RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Romantické kytice

Přineste do vašeho vztahu znovu kousek romantiky

Je naprosto obvyklé, jakmile pomine první zamilování, kdy nám z očí spadnou ony růžové brýle a náš partnerský vztah se stane poněkud obyčejným a normálním, může se stát, že se romantika začne ze vztahu pomalu, ale jistě vytrácet. Ať už jste se svým partnerem několik měsíců, let či desetiletí, je důležité dbát na pravidelnou dávku romantiky, která dokáže váš vztah znovu nabudit a přinést mu krásy, které nikde jinde než v partnerském vztahu nenajdete. Celý tento proces není vůbec nic složitého, stačí si pouze všímat toho druhého a čas od času vaši drahou polovičku překvapit květinami, romantickým gestem nebo dalšími drobnostmi, které potěší a utuží vaši lásku druhému. Je důležité dát najevo, že vám na druhém záleží a ikdyž ony růžové brýle už jsou dávno pryč, vaše láska není o nic menší nebo slabší, než byla na začátku vztahu.

 

Romantické květiny

První věc, kterou je vždy dobré si připomenout je ta, že není nutné čekat na žádné speciální události jako jsou například narozeniny, svátky, výročí nebo Valentýn, abyste poslali kytici čerstvých květin nebo překvapili romantickým gestem. Naopak obyčejné dny jsou tím ideální příležitostí pro tato nečekaná, romantická gesta. Zároveň je zde ideální možnost využít služeb kurýra a překvapit vaši drahou nádhernou dovážkou čerstvých květin přímo do práce, nebo domů. Můžeme vám zaručit, že tento počin rozhodně čekat nebude a dostane ji do kolen! Existuje ale mnoho dalších způsobů, jak můžete přinést kapku romantiky do vašeho vztahu a nejen muži by měli být těmi, co překvapí, ale také ženy! Není nic špatného nebo divného na tom, překvapit svého muže květinou, pokud ale víte, že by tento skutek neocenil, zůstaňte u jeho preferovaných věcí, kterými může být například dobrý sýr, nebo piknik v parku.

Jakou kytici zvolit?

Volba je jednoduše na vás, ideální je vždy zvolit takovou kytici, kterou má vaše milovaná ráda. Pokud vám ale neustálé věnování růží přijde už nudné, neváhejte a navštivte naši sekci láska je láska, která se věnuje právě květinám z lásky, proto výběr nikdy nebyl snadnější. Najdete zde široké portfolio různorodých květů, kde si vybere snad každý.

Přidejte něco speciálního!

Pokud si objednáte květiny od svého oblíbeného květinářství, zkuste prozkoumat jejich stránky blíže, možná natrefíte na nezvyklou nabídku, kdy ke kytici můžete přidat také něco extra jako je například luxusní čokoláda pro lepší náladu nebo naopak šampaňské pro hezčí večer. Popřemýšlejte pečlivě o tom, kterou z věcí by vaše milá nejvíce ocenila a překvapte ji tak nejen kyticí, ale ještě drobností navíc! U nás máte na výběr například výborné kokosové raffaelo, které je ideální sladkostí k odpolední kávě a navíc ideální zásilka do kanceláře, kde se můžete podělit s kolegy. Další možností je toffifee, které miluje snad každý! O něco luxusnější volbou může být například čokoláda Merci, kterou je naopak vhodné přihodit k omluvné kytici a nebo milka, která nádherně podtrhne romantickou náladu celé objednávky.

Naplánujte si rande

Aby té romantiky nebylo málo,  je načase si ještě udělat hezký společný čas, kdy tu budete jenom pro sebe. Proto neváhejte a pozvěte vaši polovičku na rande. S čerstvými květinami totiž můžete zanechat také drobný vzkaz, na kterém není nic jednoduššího, než nechat pozvánku na rande! Pokud máte děti, je dobré zařídit předem hlídání, abyste si užili váš čas pouze ve dvou a připomněli si tak krásné a bezstarostné léta.

Na závěr..

Tyto drobné činy a tipy neberte prosím jako jednorázovou událost, ale snažte se je alespoň několikrát do měsíce nebo čtvrtletí zakomponovat do vašeho vztahu. Existuje mnoho drobných změn, které vám pomohou váš vztah oživit a přinést do něj opětovně onu zamilovanost. Proto pamatujte že květiny tu budou vždy pro vás jako skvělou inspirací k romantickým činům a jako stvořené.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

MERCI 250g i

MERCI 250g

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

ELEN

ELEN

VIVIENA

VIVIENA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SESTUPNÁ KYTICE

SESTUPNÁ KYTICE

AMORA

AMORA

GONA

GONA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ  RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

100 RUDÝCH RŮŽÍ

100 RUDÝCH RŮŽÍ
100 ks

JOLANDA

JOLANDA

OLIVIE

OLIVIE

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LILIEN

LILIEN

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

ESTER

ESTER

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BARBARA

BARBARA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé