RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak poslat květiny do nemocnice

Jak nejlépe zaslat květiny do nemocnice

Zasílání květin je elegantním způsobem, jak snadno a rychle vyřešit různé příležitosti. Od oslavy narozenin, svátku, gratulaci k novému zaměstnání až po zásnuby nebo pro další blahopřání.

Krásná kytice květů je také spolehlivým způsobem, jak rozzářit den příteli, kamarádce nebo příbuznému, který je právě v nemocnici. Předtím je však důležité vzít v úvahu několik faktorů, které se liší od běžného zasílání květin domů nebo do práce. V dnešním článku se tedy podíváme hned na několik věcí, které je dobré mít na paměti předtím, než se rozhodnete překvapit květinovou zásilkou do nemocnice.

 

Čtyři klíčové věci, které je třeba zvážit

●     Kontaktujte nemocnici, ve které leží váš přítel, kolega nebo člen rodiny a na recepci zjistěte, zda umožňují doručování květin. Ještě předtím je dobré prozkoumat webové stránky nemocnice a zjistit, zda o tom někde není zmínka.

●     Pokud se vám podaří dovolat na recepci, zeptejte se na nejvhodnější dobu pro doručení květin a podle toho zvolte čas. Rozhodně totiž nechcete narušovat dobu vizity.

●     Vyberte kytici, která zaručeně potěší obdarovaného, ale zároveň takovou, která nebude znevýhodňovat ostatní nemocniční pacienty. Vyvarujte se květinám s příliš výraznou a intenzivní vůní.

●     Ujistěte se, že máte po ruce adresu nemocnice a údaje o příjemci. Je určitě důležité znát oddělení a nejlépe také patro a číslo pokoje, kde se váš blízký nachází.

 

Proč je důležité vzít tyto faktory v úvahu při zasílání květin do nemocnice?

Ne všechny nemocnice umožňují doručování květin, a pokud ano, mohou upřednostňovat jejich doručení v určitou dobu. V důsledku pandemie je to třeba ještě více promyslet, protože řada oddělení a dalších nemocničních prostor může být pro květiny a jiné zásilky nepřístupná.

Stejně tak je důležité ověřit, že dotyčná osoba pravděpodobně zůstane v nemocnici po dobu, kdy hodláte květiny poslat.

 

Povolení k doručení květin

Aby doručení květin do nemocnice proběhlo bez problémů, je dobré se obrátit přímo na nemocnici. Vyhledejte kontaktní údaje a ujistěte se s někým na recepci nebo na oddělení, kdo zajistí, že vámi vybrané květiny dorazí k příjemci v pořádku.

 

Nejlepší čas pro doručení

Tato doba se liší v závislosti na konkrétní nemocici a je důležité se o ní poradit s pracovníky recepce. Mohou chtít, abyste se vyhnuli návštěvním hodinám nebo pozdním odpoledním hodinám, případně mohou povolit doručení pouze v určitý den. U nás ve Flora online umožňujeme doručení do druhého dne a to včetně konkrétního času doručení, proto se nemusíte bát, že se netrefíte do preferovaného okna. Pokud nemáte číslo pokoje, nedělejte si příliš velké starosti! Nezřídka se stává, že se pacienti stěhují, proto je někdy lepší uvést pouze jméno a adresu nemocnice. Na recepci vám s velkou pravděpodobností zajistí, aby se vámi vybraná kytice dostala ke správnému příjemci.

 

Co poslat do nemocnice?

Před výběrem kytice, kterou chcete poslat příteli nebo členovi rodiny v nemocnici, byste měli vzít v úvahu několik věcí. Například je vždy dobré vyhnout se čemukoli příliš voňavému, zejména pokud dotyčná osoba není v soukromém pokoji. Vaši blízcí mohou například sdílet pokoj s někým, kdo může například trpět sennou rýmou. Měli byste se také vyhnout květinám, které jsou náročné na údržbu, protože pokud je dotyčný nemocný, nebude mít čas se o květiny starat a sestry a lékaři, zejména v době covidové, rozhodně nemají čas starat se o pacienty a ještě jejich květiny.

 

Zvažte zaslání vázy

Při zasílání květin do domácnosti určité osoby je pravděpodobné, že bude mít po ruce několik váz. Při zasílání květin do nemocnice jim však mohou nádoby docházet. Pokud existuje možnost přidat k objednávce vázu, je to moudrý nápad.

 

Zvažte velikost

Extravagantní, přehnaně velká kytice příjemce jistě ohromí a potěší, při zasílání květin do nemocnice to však pravděpodobně není praktické. Je nepravděpodobné, že dotyčný bude mít extra místo na vystavení květin.

 

Nezapomeňte přiložit vzkaz

Nejenže se tak příjemce dozví, od koho květiny jsou, ale je to i skvělý způsob, jak mu popřát vše dobré a hlavně brzké uzdravení a rychlý návrat domů nebo pogratulovat, v případě že se jedná o novopečenou maminku. Většina online květinářství umožňuje přiložit společně ke kytici i vámi psaný vzkaz, u nás ve Flora online můžete použít některý z předem připravených vzkazů, nebo napsat váš vlastní.

 

Nejste si jisti, jakou kytici vybrat?

Pokud si nejste jisti, jaké květiny zvolit, vyberte si jednoduchou, minimalistickou kytici. Ještě lépe můžete zvolit kytice, které jsou trendem pro dané období, u nás ve Flora online je naleznete vždy na úvodní straně . To vám zaručeně poskytne inspiraci při výběru květin pro milovanou osobu bez ohledu na její styl a vkus. Barvy jsou vždy vybrány, aby dokonale vynikly v daném ročním období, takže jsou skvělým způsobem, jak vnést kousek venkovní atmosféry dovnitř do nemocnice.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Narozeninové květiny pro měsíc leden

Lednové narozeninové květiny

Charismatický karafiát a křehká sněženka jsou dokonalou dvojicí květin pro měsíc leden. I když jsou oba druhy spojovány s měsícem lednem, to je asi všechno, co mají tyto krásné rostliny společného! V dnešním článku se však na obě z nich podíváme trochu více zblízka. Prozradíme si jejich obecné vlastnosti, symboliku a důvod, proč byste právě některou ze zmíněných květin měli věnovat jako narozeninovou květinu lednovému oslavenci. Tohle a mnohem víc vás čeká právě v dnešním článku.

Číst celé
Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Proč je dobré poslat květiny jako způsob poděkování

Nejlepší způsob jak poděkovat - květina

 

Děkuji, jednoduché slovo, které však znamená mnoho. Je to slovo, které říkáme, když přijímáme laskavost od lidí, které známe, nebo od cizích lidí; je to slovo, která říkáme, když dostáváme radu; a je to slovo, které vyslovujeme, když chceme někomu projevit uznání. Ačkoli tyto situace tvoří nejčastější důvody, proč říkáme "děkuji", v našem životě existuje mnoho dalších případů, kdy toto jednoduché slovo můžeme vyslovit.

Číst celé
Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Pěstování léčivých bylinek přímo u vás doma

Jak si doma vypěstovat svoje bylinky

Bojujte proti zimním nemocem pomocí léčivých bylinek! Mnoho zahrádkářů zařazuje bylinky jako běžné rostliny do své zahrady, kde si pomocí nich vnese alespoň trochu vůně a barev na přilákání opylovačů. Ať už chcete bylinky pěstovat pro kulinářské, léčebné nebo okrasné účely, v žádném z příkladů určitě neuděláte chybu. Pokud už u vás na zahradě pěstujete léčivé bylinky, věděli jste, že si můžete vypěstovat přímo také pokojovou zahrádku s léčivými bylinami? Mnohým rostlinám se bude dařit v interiéru, pokud budou mít dostatek světla a dobře propustnou půdu.  

Číst celé