RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Podzimní aranžmá

Podzimní trendy v květinách

Možná se to při prvním pohledu z okna nemusí úplně zdát, ale právě podzim patří mezi jedno z nejbohatších ročních období, které si můžeme užívat. Podzim je opravdu jedinečný zejména  pro jeho barevné kombinace. Můžeme si užívat kombinace zářivých barev spolu s neutrálními tóny, které nám tak vytvoří naprosto nepřehlédnutelné květinové aranžmá. Pokud si nejste jistí, jak správně nakombinovat podzimní barvy, a jak si celkově poradit s podzimní aranžmá přinášíme vám dnes hned několik tipů jak s touto úlohou naložit. Věříme, že si s našimi tipy podzim opravdu užijete a zjistíte jak jednoduché je vytvořit podzimní aranžmá. Odhalíme také několik nejlepších podzimních květinových trendů, které můžete v této sezóně vyzkoušet.

Oblečte květy!

Není nutné být upjatý na květiny ve váze nebo v květinové pěně, naopak si velmi efektivně a hravě můžete užít také květiny ve vašich outfitech! Můžete zvolit květinové vzory na halenkách, svetrech nebo jako výšivky na riflích. Přitom existuje opravdu spousta způsobů jak nosit květiny! Můžete je umístit do vašeho účesu, využít je ve špercích nebo si třeba vyrobit i vlastní brož. Zároveň můžete také zvážit jak zakomponovat například sušené květiny do vašeho stylu. Buďte kreativní a využijte květinový potenciál co nejvíce.

 

Krása nedokonalosti

Je to tak, krása tkví v nedokonalostech a jedině ty, dělají cokoliv na světě krásnějším. Ať už jsou to vaše pihy, netradiční odstín vlasů nebo sestřih, právě tyto drobnosti, které se mírně vymykají z tradičního stylu dělají ten váš styl dokonalým. A to stejné platí i pro květinové aranžmá nebo samotné kytice a právě podzimní květinové dekorace mají opravdu co nabídnout. Můžete to využít jako ispiraci pro kombinaci jednotlivých prvků, které se možná na první pohled zdají nekombinovatelné. Můžete například spárovat honosné a opravdu luxusně vypadající květy se stonky pšenice nebo jinými naprosto obyčejnými obilninami. Nejde pouze o pokus vytvořit kontrast, ale také zajímavější texturu, která zaujme každé oko. Co se týče vázy, nebojte se také experimentovat! Stačí se pouze rozhlédnout po vašem bytě a možná vám padne do oka něco, co by vás dříve použít jako vázu ani nenapadlo! Mohou to být například staré vázy, kterým chybí kousek odlomeného skla, popraskané konvice nebo truhlíky, zkrátka cokoliv, co jste mysleli, že už má svůj život za sebou, ale v tento moment se vám to náramně hodí a skvěle poslouží! Nejen že navodíte skvělý rustikální vzhled, ale s trochou ošuntěných kusů navodíte i tu správnou halloweenskou atmosféru.

 

Sušené květy

Hlavní dominantou podzimu jsou rozhodně nádherně zbarvené stromy hrající zářivými paletami všech teplých barev. S příchodem zimy je naprosto přirozené že i stromy ztrácejí své listy, které se ovšem dají velmi efektivně využít do podzimních aranžmá a vy můžete díky nim vytvořit tak nádherné podzimní aranžmá plné teplých barev. Jeden bod, který byste opravdu při aražování nádherných podzimních listů neměli podcenit, je rozhodně pořádné vysušení jednotlivých listů, předtím než s nimi začnete jakkoliv pracovat. Nejlepším způsobem jak se vypořádat se sušením je zavěsit jednotlivé listy vzhůru nohama, budete mít zajištěno nejen kvalitní usušení, ale hlavně vaše listy neztratí tvar ani se nijak výrazně nepoškodí. Pokud je už nestihnete využít na letošní výzdobu, nezoufejte, snadno je můžete uložit do vzduchotěsné nádoby a využít následující rok.

 

Ikebana

Ikebana je design pro milovníky minimalistického stylu a jednoduchosti. Možná jste si v poslední době v obchodech nebo na internetu všimli, že se obchodníci drží zejména jednoduchých tvarů i barev a přesně o tom je i samotná ikebana! Tento trend je tradiční japonské umění aranžování květin, kdy samotná příprava aranžmá a designování květin ve vás vyvolává meditativní účinky a umožňuje vám se skutečně spojit s přírodou. Díky ikebaně vám tedy vznikne nejen nádherné aranžmá, navíc můžete také v klidu meditovat a uklidnit vaši mysl, což je obzvláště v ponurých podzimních měsících opravdu třeba.

 

Nezapomeňte, že nejen barvy, které vidíme v přírodě jsou spojeny s podzimem, ale jsou to také teplé barvy, které nám alespoň trochu dokážou navodit pocit tepla a pohody. Jakmile teploty poklesnou, dokážou i samotné barvy člověka zahřát a přivodit mu pocit tepla. A i když na vašich parapetech není žádná zeleň, zářivá kytice nebo dekorace u vás v místnosti dokáže doslova kouzla a vy se hned budete cítit lépe.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

DOROTHY

DOROTHY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

Číst celé
Tradiční květy na Den Matek

Tradiční květy na Den Matek

Jaké jsou tradiční květiny pro oslavu Dne matek?

Den matek se neúprosně blíží, přičemž jaro je v plném proudu, ideální čas využít tuto příležitost ke koupi kytice čerstvých květin. Den matek znamená v našem podání jediné = květiny! Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jaký druh květin pro vaši maminku zvolit, jsme se rozhodli nahlédnout na tři tradiční květiny pro Den matek trochu podrobněji. Nejedná se o žádné neznámé druhy květin, naopak představíme si příběhy tradičních karafiátů, růží a tulipánů a jejich spojitost s tímto významným dnem, který je oslavou všech maminek po celém světě!

Číst celé
Výhody dovozu květin kurýrem

Výhody dovozu květin kurýrem

Rozvoz květin kurýrem

Kdykoliv se rozhodujete poslat květiny vašim blízkým, nastává důležité rozhodování, kde si kladete otázku zda si květiny zajistíte a doručíte sami, nebo využijete kurýrních služeb. Ať už vás to překvapí, či nikoliv, doručení skrze kurýra sebou nese hned několik nezaměnitelných benefitů, které nikde jinde nezískáte! Zatímco osobní předání květin je skvělou variantou v případě, kdy se chcete s dotyčným potkat a záleží vám na osobním setkání, kurýr vám zajistí nesrovnatelné pohodlí, rychlost, a také nezaměnitelný pocit překvapení, který nastane kdykoliv po zazvonění na zvonek! Pojďte se společně s námi podívat, jaké výhody sebou nese rozvoz květin.

Číst celé