RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice pro babičku

Nejlepší kytice pro babičku

Když hledáme vhodnou kytičku pro maminku, většinou víme po které sáhnout. Víme jaká je její nejoblíbenější květina, nebo kterou naopak zrovna nemusí. Známe její preference, oblíbené barvy a vůně, u babičky celé toto rozhodování může být trochu složitější. Svoji babičku určitě znáte dobře, ovšem až tak dobře, že víte která květina by jí udělala tu největší radost? V dnešním článku si představíme několik květin, které se skvěle hodí právě na narozeniny, svátek nebo jakoukoliv další slavnostnější událost spojenou právě s vaší jedinečnou babičkou!

 

Nebojte se zeptat

První trik, který je tak trochu promyšlený, ale většinou účinný je zeptat se vaší maminky, tatínka nebo dědečka, zda-li náhodou neví, jaká kytka by babičce udělal radost. Možná právě oni budou ti s nejcennější radou. Přinejmenším vám mohou alespoň poradit, kterou kytku rozhodně nekupovat, tahle rada se taky počítá! Ve většině případů totiž pouze stačí se vyhnout květinám, které se dotyčným nelíbí nebo jsou na ně v horším případě alergičtí!

 

Dalším krokem je zvážit tu správnou barvu. Znovu zde platí pravidlo zkoumat. Všimli jste si například že vaše babička velmi ráda nosí červenou barvu? Nebo možná její obývací pokoj je celý v oranžové barvě? Právě první barva, která se vám vybaví ve spojení s konkrétní osobou může být ta pravá, jakou je vhodné zvolit do kytice. Pokud například zbožňuje fialovou, s chutí do toho! Zároveň se také můžete inspirovat jednotlivými barvami místností, do které se následně kytice bude hodit. Pokud chcete zakomponovat trochu symboliky, zvolte růžovou barvu. Růžová barva se náramně hodí do kytice jak pro maminky, tak pro babičky. Je symbolem úcty a víry, kterou jim pomocí květiny vyjadřujeme.

 

Vyjádřete vaše emoce

Pokud máte pocit, že by vaše babička potřebovala trochu povzbudit, nebo naopak jenom připomenout, že jste tady stále pro ni a moc si jí vážíte a obdivujete, zvole bílou barvu květin. Bílá barva je barva nevinnosti, čistoty a úcty, proto se přímo hodí do kytice pro někoho, ke komu vzhlížíte. A ať už si to uvědomujete více, nebo méně, babička vás ve vašem životě rozhodně inspirovala nebo vedla. Další možností může být také kombinace bílých květů do vícebarevné kytice, která si krásně zanechá svoji eleganci, ale také emoce. Skvělou volbou mohou být v tomto případě například krémové růže spolu s jemnou růžovou, nebo tulipány jejichž tmavý střed vytváří nádherný obraz srdce.

 

Kytice pro radost

Pokud naopak toužíte udělat vaší babičce radost a vaším hlavním účelem je pouze vykouzlit úsměv na tváři, v tomto případě volte veselejší barvy a květiny. Můžete klidně zůstat u tulipánů, pouze zvole barevnější a radostnější kombinace například žluté a červené, nebo v letních měsících nádherně poslouží veselé slunečnice, či oblíbené a hlavně univerzální gerbery jsou vždycky super nápad. Pokud chcete kytku, která už na první pohled bude vypadat opravdu luxusně, zkuste naaranžovat orchideje, případně i v kombinaci s růžemi.

 

Překvapte ji kurýrem!

Možná vám to přijde jako příliš inovativní způsob jak babičce předat vaši kytici, nicméně to vyzkoušejte a určitě nebudete litovat! Samotná kytice je pro vaši babičku jistě překvapením, ovšem proč tuto událost ještě více nevyšperkovat a nepřekvapit ji o trochu více! Nezapomeňte ale ke kytici přidat také drobný vzkaz, ve kterém stačí například pouze popřát hezký den nebo jí připomenout, jak moc ji máte rádi.

 

Nezapomínejte na vaše babičky a dědečky a čas od času jim i mimo jejich narozeniny a svátky udělejte hezčí den, jen tak pro radost. Právě starší populace tento vstřícný a laskavý krok ocení o to více!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

SUNNY

SUNNY

SOFIE

SOFIE

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Umělé květiny

Umělé květiny

Umělé květiny? Jak na ně aby vypadaly věrohodně

Známe to všichni, pořídíme si domů květiny a chceme aby nám dělaly parádu snad co nejdéle. Očekáváme, nebo alespoň tajně doufám že nám vydrží ve váze alespoň několik týdnů, ovšem často po týdnu či dvou přijde zklamání a my se s naší kyticí musíme rozloučit. Bohužel čerstvé květiny nikdy nebudou mít životnost pokojovek. Pokud vám záleží zejména na estetičnosti, můžete zkusit zvolit umělé květiny, které v dnešní době seženete v mnoha variantách a často i těžko uvěříte, že se jedná opravdu o umělé květiny, jak věrohodně a precizně budou vyrobené. V dnešním článku si prozradíme jak na to, aby umělé květy vypadaly co nejvěrohodněji a zároveň jak s nimi naložit.

Číst celé
Pivoňky

Pivoňky

Co je dobré vědět, před koupí pivoněk

Jakmile se rozhodnete pro koupi čerstvých květin, v květinářství na vás čeká opravdu bohatý výběr všech různých druhů květin. Jednou z nejpopulárnějších možností, kterou můžete zvolit, jsou právě pivoňky. Pivoňky se v posledních letech staly opravdu oblíbenými květy, které zejména během pozdního jara nabírají na oblibě. Pokud jste si právě vy zvolili kytici pivoněk, je dobré znát hned několik faktů, týkajících se zejména jejich vlastností, které vám následně pomohou o snadnější a dlouhodobější péči.

Číst celé
Květina jako omluva

Květina jako omluva

Květiny jako omluva

Každý z nás to někdy pokazí, ať už slovy, nebo činy. A chyby budou už napořád součástí našich životů, proto je nutné se z nich poučit a jít dál. Ovšem občas můžete rozesmutnit někoho z vašich blízkých, u kterých si to bude žádat řádnou omluvu, která bude dobrá nejen pro váš vztah, ale také pro vaše svědomí. Proto kdykoliv máme pocit, že jsme něco zkazili a je nám to líto, přichází na řadu květiny, které se najednou stanou zachráncem celé nepříjemné situace. Nádherný vzhled květin a darování od srdce je čin, na který se nezapomíná. V dnešním článku se dozvíte, které květiny je vhodné zvolit jako omluvu.

Číst celé