RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice jako poděkování

Květiny jako poděkování pro učitele

V dnešní nelehké době, kdy se učitelé museli doslova ze dne na den přizpůsobit situaci a přetransformovat od školních tříd do online prostředí je to více než aktuální téma. Jakmile se věci znovu začnou dávat do normálu, paní učitelka si od vašich dětí bezesporu zaslouží pořádnou odměnu. A nejen za tento počin, ale za celý školní rok strávený s dětmi ve školních lavicích, odpovídající několikrát za den na ty stejné otázky, řešení poznámek a dalších záležitostí spojených se školními léty. Jejich odpovědnost ale školou nekončí, přesahuje také běžnou školní dobu strávenou nad domácími úkoly a plánováním. Proto je vhodné na konci roku či u nějaké významnější události zvážit květiny právě pro učitele. Pokud si nejste jistí s výběrem, v dnešním článku si ukážeme nějaké nápady.

 

Růžová kytice

Růžová a fialová jsou barvy odrážející ženskost. Naštěstí právě ve zmíněných barvách snadno naleznete velký počet druhů jednotlivých květin. Ať už jsou to růže, lilie, tulipány, karafiáty a spousta dalších. Právě růžová barva květů je pro učitele skvělou volbou! Můžete například kombinovat více druhů růžových květin dohromady nebo pokud neradi experimentujete zvolte tak například kytici čerstvých růžových tulipánů, ty vykouzlí úsměv každému.

 

Teplé barvy

Hřejivé barvy posílají jenom samé pozitivní zprávy. Jsou ideálním řešením pokud hledáte tu správnou barvu, kterou věnovat učiteli a chcete se vyhnout všemu co by mohlo na první pohled působit romantickým dojmem. Proto kytice rudých růží nebude úplně ta správná volba pro vašeho učitele. Naopak teplé barvy jako žlutá, oranžová nebo meruňková jsou ideální volbou! Pokud přece jen toužíte po červené, zkuste ji zakomponovat právě mezi kytici odlišné barvy. Například s kyticí čerstvých gerber rozhodně nešlápnete vedle, pokud je navíc ještě barevně nakombinujete, bude květina vypadat ještě lépe!

 

Mix veselých barev

Kdykoliv jste na pochybách jakou květinu zvolit, sáhněte po různých barevných kombinacích. Smíšené kytice mají jednu velkou výhodu, a to tu, že neposílají žádnou konkrétní zprávu obdarovanému, ale spíše vyjadřují pouze náklonnost a vděčnost. Navíc kdykoliv věnujete kytici učiteli, můžete v ní zanechat i drobné poděkování, tím získáte ideální příležitost jak sdělit vaše děkovná slova. Pokud chcete být opravdu precizní a máte pocit že květina je málo, můžete k ní přidat i něco sladkého na nervy do nadcházejícího pololetí. V naší sekci dárkové sety najdete hned několik variant, které by paní učitelku či pána učitele rozhodně mohly potěšit.

 

Květiny v květináči

Máte pocit že na konci roku či na pololetí jsou učitelé zahlcení řezanými květinami, které po chvilce stejně zvadnout? I v této situaci není nutné kytky úplně zavrhnout. Co takhle pořídit květinu přímo v květináči, která při dobré péči vydrží i několik let? Při této volbě rozhodně budete originální! Zkuste se pouze ujistit, že jste vybrali na pohled atraktivní, ale zároveň snad udržitelnou rostlinu, která nepotřebuje žádnou zvýšenou péči.

 

A co páni učitelé?

Ani na mužské osazenstvo by se rozhodně nemělo zapomínat. U mužů je vhodné zůstat právě u květin v květináči. Například drobné květináče se sukulenty můžou být zajímavým dárkem. Pokud ale máte pocit, že květina není úplně správnou volbou pro učitele, volte raději něco dobrého na zub, ať už je to láhev kvalitního vína, dárkové balení sýru nebo poukázka formou zážitku.

 

Doufáme že vám naše tipy pomůžou při dalším výběru květin pro paní učitelky či pány učitele a na konci školního roku, si tak nemusíte lámat hlavu nad jejich výběrem.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

ALICE

ALICE
Neprodejné

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BELLA

BELLA

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ZOLMA

ZOLMA
Neprodejné

VIVIENA

VIVIENA

TAMARA

TAMARA

SPRING

SPRING
Neprodejné

SOFIE

SOFIE

LUISA

LUISA

LINDA

LINDA

ELVISA

ELVISA

AMORA

AMORA

FILOMENA

FILOMENA

ANITA

ANITA
Neprodejné

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

JULIANA

JULIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

KVĚTINOVÝ KOŠ KARMELITA

PIPA

PIPA

BONITA

BONITA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

Číst celé
Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Jak pečovat o řezané květiny v zimě

Zimní péče o řezané květiny

V zimě potřebují vaše krásné květiny zvýšenou péči, protože klima se stává suchým a květy mohou vyblednout, pokud zanedbáte jejich zimní péči. Péče o květiny v zimě by však pro vás neměla být nijak extra obtížná. Naopak, aby pro vás byla co nejjednodušší, sepsali jsme nejlepší tipy pro péči o květiny v zimě. Bylo by mylnou představou si myslet, že květiny nevyžadují velkou péči, protože jsou v bezpečí vašeho bytu. Květiny naopak v zimě potřebují trochu více péče, než například přes léto. Pokud se ale budete držet našich jednoduchých tipů pro péči o květiny v zimě, uvidíte, že budou stále svěží a kvetoucí.

Číst celé
Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé