RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Důvody pro brzké objednání valentýnské kytice

5 důvodů, proč objednat valentýnskou kytici s předstihem

Stejně jako si každý rok plánujete nakoupit vánoční dárky s předstihem, zkuste si toto drobné předsevzetí dát i u nákupu valentýnských květin a na Valentýna budete velmi mile překvapeni, jak skvělý nápad to byl! Ušetříte si tím spoustu času, stresu a abychom vás přesvědčili o tom, že je to opravdu dobrý nápad, přinášíme vám v dnešním článku hned 5 důvodů, proč je dobré si objednat valentýnské květiny s dostatečným předstihem. Věříme, že po dočtení článku začnete ihned alespoň přemýšlet nad valentýnským dárkem pro tento rok.

 

Využijte opravdu výhodných nabídek

Stejně jako všem známý předvánoční Black Friday nabízí ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky na nákup vánočních dárků několik týdnu před Vánoci, i vy můžete nakoupit květiny mnohem výhodněji, pokud budete plánovat trochu dopředu. Podle americké společnosti květinářství (SAF) v loňském roce až 44 procent květinářství obdrželo hned několik předběžných objednávek na valentýnské květiny. Už toto jednání napovídá, že se jedná o opravdu chytrý tah a ne vždy se vyplatí čekat až do poslední chvíle. Navíc mnoho květinářství nabízí výhodné balíčky už několik dnů či týdnů před svatým Valentýnem. Prozkoumejte letošní valentýnské nabídky předem a předobjednejte si tu, která se vám líbí z všech nejvíce. Ať nejste na poslední chvíli zklamaní, že už bohužel není. Naopak si dejte pozor na velmi častý jev, kdy mnoho květinářství bere svátek svatého Valentýna jako možnost rychlého a efektivního výdělku, kdy vás na poutavé reklamy nalákají na opravdu výhodné nabídky, které ve finále zas tolik výhodné nejsou, spíše naopak. Proto je dobré už nějakou dobu předem kontrolovat například hladiny cen růží a sledovat jejich případné změny.

 

Přemýšlejte nad konkrétními dárky

Včasný nákup znamená také opravdu širší výběr a větší jistotu, že se k vám dárek dostaví ještě před samotným Valentýnem. Zvláště pokud toužíte po opravdu jedinečném a personalizovaném daru, který sebou nese i drobnější úpravy, jako například rytinu vlastního jména nebo speciálního data pro váš vztah. Všechny tyto drobné úpravy potřebují čas, proto je dobré je zařídit s velkým předstihem, aby se nejen stihli vyrobit, ale zároveň expedovat a přijít k vám. Může se stát že také vámi vybraný kus nebude aktuálně na skladě, proto si u vybraných dárků opravdu vždy pohlídejte dostatečnou časovou rezervu.

 

Buďte inspirací pro vaše okolí

Inspirujte včasným nákupem i vaše známé! Nechcete se přece den před Valentýnem mačkat s ostatními v květinářství, stát dlouhé řady na obligátní červené růže a vymýšlet originální dárky, které věřte nebo ne, zas tak originální ze supermarketu nebudou. Objednejte květiny u vašeho oblíbeného online floristy předem, díky čemuž se ani nemusíte stresovat s vyzvednutím nebo případným zklamáním, že oblíbené květiny vaší vyvolené v jediném květinářství ve městě došly. Nebojte se to rozkřiknout mezi vaše kamarády, kterým tím možná ušetříte spoustu starostí ale hlavně času! Možná ani nemají tušení, že online květinářství existují, uveďte je proto do nového světa nakupování květin online. Věříme, že zejména muži tuto službu ocení a rozhodně vám poděkují.

 

Už žádné spěchání

Zatímco doručení květin ve stejný den je ve většině případů možné, včasné objednání dokonalého dárku a jeho samotný výběr dá kolikrát pěkně zabrat! Snažte se už předem nenápadně dotazovat, co by se vaší polovičce mohlo líbit, poslouchejte ji, klidně si dělejte poznámky a pomalu se rozhlížejte potom, kde by se daná věc dala sehnat. Zlaté pravidlo kdo je připraven, není překvapen zde platí dvojnásob. Nechcete přeci milovanou osobu odbýt něčím, co ve výsledku ani neocení a bude vám to ležet doma v koutě. Buďte smyslní a naslouchejte, takové dary se cení mnohem více, než byste si mohli myslet.

 

Trocha statistiky nakonec..

Minulý rok lidé na Valentýna v USA utratili 1,9 miliardy dolarů a to za pouhé květiny! Přičemž většina (až 78 % všech objednávek) přišla už před 14. únorem. Proč se tedy stresovat v ten krásný zamilovaný den, když můžete všechno v klidu zařídit předem a pouze si užít Valentýn? Naplánujte si doručení květin s předstihem, což dá i vaším květům ten správný čas na otevření pupenů a kytice se najednou stane mnohem krásnější a voňavější. Vaše drahá polovička si tak bude moci užívat ten nejkrásnější moment rozkvětu a vy budete za hrdinu!

 

Doufáme, že vám naše důvody, proč je vhodné objednat valentýnskou kytici s předstihem pomohly a tento rok to opravdu nenecháte na poslední chvíli. Věřte, že jakmile jednou kytici objednáte s předstihem, už nikdy nebudete chtít jinak. Můžete se inspirovat na našich stránkách Flora online a vybrat tu správnou valentýnskou kytici již dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

ALICE

ALICE
Neprodejné

AMY

AMY

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ

SVĚŽÍ KYTICE TULIPÁNŮ
Neprodejné

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CAROLINE

CAROLINE
Neprodejné

CINDY

CINDY

CLOE

CLOE

ELIEN

ELIEN

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LINDA

LINDA

SESTUPNÁ KYTICE

SESTUPNÁ KYTICE

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

EDIT

EDIT

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ALEXIS SET 1

ALEXIS SET 1

AMY SET 1

AMY SET 1

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Osm nejdražších květin na planetě

Osm nejdražších květin na planetě

Něco o nejdražších květinách světa

Obdarovat sebe nebo své blízké krásnou kyticí květin je jedna věc, ale utratit tisíce za jediný stonek je věc druhá, pro většinu smrtelníků zcela nepředstavitelná. Ačkoliv jsou kytice nádherným dárkem, který již po dlouhá staletí kouzlí úsměvy na tváři i u nich existuje určitá hranice, kterou jsme či nejsme většinou ochotni zaplatit. Ačkoliv se to různí a na každou konkrétní situaci je třeba nahlížet trochu jinak, existují skutečné extrémy, které dokonce trhají rekordy. Pojďte se společně v dnešním článku podívat s úctou na nejdražší květiny světa, včetně jedné tak výjimečné, které ve skutečnosti nikdy nebyla přidělena cenovka.

Číst celé
Šest praktických tipů pro aranžování květin

Šest praktických tipů pro aranžování květin

 Jak nejlépe naaranžovat květiny

Vždycky jste snili o dokonalé kytici, kterou si dokážete naaranžovat sami doma? My vám ten váš sen splníme! V dnešním článku přicházíme s tipy na aranžování květin od uznávaných a zkušených květinových stylistů, díky kterým oživíte každé vlastní mistrovské dílo.

Pokud jste si udělali radost čerstvě řezanými květinami nebo se vám po oslavě sešlo dokonce hned několik, je na čase si jich užít co nejvíce! A samozřejmě každý chce, aby tyto kytice vypadaly co nejlépe. Od okamžiku, kdy květiny vyjmete z obalu, může začít velká stylingová párty! Každá kytice si zaslouží zazářit a proto se v dnešním článku můžete těšit na cenné informace s tipy, jak na aranžování květin, které se hodí k různorodým designům. A to vše bude jen ve vašich rukou. Aby každá kytice vynikla co nejvíce, podělí se naši květinoví stylisté o několik dalších tipů právě pro vás.

Číst celé
Podzimní a zimní svatební květiny

Podzimní a zimní svatební květiny

Svatební květiny na podzim a zimu

 

Výběr zimních svatebních květin a svatebních dekorací patří mezi tu zábavnější součást při plánování svatby. Od hlavních dekorací, květinových oblouků, svatebních kytic, květin pro družičky až po květiny na výzdobu oltáře. U všeho zmíněného je třeba zvážit mnoho aspektů.

Pokud se designu nevěnujete pracovně, ani to pro vás není koníček, je vhodné se poradit s profesionálem, aby vaše svatební dekorace neskončily fiaskem. Mnohým floristům stačí říct pouze pár základních informací o stylu vaší svatby a jsou schopní vám sestavit celou výzdobu doslova na míru. Nejlepší floristé se řídí zásadou "žádné dvě svatby nejsou stejné", každá svatba je plná nových nápadů a inspirace. V dnešním článku  jsme pro vás připravili několik klíčových věcí formou Q&A, které je dobré zvážit při výběru podzimních nebo zimních svatebních květin.

Číst celé