RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Narozeninová kytice

Jak si pohlídat narozeniny vašich blízkých?

Každému z nás se to pravděpodobně někdy stalo, podívali jsme se do kalendáře a zjistili, že v blízkých dnech někdo z našich známých, či rodiny slaví narozeniny. To by byl ten lepší scénář, ovšem v tom horším případě se může nastat zjištění, že jste na něčí narozeniny zapomněli. Abyste předešli těmto nepříjemným situacím, přicházíme s průvodcem, který vám ode dneška pomůže vyvarovat se zapomínání na narozeniny, svátky a další významné události, které si zaslouží právě květinu, nebo drobné připomenutí.

 

Nastavte si upozornění

Pravděpodobně každý z nás už vlastní chytrý telefon, který nám v mnohých oblastech dokáže život velmi usnadnit. Samozřejmě se tyto upozornění dají uplatnit i na starý, tradiční papírový kalendář, proto zvolte kalendář dle vašich preferencí a na každý měsíc si udělejte poznámku kdo z vašich blízkých slaví narozeniny, svátek nebo jiné významné výročí. Jedině tak budete mít všechno na jednom místě a bude to pro vás skvělým zdrojem zaručených informací, kde stačí, když se podíváte například na následující týden a budete ihned vědět, zda je dobré začít něco plánovat, objednávat a můžete se podle toho snadno zařídit. Výhodou elektronického kalendáře je fakt, že vás sám od sebe upozorní bez nutnosti pravidelné kontroly.  Proto si nařiďte připomínku dostatečně dopředu, objednejte kurýrem květiny na konkrétní datum a buďte zcela bez starostí!

Vyberte si ověřeného dodavatele květin

Další důležitou věcí je rozhodně vybrat si dodavatele, na kterého se můžete nejen spolehnout, ale u kterého víte, že vám dodá kvalitní zboží za odpovídající cenu. U nás na flora-online.cz si zakládáme zejména na prozákaznickém přístupu a můžete se spolehnout, že vaše objednávka dorazí ve vámi stanovený čas na předem objednanou adresu! Zároveň další důležitou věcí je široký a kvalitní výběr různých květů. U nás se můžete spolehnout, že květiny budou vždy čerstvé, ve skvělé kondici a v prvotřídní kvalitě. Mít po ruce osvědčenou adresu je vždy výhodou a výrazným ulehčením celé situace.

Buďte ve střehu během roku

Ideální výběr perfektní květiny bude mnohem snadnější, když budete v pozoru během celého roku. Poslouchejte, dávejte pozor u každé konverzace a dělejte si případně i poznámky. Pokud si posléze dáte dohromady všechny preference dotyčného, máte ideální dárek na světě. Navíc každého potěší, když přesně víte, po čem sáhnout, a jak udělat radost. Celý dárek najednou dostane úplně jiný rozměr. Proto oblíbený druh kytice potěší mnohem více, než například univerzální volba, která většinou padne na růže.

Nečekané příležitosti

Zatímco narozeniny a svátky můžeme snadno naplánovat v našich kalendářích, během roku přichází i jiné nečekané události, které dokážou mnohdy překvapit. I na tyto nečekané situace je dobré být připraven! Proto pokud tušíte, že se každou chvilku vašim blízkým narodí například nový člen rodiny, neváhejte při první zmínce o narození jednat. V tomto případě se vracíme ke druhému bodu, kdy je důležité mít v záloze vždy oblíbeného a spolehlivého dodavatele, který nás podrží i při nenadálých situacích.

Opožděné dary

I při důkladném hlídaní kalendáře, se čas od času může stát, že na někoho zapomenete, nebo se vám v životě objeví člověk, kterému chcete udělat radost. V tento moment se může stát, že přijde znovu řada na opožděné dárky, nebojte, i tyto dárky mají kouzlo. Ukazují totiž vaši snahu to napravit a potěšit i přes prvotní vytěsnění. A jakmile opožděná kytice dorazí, všechno bude v daný moment zapomenuto a odpuštěno, tím si můžete být jistí!

 

Doufáme že vám naše tipy a rady pomůžou vyhnout se nepříjemným situacím a díky nim už nikdy nezapomene na žádné narozeniny či svátek vašich blízkých. Jak praví staré české pravidlo, kdo je připraven, není překvapen a můžeme se ujistit, že to platí naprosto u všeho!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

SUNNY

SUNNY
Neprodejné

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

AMORA

AMORA

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE

ANITA

ANITA
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé