RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kdy a za jaké příležitosti poslat kytici bílých růží?

Kdy je nejvhodnější kytice bílých růží

Pokud jde o darování květin, růže jsou velmi oblíbenou a často preferovanou volbou pro mnoho příležitostí. Avšak co se týká barvy, bílé růže si lidé zase tak často nevybírají a dají raději přednost barevnějším a zajímavějším kombinacím. Přesto ale existuje spoustu důvodů a událostí, proč poslat právě kytici bílých růží. Ne vždy nutně musí kytice hrát všemi různými barevnými kombinacemi a tóny, naopak někdy je v té největší jednoduchosti ta největší krása.

 

Jak poslat kytici květin, vyzkoušejte květinového kurýra!

Pokud jde o zaslání kytice bílých růží, možností jak kytici doručit příjemci je hned několik. Můžete zvolit pohodlnou, rychlou a osvědčenou volbu v podobě květinového kurýra. Například u nás ve Flora online nabízíme hned několik různých velikostí kytice bílých růží, která uspokojí naprosto každého! Navíc objednání kytice vám zabere doslova pár minut! Stačí pouze vybrat, kliknout na tlačítko objednat, vyplnit potřebné údaje a kytice už může být na cestě za vaším příjemcem. Velkou výhodou kurýrní květinové služby je ta, že můžete zvolit konkrétní hodinu a den doručení, kdy si přejete aby vaše květina byla u dveří příjemce. Díky této funkci můžete přesně naplánovat čas doručení a být si jistí, že váš příjemce bude v daný moment doma, tedy ho nemine moment překvapení, na kterém to celé stojí.
Kytici lze navíc zaslat i přímo do práce nebo kamkoliv jinam, kde znáte přesnou adresu doručení, záleží jen na vás, zda zvolíte cestu jistoty v podobě zaslání přímo na domovskou adresu anebo si přejete udělat trochu rozruchu přímo v pracovní době.

 

Dalšími výhodami zaslání květin jsou rozhodně různé způsoby plateb. Ačkoliv většina lidi dává přednost platbě online debetní nebo kreditní kartou. Často máte možnosti jako je PayPal nebo platbou přes účet. Ve Flora online máme na výběr hned z několika možností, ze kterých věříme, že si vybere opravdu každý. Doručení ještě ve stejný den vám dá jistotu, že váš opomenutý dárek na poslední chvilku dorazí včas a udělá ještě o to větší radost. V neposlední řadě celou vaši objednávku můžete v průběhu času doručování sledovat a být si tak skutečně jistí, že kytice dorazila načas. Tak co myslíte, bude vaše další kytice, ať už se bude jednat o bílé růže nebo jakoukoliv jinou kytici zaslána pomocí kurýra, nebo zůstanete u klasiky v podobě nákupu v květinářství,

 

Symbolika bílých růží

Bílé růže jsou často spojovány s nevinností a čistotou. Nevěsty často volí bílé růže právě ke svým jemným bílým svatebním šatům. I když jsou často bílé růže považovány právě za symbolické svatební květiny, jejich hlavní symbolikou zůstává respekt a úcta. Díky této symbolice jsou často zahrnuty při mnoha pochmurných příležitostech, včetně vzpomínkových a pohřebních událostí. Růže jsou tedy obvyklou květinou, která se vyskytuje jak na jedné z nejkrásnějších událostí, která v našich životech může být, což je svatební den D, tedy den který si každá dívka, slečna i žena maluje ve svých myšlenkách už od dětství.

 

V jaké příležitosti poslat bílé růže?

Kytice bílých růží by se dala považovat za poměrně variabilní a univerzální volbu kytice, pro téměř každou příležitost. Ačkoliv jsou bílé růže považovány za svatební nebo pohřební, můžete je poslat také jako narozeninové překvapení, jako kytici k výročí nebo jen tak pro potěšení vaší drahé polovičky. Můžete je také smíchat s jinými bílými květy a dodat tak zajímavější strukturu a finální vzhled. Zároveň díky kombinaci růží s ostatními bílými druhy květů můžete snížit také finální cenu celkové kytice, záleží na vás jaký druh květin vyberete.

Pokud chcete vaši květinu trochu ozvláštnit a nejste příznivcem jednobarevných kombinací, můžete pro stále jemný a nenásilný vzhled zakomponovat krémové květy nebo světle růžovou. Jemná růžová barva vytvoří společně s bílou barvou dokonalou romantickou kombinaci která je vhodná na rande, nebo jako slavnostní květina pro novopečenou maminku.

V kombinaci se zářivějšími barvami vytvoříte naopak poutavější a veselejší květinové aranžmá.

Co se týče věnování bílých květin v partnerském a manželském vztahu, často jsou projevem jednoty v těžkých chvílích, ve kterých chcete dát najevo, že i v těch nejsložitějších chvílích jsou tu pro vás a po vašem boku. Díky tomuto gestu jim dáte najevo i vaši dlouhotrvající lásku a péči.

 

Význam bílých růží

Bílé růže jsou odjakživa znakem pravé lásky. V průběhu času se však symbolem lásky a vášně staly spíše červené růže, které si svou pozici i nadále drží. Bílé růže jsou v dnešní době vnímány spíše jako symbol cti, jednoty a čistoty. Někteří lidé volí bílé růže jako květiny k oslavě Dne matek, aby vyjádřili respekt nejdůležitějším ženám v našich životech. Ženám, které pro nás obětovaly kus svého života a jsou tu vždy pro nás.

 

Druhy bílých růží

V dnešní nabídce růží můžete najít mnoho zajímavých známých i méně známých druhů růží. Přesto mezi ty nejvoňavější a s největšími květy i nadále patří čajové růže nebo hybridní verze růží. Navíc růže nemají jednu jedinou bílou barvu, ale hned několik odstínů od slonovinové až po jasně bílou. Bílé růže s dlouhými stonky nadále patří mezi nejoblíbenější varianty bez ohledu na příležitost.

Mezi méně tradiční druhy růží můžeme zahrnout druhy Akito, Polo nebo růže s názvem Bílá čokoláda. Ve většině případů obyčejný smrtelník nerozpozná žádný zásadní rozdíl, mezi těmito růžemi, ovšem zkušené oko floristy si v zásadě vybírá čajové růže, jelikož nejen tvar a druh růže hraje roli, ale zejména nezaměnitelná vůně, která celou kytici doprovází.

Bílá barva nabízí širokou škálu odstínů, avšak existuje 15 nejuznávanějších odstínů bílé růže, mezi které patří například Iceberg, Cream Abundance, Tranquility nebo White Dawn. Další zajímavou volbou mohou být také bílé růže s barevnou špičkou, která vytvoří zajímavý a poutavý efekt.

 

Ať už se rozhodnete poslat bílé růže komukoliv, můžete si být jistí, že chybu neuděláte. Naopak klid, čistota a nevinnost, která doprovází každou kytici bílých růží dodá každému obdarovanému naději a nefalšovanou radost z jednoduchosti, která je ve finále nejkrásnější. Neváhejte a objednejte kytici bílých růží ještě dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé