu výraznější a odvážnější květy, než jsou známé klasiky. Díky jejich jedinečnému významu pro sílu, integritu a zamilovanost, dokáže vaší partnerce nebo partnerovi vzájemnou vášeň, která ve vašem manželském životě rozhodně nechybí! Jenom ty nejsilnější a nejkouzelnější manželské páry neztratí zápal pro vášeň ani po 40. letech manželství. A je to správně.

 

50. výročí - Žluté a růže a fialky

Pokud jste náš článek vyhledali k inspiraci na květiny pro oslavu k 50. výročí svatby, nezbývá nám nic jiného, než vám z celého srdce pogratulovat k tomuto úžasnému úspěchu. Pro oslavu tohoto opravdu speciálního milníku není pouze jedna květina, ve skutečnosti jsou to rovnou květiny dvě! Barevná kombinace žluté a fialové barvy je zajímavou kombinací sama o sobě, v případě že spojíte navíc růže a fialky dohromady, vznikne vám jedinečná kombinace, kterou jen tak nenajdete, Obě květiny s netradičními barvami vypadají krásně jak samostatně, tak společně. Představují dokonalý pár, který se skvěle doplňuje, jako vy .... a to už pod dlouhou dobu padesáti let.

 

Doufáme, že jste našli květinu přesně podle vašich představ a pořádně oslavte vaše významné výročí od svatby! Ať už jsou to dva roky, pět let nebo padesát, každý rok, který jste strávili po boku vašeho milovaného manžela nebo manželky se rozhodně musí pořádně oslavit.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AISHA

AISHA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

AMY

AMY

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

DARCIA

DARCIA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

OTILIE

OTILIE

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

ROOSY

ROOSY

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ KLASIK

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ PENELOPE

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMY

ETELA

ETELA

LIA

LIA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé