RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
+420 737 616 029
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Romantické kytice

Přineste do vašeho vztahu znovu kousek romantiky

Je naprosto obvyklé, jakmile pomine první zamilování, kdy nám z očí spadnou ony růžové brýle a náš partnerský vztah se stane poněkud obyčejným a normálním, může se stát, že se romantika začne ze vztahu pomalu, ale jistě vytrácet. Ať už jste se svým partnerem několik měsíců, let či desetiletí, je důležité dbát na pravidelnou dávku romantiky, která dokáže váš vztah znovu nabudit a přinést mu krásy, které nikde jinde než v partnerském vztahu nenajdete. Celý tento proces není vůbec nic složitého, stačí si pouze všímat toho druhého a čas od času vaši drahou polovičku překvapit květinami, romantickým gestem nebo dalšími drobnostmi, které potěší a utuží vaši lásku druhému. Je důležité dát najevo, že vám na druhém záleží a ikdyž ony růžové brýle už jsou dávno pryč, vaše láska není o nic menší nebo slabší, než byla na začátku vztahu.

 

Romantické květiny

První věc, kterou je vždy dobré si připomenout je ta, že není nutné čekat na žádné speciální události jako jsou například narozeniny, svátky, výročí nebo Valentýn, abyste poslali kytici čerstvých květin nebo překvapili romantickým gestem. Naopak obyčejné dny jsou tím ideální příležitostí pro tato nečekaná, romantická gesta. Zároveň je zde ideální možnost využít služeb kurýra a překvapit vaši drahou nádhernou dovážkou čerstvých květin přímo do práce, nebo domů. Můžeme vám zaručit, že tento počin rozhodně čekat nebude a dostane ji do kolen! Existuje ale mnoho dalších způsobů, jak můžete přinést kapku romantiky do vašeho vztahu a nejen muži by měli být těmi, co překvapí, ale také ženy! Není nic špatného nebo divného na tom, překvapit svého muže květinou, pokud ale víte, že by tento skutek neocenil, zůstaňte u jeho preferovaných věcí, kterými může být například dobrý sýr, nebo piknik v parku.

Jakou kytici zvolit?

Volba je jednoduše na vás, ideální je vždy zvolit takovou kytici, kterou má vaše milovaná ráda. Pokud vám ale neustálé věnování růží přijde už nudné, neváhejte a navštivte naši sekci láska je láska, která se věnuje právě květinám z lásky, proto výběr nikdy nebyl snadnější. Najdete zde široké portfolio různorodých květů, kde si vybere snad každý.

Přidejte něco speciálního!

Pokud si objednáte květiny od svého oblíbeného květinářství, zkuste prozkoumat jejich stránky blíže, možná natrefíte na nezvyklou nabídku, kdy ke kytici můžete přidat také něco extra jako je například luxusní čokoláda pro lepší náladu nebo naopak šampaňské pro hezčí večer. Popřemýšlejte pečlivě o tom, kterou z věcí by vaše milá nejvíce ocenila a překvapte ji tak nejen kyticí, ale ještě drobností navíc! U nás máte na výběr například výborné kokosové raffaelo, které je ideální sladkostí k odpolední kávě a navíc ideální zásilka do kanceláře, kde se můžete podělit s kolegy. Další možností je toffifee, které miluje snad každý! O něco luxusnější volbou může být například čokoláda Merci, kterou je naopak vhodné přihodit k omluvné kytici a nebo milka, která nádherně podtrhne romantickou náladu celé objednávky.

Naplánujte si rande

Aby té romantiky nebylo málo,  je načase si ještě udělat hezký společný čas, kdy tu budete jenom pro sebe. Proto neváhejte a pozvěte vaši polovičku na rande. S čerstvými květinami totiž můžete zanechat také drobný vzkaz, na kterém není nic jednoduššího, než nechat pozvánku na rande! Pokud máte děti, je dobré zařídit předem hlídání, abyste si užili váš čas pouze ve dvou a připomněli si tak krásné a bezstarostné léta.

Na závěr..

Tyto drobné činy a tipy neberte prosím jako jednorázovou událost, ale snažte se je alespoň několikrát do měsíce nebo čtvrtletí zakomponovat do vašeho vztahu. Existuje mnoho drobných změn, které vám pomohou váš vztah oživit a přinést do něj opětovně onu zamilovanost. Proto pamatujte že květiny tu budou vždy pro vás jako skvělou inspirací k romantickým činům a jako stvořené.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

ELEN

ELEN

VIVIENA

VIVIENA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

SESTUPNÁ KYTICE

SESTUPNÁ KYTICE

AMORA

AMORA

GONA

GONA

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ KAROLIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ  RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ PLNÝ RŮŽÍ

100 RUDÝCH RŮŽÍ

100 RUDÝCH RŮŽÍ
100 ks

JOLANDA

JOLANDA

OLIVIE

OLIVIE

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LILIEN

LILIEN

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

ESTER

ESTER

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BARBARA

BARBARA

25 RUDÝCH RŮŽÍ

25 RUDÝCH RŮŽÍ
25 KUSŮ

30 RUDÝCH RŮŽÍ

30 RUDÝCH RŮŽÍ
30 KUSŮ

50 RUDÝCH RŮŽÍ

50 RUDÝCH RŮŽÍ
50 KUSŮ

150 RUDÝCH RŮŽÍ

150 RUDÝCH RŮŽÍ
150 KUSŮ

200 RUDÝCH RŮŽÍ

200 RUDÝCH RŮŽÍ
200 KUSŮ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Svět růží - I. Díl

Svět růží - I. Díl

Svět růží, díl první

Romantiky není nikdy dost. Stejně tak to platí i o růžích, protože neexistuje snad víc romantičtější kytka, než je nádherná růže. Růže se doslova staly ikonou lásky a romantiky, i když existuje mnoho různých barevných kombinací a druhů, které nutně neznamenají romantiku a lásku. Naopak jsou symbolem přátelství, vášně nebo vděčnosti. Na světě existuje více než 150 druhů růží a doslova tisicovky různých hybridů, snad v každé barvě a tvaru na který si jen vzpomenete. Abychom vám alespoň trochu přiblížili, jak široká nabídka růží je, připravili jsme si pro vás dnešní článek, který vám alespoň trochu pomůže nahlédnout do světa růží. Ačkoliv neexistuje jediné správné rozdělení a kategorizace růží, my jsme je v dnešním článku rozdělili na tři základní kategorie. Divoké růže, staré zahradní a moderní zahradní růže.

Číst celé
Omluva květinou

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

Číst celé
Kytice pro Vás

Kytice pro Vás

Proč je občas dobré koupit kytici sám sobě

Květiny. Aneb ty, které dělají každý okamžik o něco kouzelnější, ty které dokáží zlepšit i ten nejhorší den, ty které dokážou vykouzlit úsměv za jakékoliv situace a také ty, které nás provázejí všemi důležitými událostmi našeho života. Květiny jsou většinou spojovány se speciálními událostmi jako jsou narozeniny, svátky, výročí všeho druhu a jiných situacích, které máme v hlavě zafixovány jako oslavné. Ovšem byla by škoda zúžit věnování květin jen a pouze do několika dní v roce, nemyslíte? Možná si kladete otázku, že byste rádi dostali květiny, ale ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je mohl věnovat. I tato situace má snadné řešení. Pořiďte si květiny sami pro sebe? Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, není na tom nic zvláštního a mýtus že květiny by se měly pouze dostávat nebo snad že květiny by měli darovat pouze muži ihned vyžeňte z hlavy! Život je příliš krátký na to, abychom neustále na něco čekali, proto neváhejte a udělejte si radost třeba hned dnes! Navíc to sebou nese hned několik výhod a my si dneska prozradíme jaké.

Číst celé