RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Podzimní aranžmá

Podzimní trendy v květinách

Možná se to při prvním pohledu z okna nemusí úplně zdát, ale právě podzim patří mezi jedno z nejbohatších ročních období, které si můžeme užívat. Podzim je opravdu jedinečný zejména  pro jeho barevné kombinace. Můžeme si užívat kombinace zářivých barev spolu s neutrálními tóny, které nám tak vytvoří naprosto nepřehlédnutelné květinové aranžmá. Pokud si nejste jistí, jak správně nakombinovat podzimní barvy, a jak si celkově poradit s podzimní aranžmá přinášíme vám dnes hned několik tipů jak s touto úlohou naložit. Věříme, že si s našimi tipy podzim opravdu užijete a zjistíte jak jednoduché je vytvořit podzimní aranžmá. Odhalíme také několik nejlepších podzimních květinových trendů, které můžete v této sezóně vyzkoušet.

Oblečte květy!

Není nutné být upjatý na květiny ve váze nebo v květinové pěně, naopak si velmi efektivně a hravě můžete užít také květiny ve vašich outfitech! Můžete zvolit květinové vzory na halenkách, svetrech nebo jako výšivky na riflích. Přitom existuje opravdu spousta způsobů jak nosit květiny! Můžete je umístit do vašeho účesu, využít je ve špercích nebo si třeba vyrobit i vlastní brož. Zároveň můžete také zvážit jak zakomponovat například sušené květiny do vašeho stylu. Buďte kreativní a využijte květinový potenciál co nejvíce.

 

Krása nedokonalosti

Je to tak, krása tkví v nedokonalostech a jedině ty, dělají cokoliv na světě krásnějším. Ať už jsou to vaše pihy, netradiční odstín vlasů nebo sestřih, právě tyto drobnosti, které se mírně vymykají z tradičního stylu dělají ten váš styl dokonalým. A to stejné platí i pro květinové aranžmá nebo samotné kytice a právě podzimní květinové dekorace mají opravdu co nabídnout. Můžete to využít jako ispiraci pro kombinaci jednotlivých prvků, které se možná na první pohled zdají nekombinovatelné. Můžete například spárovat honosné a opravdu luxusně vypadající květy se stonky pšenice nebo jinými naprosto obyčejnými obilninami. Nejde pouze o pokus vytvořit kontrast, ale také zajímavější texturu, která zaujme každé oko. Co se týče vázy, nebojte se také experimentovat! Stačí se pouze rozhlédnout po vašem bytě a možná vám padne do oka něco, co by vás dříve použít jako vázu ani nenapadlo! Mohou to být například staré vázy, kterým chybí kousek odlomeného skla, popraskané konvice nebo truhlíky, zkrátka cokoliv, co jste mysleli, že už má svůj život za sebou, ale v tento moment se vám to náramně hodí a skvěle poslouží! Nejen že navodíte skvělý rustikální vzhled, ale s trochou ošuntěných kusů navodíte i tu správnou halloweenskou atmosféru.

 

Sušené květy

Hlavní dominantou podzimu jsou rozhodně nádherně zbarvené stromy hrající zářivými paletami všech teplých barev. S příchodem zimy je naprosto přirozené že i stromy ztrácejí své listy, které se ovšem dají velmi efektivně využít do podzimních aranžmá a vy můžete díky nim vytvořit tak nádherné podzimní aranžmá plné teplých barev. Jeden bod, který byste opravdu při aražování nádherných podzimních listů neměli podcenit, je rozhodně pořádné vysušení jednotlivých listů, předtím než s nimi začnete jakkoliv pracovat. Nejlepším způsobem jak se vypořádat se sušením je zavěsit jednotlivé listy vzhůru nohama, budete mít zajištěno nejen kvalitní usušení, ale hlavně vaše listy neztratí tvar ani se nijak výrazně nepoškodí. Pokud je už nestihnete využít na letošní výzdobu, nezoufejte, snadno je můžete uložit do vzduchotěsné nádoby a využít následující rok.

 

Ikebana

Ikebana je design pro milovníky minimalistického stylu a jednoduchosti. Možná jste si v poslední době v obchodech nebo na internetu všimli, že se obchodníci drží zejména jednoduchých tvarů i barev a přesně o tom je i samotná ikebana! Tento trend je tradiční japonské umění aranžování květin, kdy samotná příprava aranžmá a designování květin ve vás vyvolává meditativní účinky a umožňuje vám se skutečně spojit s přírodou. Díky ikebaně vám tedy vznikne nejen nádherné aranžmá, navíc můžete také v klidu meditovat a uklidnit vaši mysl, což je obzvláště v ponurých podzimních měsících opravdu třeba.

 

Nezapomeňte, že nejen barvy, které vidíme v přírodě jsou spojeny s podzimem, ale jsou to také teplé barvy, které nám alespoň trochu dokážou navodit pocit tepla a pohody. Jakmile teploty poklesnou, dokážou i samotné barvy člověka zahřát a přivodit mu pocit tepla. A i když na vašich parapetech není žádná zeleň, zářivá kytice nebo dekorace u vás v místnosti dokáže doslova kouzla a vy se hned budete cítit lépe.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ PINK

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ CAMILA

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ BIBIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ CORAL

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ VIVIEN

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ DARCIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CELESTINA

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ CRAZY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ SANNY

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ Z EUSTOMY A FRÉZIÍ

DOROTHY

DOROTHY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé