RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejoblíbenější podzimní barvy

Nejkrásnější barvy podzimu

Podzim je ideálním ročním obdobím k celkovému zpomalení a zamyšlení se. Po zážitkovém létě, kdy se krásné počasí snažíme všichni využít na maximum. Kdy máme pocit, že musíme být neustále produktivní, venku, užívat si každou minutu od východu slunce až do jeho západu je podzim obdobím, kdy máme šanci trochu zklidnit, ale zároveň začít s věcmi, které jsme během léta buďto odkládali, nebo zanedbávali. Po letních cestách a krásném počasí, díky kterému máme šanci náš volný čas trávit převážně venku nastává doba, kdy znovu budeme trávit více a více času v našich domovech. Podzim přináší také zcela novou paletu barev ve srovnání s letními odstíny. Podzimní teplé tóny ve slavnostních odstínech sklizně a zároveň inspirované velkou změnou měnícího se venkovního listí přináší do našich domovů pohodovou, teplou a hlavně útulnou atmosféru.

 

Podzim nám tedy nabízí novou barevnou škálu, která je plná hřejivých barev, které v sobě nesou zbytky léta a zároveň otevírají nové možnosti hřejivých tónů. My vám v dnešním článku představíme nejlepší barvy podzimních květin, které by u vás doma rozhodně neměly chybět!

 

Inspiraci hledejte v přírodě

Téměř všude kolem nás listy na podzim získávají dramatické odstíny červené, oranžové, žluté nebo rezavé barvy. Není nic snadnějšího než při cestě zpátky pozorovat barvy měnících se listů a natrhat si tak nádherné barevné lísty přímo k vám do vázy. Dalším efektivním využití listů, které najdeme skutečně všude kolem nás může být také podzimní věnec, který díky různorodé barevnosti jednotlivých listů může mít neotřelou a jedinečnou škálu barev všude pohromadě. Rodiče s menšími dětmi rozhodně ocení listy ve svém kreativním kroužku, kdy můžete pomocí listů vytvářet jednotlivé obrázky nebo obkreslovat zajímavé tvary listů přímo na papír. S obyčejnými listy se tak dá skutečně vyhrát na celé odpoledne!

 

Nejen listy jsou však symbolem podzimu. Ale také různé bobule, ořechy, jasně kvetoucí keře a větvičky, které dokážou každé podzimní aranžmá rozzářit o zajímavé prvky a jedinečné barvy. Se šípky se dá podobně jako s barevnými podzimními listy yvymyslet spoustu kreativních her a tvoření pro děti. Proto neváhejte a vyražte s celou rodinou na procházku do lesa, kde nasbíráte potřebný materiál pro vaše podzimní domácí dílničky.

 

Kromě listů a bobulí rozhodně nesmíme zapomenout za nás pro to nejdůležitější, a tím není nikdo jiný než nádherné podzimní květiny, které mají jedinečné podzimní barvy okvětních lístků. Ať už se jedná o podzimní květiny, nebo řezané květy s dostupností po celý rok, rozhodně vybírejte teplné barevné tóny v oranžové, červené nebo žluté barvě. Můžete zvolit například oranžové karafiáty, jasně žluté slunečnice, dramatické podzimní chryzantémy nebo pikantní červené růže. Všechny tyto barevné a druhové kombinace vám dokážou během momentu vykouzlit příjemné útulné podzimní pocity.

 

Přidejte pomocí barev teplo do vašeho domova

Nemusíte hned malovat vaše zdi v obývacím pokoji na ohnivě oranžovou barvu, stačí změnit několik detailů a uvidíte, že váš interiér bude vypadat hned jinak! Ptáte se jak efektivně, bez velkých investic nebo hrubých změn oteplit vaše prostředí a přinést do vašeho domova trochu teplých barev? Ubrusy, polštáře, povlaky, přehozy přes gauč, postel nebo nové podsedáky v teplých barvách podzimu z vašeho prostředí vytvoří dokonalou podzimní oázu plnou teplých tónů ve které se budete cítit příjemně útulně.

 

Velké oblibě se letos na podzim budou těšit barvy spáleného pomeranče a nádherných vínových tónů. Právě tyto barvy budou dominovat nadcházejícímu podzimu. Teplé a zároveň hluboké barvy vám pomohou vytvořit nádhernou atmosféru plnou smyslnosti. Podzimní barevné tóny můžete navíc do vašeho interiéru přinést nejen květinami, ale také ostatním dekorem. Mezi stálice chladného počasí patří rozhodně svíčky, které zajistě seženete právě ve zmíněných barvách.

 

Podzimní květiny do vašeho interiéru

Sezónní květiny a aranžmá dokonale zachytí a procítí ty pravé emoce a pocity podzimní krásy. Od dýní, přes dubové listy až po pšenici. S podzimem inspirace číhá doslova na každém kroku a vy máte jedinečnou šanci jí využít. Nezapomeňte ale také na další dekorace, které váš podzimní look doladí k dokonalosti. Mezi ty patří květináče v tlumených barvách dřevěné bedýnky, do kterých můžete například skládat vaší dýňovou nadílku, nebo lucerničky, které v chladných večerech budou nadále udržovat příjemné teplo jak u vás doma, tak například i venku. Mezi oblíbené podzimní květiny patří rozhodně chryzantémy, které najdete v nádherných podzimních barvách od červené, vínové, oranžové až po hnědou barvu. Jsou to jedny z nejoblíbenějších podzimních květin

, které díky své bohatosti květů dokážou zaplnit každý květináč nebo vázu samy, bez potřeby dalších květin. Nesmíme opomenout ani na slunečnice, kterým leč končí sezóna, nicméně i tak by v podzimních aranžmá neměly chybět. Dalšími klasikami jsou růže v podzimních barvách nebo gerbery. Všechny květiny v kombinaci s podzimním listím získají chtěný efekt. Přidejte lýkové stuhy a vytvořte si dokonalou podzimní kytici!

 

U podzimních květů nehraje nejdůležitější roli jejich sezónost, ale naopak jejich barevnost. Proto se rozhodně nebojte sáhnout po květinách, které jsou k dispozici po celý rok, avšak vyhledávejte teplé a hřejivé barvy.

 

Jak vidíte, s podzimem po barevném, pastelovém létě, rozhodně nezačíná žádná nuda, naopak se otevírají zcela nové barevné možnosti a kombinace, které vám umožní vytvořit dokonalý, útulný vzhled i u vás doma! Nebojte se barev, které jsou zářivé a plné tepla, naopak se jim oteveřete a budete velmi příjemně překvapení!

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

ALICE

ALICE
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BELLA

BELLA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIVIENA

VIVIENA

TAMARA

TAMARA

SPRING

SPRING
Neprodejné

SOFIE

SOFIE

LUISA

LUISA

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

AMORA

AMORA

FILOMENA

FILOMENA

ANITA

ANITA
Neprodejné

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

JULIANA

JULIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

PIPA

PIPA

BONITA

BONITA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Lednové narozeninové květiny

Charismatický karafiát a křehká sněženka jsou dokonalou dvojicí květin pro měsíc leden. I když jsou oba druhy spojovány s měsícem lednem, to je asi všechno, co mají tyto krásné rostliny společného! V dnešním článku se však na obě z nich podíváme trochu více zblízka. Prozradíme si jejich obecné vlastnosti, symboliku a důvod, proč byste právě některou ze zmíněných květin měli věnovat jako narozeninovou květinu lednovému oslavenci. Tohle a mnohem víc vás čeká právě v dnešním článku.

Číst celé
Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Nejlepší způsob jak poděkovat - květina

 

Děkuji, jednoduché slovo, které však znamená mnoho. Je to slovo, které říkáme, když přijímáme laskavost od lidí, které známe, nebo od cizích lidí; je to slovo, která říkáme, když dostáváme radu; a je to slovo, které vyslovujeme, když chceme někomu projevit uznání. Ačkoli tyto situace tvoří nejčastější důvody, proč říkáme "děkuji", v našem životě existuje mnoho dalších případů, kdy toto jednoduché slovo můžeme vyslovit.

Číst celé
Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Jak si doma vypěstovat svoje bylinky

Bojujte proti zimním nemocem pomocí léčivých bylinek! Mnoho zahrádkářů zařazuje bylinky jako běžné rostliny do své zahrady, kde si pomocí nich vnese alespoň trochu vůně a barev na přilákání opylovačů. Ať už chcete bylinky pěstovat pro kulinářské, léčebné nebo okrasné účely, v žádném z příkladů určitě neuděláte chybu. Pokud už u vás na zahradě pěstujete léčivé bylinky, věděli jste, že si můžete vypěstovat přímo také pokojovou zahrádku s léčivými bylinami? Mnohým rostlinám se bude dařit v interiéru, pokud budou mít dostatek světla a dobře propustnou půdu.  

Číst celé