RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice pro Vás

Proč je občas dobré koupit kytici sám sobě

Květiny. Aneb ty, které dělají každý okamžik o něco kouzelnější, ty které dokáží zlepšit i ten nejhorší den, ty které dokážou vykouzlit úsměv za jakékoliv situace a také ty, které nás provázejí všemi důležitými událostmi našeho života. Květiny jsou většinou spojovány se speciálními událostmi jako jsou narozeniny, svátky, výročí všeho druhu a jiných situacích, které máme v hlavě zafixovány jako oslavné. Ovšem byla by škoda zúžit věnování květin jen a pouze do několika dní v roce, nemyslíte? Možná si kladete otázku, že byste rádi dostali květiny, ale ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je mohl věnovat. I tato situace má snadné řešení. Pořiďte si květiny sami pro sebe? Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, není na tom nic zvláštního a mýtus že květiny by se měly pouze dostávat nebo snad že květiny by měli darovat pouze muži ihned vyžeňte z hlavy! Život je příliš krátký na to, abychom neustále na něco čekali, proto neváhejte a udělejte si radost třeba hned dnes! Navíc to sebou nese hned několik výhod a my si dneska prozradíme jaké.

 

Barvy, které milujete

Když si objednáte nebo koupíte kytici pro sebe, můžete si vybrat přesně barvu podle vašeho gusta nebo interiéru. V hlavě vám určitě ihned naskočí místo v bytě nebo domě, kde se vaše vysněná kytice bude nádherně vyjímat a vy ji tam můžete velmi snadno přizpůsobit svému stylu. Navíc si také můžete pohrát se sezónními květy a vytvořit tak jedinečné aranžmá, které by nikdo jiný nevytvořil. O to větší z toho pak budete mít radost, když vám vámi vytvořenou kytici vaši hosté pochválí.

Vůně, které zbožňujete

Asi s námi budete souhlasit s tvrzením, že každý máme vůně, které nám voní více, nebo méně. A pak tu jsou ty, které naprosto zbožňujeme a milujeme, když je máme kolem sebe. A zatímco někteří nemohou odolat vůni růží, jiní milují lilie. Platí zde stejné pravidlo jako u výběru barvy květin, můžete zvolit přesně tu, která vám dělá radost a u které se budete cítit dobře. Není totiž nic horšího než mít v místnosti vůni, která vám opravdu nevoní a bolí z vás z ní hlava. To se ale při vašem výběru stát opravdu nemůže. Pokud nemůžete strpět jakoukoli trochu výraznější vůni v uzavřené místnosti, doporučujeme se vyhnout liliím a fréziím, které mají opravdu výraznou vůni. Naopak je vhodné zvolit třeba tulipány či karafiáty, které naopak mají téměř minimální květinový odér.

Ideální styling a velikost

Máte svoji oblíbenou vázu, do které se vejde pouze určitý typ kytice? Nebo místo, v domě, které si vyžaduje speciální podmínky? Nevadí! Právě na všechny tyto situace se můžete velmi snadno připravit díky správné volbě. Velikost a styl je vhodné volit vždy v závislosti na dostatku místa a vnitřních podmínkách. Pokud víte, že nemáte se svém byte dostatek světla, zvolte květiny které jej tolik nevyžadují a objedou se i bez něj. Nikdo nezná totiž váš domov lépe než vy sami a nyní máte jedinečnou situaci toho využít! Proto je během pořizování kytice nutné myslet nejen na vaše designové preference, ale také na podmínky, které váš byt nabízí.

Rozpočet hraje roli

Stejně jako kytici, i váš rozpočet můžete přesně přizpůsobit vašim požadavkům aniž byste museli zdlouhavě přemýšlet, zda to není málo nebo naopak příliš. Děláte radost sami sobě, proto vy nejlépe více, jak se ocenit. Také se rozhodně nebudete cítit provinile, protože investujete do sebe a to je to nejdůležitější! Kupujte si věci, které vás dělají šťastnými, abyste vy sami mohli dělat šťastné vaše blízké okolo vás.

 

Navíc čerstvé květiny jsou známé tím, že mají velmi pozitivní vliv na naši náladu a jsou ideálním pomocníkem v boji proti stresu a napětí. Pokud si tedy rozhodnete objednat květiny pro sebe, můžete z nich čerpat jenom pozitivní energie a využít tak naplno výhod, které nabízí. Proto neváhejte ani minutu a udělejte si radost třeba hned. U nás na flora-online.cz si můžete v sekci vytvořte si kytici vytvořit kytici přesně podle vašeho gusta! Když k tomu přičtete všechny pozitivní benefity, kterou sebou pořízení květin nese, není nad čím váhat.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

ALENKA

ALENKA

ALICE

ALICE
Neprodejné

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BEATRIX

BEATRIX

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

ELEN

ELEN

VIVIENA

VIVIENA

TULIPA

TULIPA
Neprodejné

TAMARA

TAMARA

SOFIE

SOFIE

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ

MIX RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LUISA

LUISA

KATERINA

KATERINA
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LINDA

LINDA

AMORA

AMORA

CHANEL

CHANEL

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

JULIANA

JULIANA

MIX GERBERY

MIX GERBERY

BONITA

BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

JOLANDA

JOLANDA

LUDMILA

LUDMILA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Lednové narozeninové květiny

Charismatický karafiát a křehká sněženka jsou dokonalou dvojicí květin pro měsíc leden. I když jsou oba druhy spojovány s měsícem lednem, to je asi všechno, co mají tyto krásné rostliny společného! V dnešním článku se však na obě z nich podíváme trochu více zblízka. Prozradíme si jejich obecné vlastnosti, symboliku a důvod, proč byste právě některou ze zmíněných květin měli věnovat jako narozeninovou květinu lednovému oslavenci. Tohle a mnohem víc vás čeká právě v dnešním článku.

Číst celé
Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Nejlepší způsob jak poděkovat - květina

 

Děkuji, jednoduché slovo, které však znamená mnoho. Je to slovo, které říkáme, když přijímáme laskavost od lidí, které známe, nebo od cizích lidí; je to slovo, která říkáme, když dostáváme radu; a je to slovo, které vyslovujeme, když chceme někomu projevit uznání. Ačkoli tyto situace tvoří nejčastější důvody, proč říkáme "děkuji", v našem životě existuje mnoho dalších případů, kdy toto jednoduché slovo můžeme vyslovit.

Číst celé
Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Jak si doma vypěstovat svoje bylinky

Bojujte proti zimním nemocem pomocí léčivých bylinek! Mnoho zahrádkářů zařazuje bylinky jako běžné rostliny do své zahrady, kde si pomocí nich vnese alespoň trochu vůně a barev na přilákání opylovačů. Ať už chcete bylinky pěstovat pro kulinářské, léčebné nebo okrasné účely, v žádném z příkladů určitě neuděláte chybu. Pokud už u vás na zahradě pěstujete léčivé bylinky, věděli jste, že si můžete vypěstovat přímo také pokojovou zahrádku s léčivými bylinami? Mnohým rostlinám se bude dařit v interiéru, pokud budou mít dostatek světla a dobře propustnou půdu.  

Číst celé