RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Nejlepší květinové dárky pro vaše spolupracovníky - 2. díl

Jaké vybrat květiny pro kolegy - 2. díl

 

V prvním díle jsme si připomněli květinovou etiketu na pracovišti a prozradili, jaké květiny je vhodné věnovat vašim kolegům v práci a kterým je naopak lepší se vyhnout, aby nedošlo k nechtěným nedorozumění. V dnešním článku si ukážeme několik situací, pro které je vhodné věnovat květinové dárky. Navíc jsme pro vás připravili několik konkrétních typů květin, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

 

 

Květiny pro budoucí maminky

Pokud máte kolegyni, která je těhotná nebo právě porodila, je věnování květinového dárku pozorným a uznávaným gestem. Jakákoli jemně vonící květina v kombinaci se sladkou dobrotou nebo kvalitní čokoládou je ideálním dárkem pro nastávající nebo novopečenou maminku! Nejspíš ji v následující době bude čekat několik náročných nocí, proto doplnit kytici kvalitní sladkostí nebude na škodu. Pokud jste navíc pozváni na oslavu narození miminka nebo kolegyně již porodila, je vhodné květiny zkombinovat s plyšovými hračkami, rámečky na dětské fotografie, dětskými deskovými knížkami a nebo dalšími doplňky pro miminko, které určitě najdou své využití.

 

Květiny pro brzké uzdravení

Nemožnost chodit do práce kvůli nemoci může být frustrující. Když si kolega musí vzít kvůli nemoci volno, je zaslání kytice jedinečným způsobem, jak mu vyjádřit podporu. Zaslání veselé barevné kytice voňavých květin s přáním k brzkému uzdravení je skvělým dárkem. V závislosti na preferencích dotyčného můžete poslat také kvetoucí pokojovou rostlinu. Například pokud víte, že váš kolega nebo kolegyně je vášnivým pěstitelem! V opačném případě jsou vhodné řezané žluté růže. I když jim taková gesta nepomohou od fyzické úlevy, vaše ohleduplnost jim jistě rozjasní den! Ke květinám můžete také přihodit křížovky, oblíbený časopis nebo knihu abyste je během jejich nemocenské a rekonvalescence zabavili.

 

Květiny k odchodu do důchodu


Každá cesta má svůj konec. Z několika důvodů může kolega z vašeho pracoviště odejít nebo nastane čas k odchodu do důchodu. Pokud je vám tato osoba blízká, možná jí budete chtít vyjádřit vděčnost za její práci a přátelství, které jste si za společné pracovní léta vybudovali. V tomto případě je na místě květinový koš s oranžovými růžemi, které symbolizují nadšení a uznání. Toto květinové překvapení je pro kolegu odcházejícího do důchodu ideální. V závislosti na preferencích kolegy, můžete k aranžmá květinového koše přidat láhev vína nebo koš s ovocem Pokud jste skutečně blízcí přátelé, mohli byste dotyčnému uspořádat také večírek!

 

Posilněte vaše obchodní vztahy s partnery

Firemní květinové dárky mohou být  stejně vhodné a pozorné jako jakýkoli jiný dárek. Projev upřímného uznání kolegům v práci prostřednictvím květinového dárku posílí vaše pracovní vztahy. Pokud jde o firemní květinové dárky, kvalita a načasování by měly být na prvním místě vašeho seznamu priorit.

 

Konkrétní květinové dárky
 

Kytice a šampaňské

Bohatý dárek v podobě květin a šampaňského je dokonalým způsobem, jak oslavit dobré zprávy na pracovišti. Pošlete krásné květiny v kombinaci s oblíbeným bublinkovým nápojem k narozeninám nebo poblahopřejte k novému povýšení. 

 

Karafiáty

Kytice s karafiáty je vynikající volbou pro kolegu, který odchází do nové práce. Růžové i červené karafiáty vysílají zprávu „chybíš mi“, přičemž růžové karafiáty říkají, že je nezapomenutelný.

 

Broskvové růže

Broskvové růže znamenají vděčnost a upřímnost, proto je pošlete kolegovi jako poděkování. Kdokoliv, kdo vám na pracovišti hodně pomohl nebo chcete dát najevo, že jste ocenili jeho tvrdou práci. Ať už se jednalo o náročný projekt, kde váš kolega zazářil nebo vám jenom někdo pomohl lépe se zorientovat v excelovských tabulkách? Každý drobný nápomocný čin se počítá a měl by být oceněn.

 

Kytice žlutých květin

Veselé žluté květy jsou skvělé, když chcete někoho rozveselit. Pokud je váš kolega nemocný nebo prožívá těžké období, kytice slunečnic, narcisů nebo tulipánů může být dokonalou vzpruhou.Ať už se bude jednat o některou ze zmíněných situací nebo jen chcete vykouzlit úsměv na tváři vašim kolegům a zpříjemnit jim den, věříme že vám náš průvodce květinami pro kolegy pomůže vybrat tu ideální kytici!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé