RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice pro babičku

Nejlepší kytice pro babičku

Když hledáme vhodnou kytičku pro maminku, většinou víme po které sáhnout. Víme jaká je její nejoblíbenější květina, nebo kterou naopak zrovna nemusí. Známe její preference, oblíbené barvy a vůně, u babičky celé toto rozhodování může být trochu složitější. Svoji babičku určitě znáte dobře, ovšem až tak dobře, že víte která květina by jí udělala tu největší radost? V dnešním článku si představíme několik květin, které se skvěle hodí právě na narozeniny, svátek nebo jakoukoliv další slavnostnější událost spojenou právě s vaší jedinečnou babičkou!

 

Nebojte se zeptat

První trik, který je tak trochu promyšlený, ale většinou účinný je zeptat se vaší maminky, tatínka nebo dědečka, zda-li náhodou neví, jaká kytka by babičce udělal radost. Možná právě oni budou ti s nejcennější radou. Přinejmenším vám mohou alespoň poradit, kterou kytku rozhodně nekupovat, tahle rada se taky počítá! Ve většině případů totiž pouze stačí se vyhnout květinám, které se dotyčným nelíbí nebo jsou na ně v horším případě alergičtí!

 

Dalším krokem je zvážit tu správnou barvu. Znovu zde platí pravidlo zkoumat. Všimli jste si například že vaše babička velmi ráda nosí červenou barvu? Nebo možná její obývací pokoj je celý v oranžové barvě? Právě první barva, která se vám vybaví ve spojení s konkrétní osobou může být ta pravá, jakou je vhodné zvolit do kytice. Pokud například zbožňuje fialovou, s chutí do toho! Zároveň se také můžete inspirovat jednotlivými barvami místností, do které se následně kytice bude hodit. Pokud chcete zakomponovat trochu symboliky, zvolte růžovou barvu. Růžová barva se náramně hodí do kytice jak pro maminky, tak pro babičky. Je symbolem úcty a víry, kterou jim pomocí květiny vyjadřujeme.

 

Vyjádřete vaše emoce

Pokud máte pocit, že by vaše babička potřebovala trochu povzbudit, nebo naopak jenom připomenout, že jste tady stále pro ni a moc si jí vážíte a obdivujete, zvole bílou barvu květin. Bílá barva je barva nevinnosti, čistoty a úcty, proto se přímo hodí do kytice pro někoho, ke komu vzhlížíte. A ať už si to uvědomujete více, nebo méně, babička vás ve vašem životě rozhodně inspirovala nebo vedla. Další možností může být také kombinace bílých květů do vícebarevné kytice, která si krásně zanechá svoji eleganci, ale také emoce. Skvělou volbou mohou být v tomto případě například krémové růže spolu s jemnou růžovou, nebo tulipány jejichž tmavý střed vytváří nádherný obraz srdce.

 

Kytice pro radost

Pokud naopak toužíte udělat vaší babičce radost a vaším hlavním účelem je pouze vykouzlit úsměv na tváři, v tomto případě volte veselejší barvy a květiny. Můžete klidně zůstat u tulipánů, pouze zvole barevnější a radostnější kombinace například žluté a červené, nebo v letních měsících nádherně poslouží veselé slunečnice, či oblíbené a hlavně univerzální gerbery jsou vždycky super nápad. Pokud chcete kytku, která už na první pohled bude vypadat opravdu luxusně, zkuste naaranžovat orchideje, případně i v kombinaci s růžemi.

 

Překvapte ji kurýrem!

Možná vám to přijde jako příliš inovativní způsob jak babičce předat vaši kytici, nicméně to vyzkoušejte a určitě nebudete litovat! Samotná kytice je pro vaši babičku jistě překvapením, ovšem proč tuto událost ještě více nevyšperkovat a nepřekvapit ji o trochu více! Nezapomeňte ale ke kytici přidat také drobný vzkaz, ve kterém stačí například pouze popřát hezký den nebo jí připomenout, jak moc ji máte rádi.

 

Nezapomínejte na vaše babičky a dědečky a čas od času jim i mimo jejich narozeniny a svátky udělejte hezčí den, jen tak pro radost. Právě starší populace tento vstřícný a laskavý krok ocení o to více!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXANDRA

ALEXANDRA

ALICE

ALICE
Neprodejné

APOLENA

APOLENA

ARIANA

ARIANA
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA
Neprodejné

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BELLA

BELLA

BERENIKA

BERENIKA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA
Neprodejné

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIOLETAS

VIOLETAS

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé