RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Letní květinová aranžmá na léto 2021

Květinové aranžmá pro letošní léto

Po dlouhé, nevypočítatelné zimě, jsme se i my konečně dočkali a léto se vším všudy je konečně tady! Nastala tedy ideální doba zvážit letní květinová aranžmá. Od živých, barevných odstínů až po sezónní květy, které jsou pro léto typické, existují však i další možnosti jak využít léta na maximum, abychom uspokojili požadavky i těm nejnáročnějším.

 

Sezónní květy

Ačkoliv máme nadále k dispozici celoroční květiny, byla by obrovská škoda nevyužít obrovského potenciálu sezónních květin. A i přesto že klasické růže jsou skutečně nádherné a variabilní, zkuste si je nechat na sezónu, kdy nebudete mít tak široký výběr nádherných sezónních květin. Existují i další benefity, které vám sezónní květy přináší. Sezónní květy většinou vydrží ve váze mnohem déle. Hlavním důvodem je fakt, že jsou většinou získány z místních zdrojů, proto se na váš stůl dostanou nesrovnatelně rychleji, než květiny, které k nám cestují přes půlku světa. Právě tyto cesty se podepisují na životnosti květin nejvíce.

 

Jaké květiny jsou v létě sezóně?

Ať už plánujete pořídit květiny pro jakoukoliv příležitost jako jsou zásnuby, svatba, narozeniny nebo pro vítání nového člena rodiny, vždy bude cena hrát roli. Využití sezónních květů vám pomůže váš rozpočet udržet alespoň trochu na uzdě. Díky tomu, že jsou květy v sezónně, je jich přirozeně v nabídce více, než je běžné. Jejich cena má tak tendenci klesat a být pro zákazníky mnohem přívětivější, než v jiných ročních obdobích. Naopak různé květy přirozeně kvetou v různých ročních obdobích, což automaticky mění jejich cenu během celého roku. Proto je dobré si u vašich oblíbených druhů nebo květin, na které máte spadeno zjistit jejich sezónu a pohlídat si období, které je pro ně nejpřirozenější a pro vás nejvýhodnější! Díky tomuto drobnému průzkumu získáte mnohem lepší přehled jak efektivněji nakupovat řezané květiny a užívat si jejich krásu co nejdéle.

 

Pokud jde o letní květy, jarní i letní květinová období jsou často spojována dohromady, přičemž mnoho květinových druhů je klasifikováno jako pozdní jaro nebo začátek léta. Ve skutečnosti ale většina květů, které jsou oblíbené během letních měsíců jako jsou například kosatce, lilie, stračky a další kvetou jak na jaře, tak i dlouho poté během letních měsíců. Mezi další letní oblibené květiny patří například slunečnice, hortenzie, gardénie, kosmos, kopratiny, pivoňky, azalky nebo stračky. Na vaši zahradu je dobré také zvážit druhy jako jsou například cínie, mečíky, astry, chryzantémy, šeříky, frézie, kosatce a širokou nabídku lilií. Letní kytice často obsahují více než jednu variantu konkrétního druhu.

 

Proč kupovat kytice během letních měsíců?

Krásná kytice plná letních květů je skvělým způsobem, jak si přinést trochu venkovní krásy dovnitř, zejména během letních měsíců. Ať už květiny přidáte do obývacího pokoje, na jídelní stůl, do vaší kanceláře nebo na noční stolek, všude dokážou rozjasnit místnost svými jasnými barvami a také přispět svou dokonalou vůní.

 

Proč si objednat letní kytici online?

Kromě toho, že budete mít na výběr širokou nabídku různých květin, ušetříte si spoustu času, dopravu a s největší pravděpodobností také nesnesitelné horko, které dokáže být během letních měsíců skutečně úmorné. Díky online květinářství zařídíte všechno z pohodlí vašeho domu a poté se už můžete jenom těšit na moment, kdy u vás zazvoní kurýr.

U nás ve Flora online máme speciální kategorii letních květin, kde můžete vybírat podle libosti a vkusu. Pokud hledáte něco veselého a barevného, co vám doslova rozzáří váš interiér, můžete vsadit na oblíbenou kombinaci frézií a alstromerií v kytici Monik, další oblíbenou barevnou kombinací je kytice Sabina, ve které najdete zářivé slunečnice, karafiáty, alstromérie a chryzantémy. Nemůžeme opomenout kytici Helis, která vás okouzlí svou nespoutanou, romantickou vůní a oslní všechny vaše smysly. Najdete v ní oblíbené letní slunečnice, frézie, růže a heřmánek.

Pokud vás kytice plné barev moc nelákají a máte raději jednodušší kombinace, nevadí, i na tyto případy jsme mysleli! Kytice Roxana potěší všechny milovníky žluté barvy a přinese vám do interiéru skutečný nádech léta. Kombinace slunečnic a růží zní jednoduše, nicméně spolu funguje naprosto dokonale! Kytice Justina naopak zaujme svou magickou fialovou barvou, která se na vašem stole stane nepřehlédnutelnou. Variace růží, eustomy, hledíku, bouvardie a statice vytvoří kombinaci, která rozzáří svou barvou každý interiér. A nakonec něco skutečně romantického, kytice Lia, se kterou každý muž získá titul přítel nebo manžel roku. Královské lilie a růžové růže nenechají žádnou ženu chladnou. Překvapte vaši drahou romantickou variací květin a uvidíte, že doslova na místě oněmí štěstím!

 

Užijte si léta na maximum a využijte jeho potenciál! Letní květiny jsou skutečnou odměnou po zimě plné tmy a chladu. Letní kytice seženete u nás ve Flora online ve speciální sekci Letní kytice. Proto neváhejte a utíkejte je omrknout ještě teď.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KASTY SET 1

KASTY SET 1
Neprodejné

KASTY SET 2

KASTY SET 2
Neprodejné

KASTY SET 3

KASTY SET 3
Neprodejné

KASTY SET 4

KASTY SET 4
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé