RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Letní květinová aranžmá na léto 2021

Květinové aranžmá pro letošní léto

Po dlouhé, nevypočítatelné zimě, jsme se i my konečně dočkali a léto se vším všudy je konečně tady! Nastala tedy ideální doba zvážit letní květinová aranžmá. Od živých, barevných odstínů až po sezónní květy, které jsou pro léto typické, existují však i další možnosti jak využít léta na maximum, abychom uspokojili požadavky i těm nejnáročnějším.

 

Sezónní květy

Ačkoliv máme nadále k dispozici celoroční květiny, byla by obrovská škoda nevyužít obrovského potenciálu sezónních květin. A i přesto že klasické růže jsou skutečně nádherné a variabilní, zkuste si je nechat na sezónu, kdy nebudete mít tak široký výběr nádherných sezónních květin. Existují i další benefity, které vám sezónní květy přináší. Sezónní květy většinou vydrží ve váze mnohem déle. Hlavním důvodem je fakt, že jsou většinou získány z místních zdrojů, proto se na váš stůl dostanou nesrovnatelně rychleji, než květiny, které k nám cestují přes půlku světa. Právě tyto cesty se podepisují na životnosti květin nejvíce.

 

Jaké květiny jsou v létě sezóně?

Ať už plánujete pořídit květiny pro jakoukoliv příležitost jako jsou zásnuby, svatba, narozeniny nebo pro vítání nového člena rodiny, vždy bude cena hrát roli. Využití sezónních květů vám pomůže váš rozpočet udržet alespoň trochu na uzdě. Díky tomu, že jsou květy v sezónně, je jich přirozeně v nabídce více, než je běžné. Jejich cena má tak tendenci klesat a být pro zákazníky mnohem přívětivější, než v jiných ročních obdobích. Naopak různé květy přirozeně kvetou v různých ročních obdobích, což automaticky mění jejich cenu během celého roku. Proto je dobré si u vašich oblíbených druhů nebo květin, na které máte spadeno zjistit jejich sezónu a pohlídat si období, které je pro ně nejpřirozenější a pro vás nejvýhodnější! Díky tomuto drobnému průzkumu získáte mnohem lepší přehled jak efektivněji nakupovat řezané květiny a užívat si jejich krásu co nejdéle.

 

Pokud jde o letní květy, jarní i letní květinová období jsou často spojována dohromady, přičemž mnoho květinových druhů je klasifikováno jako pozdní jaro nebo začátek léta. Ve skutečnosti ale většina květů, které jsou oblíbené během letních měsíců jako jsou například kosatce, lilie, stračky a další kvetou jak na jaře, tak i dlouho poté během letních měsíců. Mezi další letní oblibené květiny patří například slunečnice, hortenzie, gardénie, kosmos, kopratiny, pivoňky, azalky nebo stračky. Na vaši zahradu je dobré také zvážit druhy jako jsou například cínie, mečíky, astry, chryzantémy, šeříky, frézie, kosatce a širokou nabídku lilií. Letní kytice často obsahují více než jednu variantu konkrétního druhu.

 

Proč kupovat kytice během letních měsíců?

Krásná kytice plná letních květů je skvělým způsobem, jak si přinést trochu venkovní krásy dovnitř, zejména během letních měsíců. Ať už květiny přidáte do obývacího pokoje, na jídelní stůl, do vaší kanceláře nebo na noční stolek, všude dokážou rozjasnit místnost svými jasnými barvami a také přispět svou dokonalou vůní.

 

Proč si objednat letní kytici online?

Kromě toho, že budete mít na výběr širokou nabídku různých květin, ušetříte si spoustu času, dopravu a s největší pravděpodobností také nesnesitelné horko, které dokáže být během letních měsíců skutečně úmorné. Díky online květinářství zařídíte všechno z pohodlí vašeho domu a poté se už můžete jenom těšit na moment, kdy u vás zazvoní kurýr.

U nás ve Flora online máme speciální kategorii letních květin, kde můžete vybírat podle libosti a vkusu. Pokud hledáte něco veselého a barevného, co vám doslova rozzáří váš interiér, můžete vsadit na oblíbenou kombinaci frézií a alstromerií v kytici Monik, další oblíbenou barevnou kombinací je kytice Sabina, ve které najdete zářivé slunečnice, karafiáty, alstromérie a chryzantémy. Nemůžeme opomenout kytici Helis, která vás okouzlí svou nespoutanou, romantickou vůní a oslní všechny vaše smysly. Najdete v ní oblíbené letní slunečnice, frézie, růže a heřmánek.

Pokud vás kytice plné barev moc nelákají a máte raději jednodušší kombinace, nevadí, i na tyto případy jsme mysleli! Kytice Roxana potěší všechny milovníky žluté barvy a přinese vám do interiéru skutečný nádech léta. Kombinace slunečnic a růží zní jednoduše, nicméně spolu funguje naprosto dokonale! Kytice Justina naopak zaujme svou magickou fialovou barvou, která se na vašem stole stane nepřehlédnutelnou. Variace růží, eustomy, hledíku, bouvardie a statice vytvoří kombinaci, která rozzáří svou barvou každý interiér. A nakonec něco skutečně romantického, kytice Lia, se kterou každý muž získá titul přítel nebo manžel roku. Královské lilie a růžové růže nenechají žádnou ženu chladnou. Překvapte vaši drahou romantickou variací květin a uvidíte, že doslova na místě oněmí štěstím!

 

Užijte si léta na maximum a využijte jeho potenciál! Letní květiny jsou skutečnou odměnou po zimě plné tmy a chladu. Letní kytice seženete u nás ve Flora online ve speciální sekci Letní kytice. Proto neváhejte a utíkejte je omrknout ještě teď.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KASTY SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 2

KASTY SET 2

KASTY SET 3

KASTY SET 3

KASTY SET 4

KASTY SET 4

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Průvodce květinami k výročí svatby (2. díl)

Průvodce květinami k výročí svatby (2. díl)

Symbolické květiny výročí svatby 2. díl

 

V minulém díle Průvodce květinami k výročí svatby jsme si prošli první, společné manželské desetiletí, které je plné změn a milníků v životě každého páru. I přesto, že spolu dotyční byli zvyklí trávit většinu svého času, najednou stojí bok po boku v úplně nové roli. Roli manžele a manželky. Každá role v lidském životě sebou nese určité povinnosti, výhody a nevýhodyy. Nicméně právě manželství by mělo patřit do role, kterou je dobré s každým novým rokem oslavovat a připomínat si krásné, společné rozhodnutí, které vás bude doprovázet do konce života. V dnešním článku tedy nahlédneme na další životní milníky v manželství, které je nutné oslavit, jak jinak než květinami. Nahlédneme společně na jednotlivé květiny, které jsou vhodnou volbou k oslavě konkrétních výročí. Tak jdeme rovnou na to!

Číst celé
Průvodce květinami k výročí svatby (1. díl)

Průvodce květinami k výročí svatby (1. díl)

Symbolické květiny výročí svatby 1. díl

Všichni víme, že každé výročí svatby je spojeno některým ze speciálních symbolů. Některá významnější výročí mají také své speciální názvy jako je zlatá svatba, stříbrná svatba a podobné symbolické názvy v závislosti na společném počtu prožitých let v manželství. Symbolické názvy svateb zná téměř každý, ale tušili jste, že každé výročí má i svou speciální květinu? Tato spojitost konkrétního výročí s květinou vám dokáže velmi usnadnit výběr toho správného dárku ke každému výročí. Ať už oslavujete vaše první, páté nebo dvacáté výročí, květiny by pro tuto speciální událost rozhodně neměly chybět! Jaké květiny zvolit pro oslavu výročí vaší svatby. V dnešním článku se můžete těšit na prvních deset let od svatby, které probereme pěkně postupně, rok po roce.

Číst celé
Průvodce pro zahradničení v bytech

Průvodce pro zahradničení v bytech

Jak zahradničit v bytech

Život v bytě nemusí nutně znamenat život bez rostlin, naopak i zahradničení v malém měřítku může být příjemným oživením klasické bytové rutiny a může mít dostatečné naplňující účinky. Zkušenější zahradníci budou svoji pozornost věnovat exotičtějším druhům a trošku náročnějším druhům na pěstování, které jim v bytě pomůžou vykouzlit městkou džungli. Zatímco začátečníci budou svoji pozornost věnovat spíše méně náročnějším druhům a některým snadno rostoucím, ale přitom velkolepým rostlinám, které vám pomůžou zamilovat se do zahradničení. Pojďte se společně s námi podívat jaké druhy květin jsou vhodné pro pěstování květin v bytě. Bydlení v bytě nemusí nutně znamenat odkázanost na život bez květin.

Číst celé