We can advise you on tel .:
basket: 0 pcs
total price: 0.00 $
0
Complete the order

Květiny pro smuteční událost

Smuteční věnec:

Jaké květiny zvolit do smuteční kytice a smutečního věnce

Život a zejména osud nám chystá různá po naší cestě milé i nemilé úseky. Některé z nich jsou příjemné a přejeme si, aby nikdy neskončily. Jiné jsou naopak nepříjemné a smutné. Ovšem se všemi se musíme vyrovnat a přijmout je. Každý milník, který nás život zasáhne neovlivnitelnou silou, musíme chtě nebo nechtě přijmout a jednou z nich je i smrt blízkých. Taková událost dokáže mít opravdu velký dopad na náš život a je jen na nás jak se s ní dokážeme vyrovnat a zpracovat ji. Nicméně se jedná o smutný a bolestivý okamžik v našich životech. Ovšem je nutné i v těchto chvílích přistupovat s úctou a využít tak poslední rozloučení jako šanci vyjádřit pozůstalým, že tato osoba hrála ve vašem životě opravdu důležitou roli a vy si toho náležitě vážíte. Pokud chcete uctít památku zesnulého smutečními květinami, ale nevíte si rady jaké přesně květiny zvolit, v dnešním článku vám představíme hned několik možností, které jsou vhodné právě pro tyto situace.

Smuteční květiny a smuteční věnce


Pokud chcete vyjádřit opravdu úctu a rádi byste zvolili něco více honosnějšího na poslední rozloučení, můžete se podívat na naši sekci smutečních kytic a věnců, kde máme nabídku květin, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Naleznete tam jak lilie, tak i růže, chryzantémy a mnoho dalších zajímavých kombinací, které za vás důstojně vyjádří vaši soustrast. Naše nabídka obsahuje nejen smuteční květiny, ale naleznete tam také široké portfolio smutečních věnců různých barev a druhů. Zároveň máte také možnosti přidat stuhu s vlastním textem, který stačí přiložit k objednávce. Co se týče velikostí, nabízíme hned 6 velikostí smutečních věnců. Od nejmenšího, jehož průměr je 50 centimetrů, až po mega velké, jejíž průměr je až 80 centimetrů. Zároveň se také nemusíte bát kvality, jelikož všechny květy obsažené jak na smutečním věnci, tak i ve smutečních květinách pochází z Holandska. Důležité je pouze objednat dostatečně předem, jelikož výroba smutečního věnce trvá delší dobu, než kytice, je nutné objednat nejméně tři dny předem.

Jaké druhy květin zvolit pro poslední rozloučení
 

Růže

Růže jsou skvělé vzpomínkové květiny, které jsou navíc v dispozici v různých barvách. Můžete například zvolit barvu, kterou víte že patřila mezi nejoblíbenější, nebo naopak barvu, která je jakkoliv spojena s vaším vztahem. Růže jsou květiny pro každou příležitost, proto jsou naprosto vhodné na květiny posledního rozloučení. Pokud přidáte do kytice I smuteční stuhu, rozhodně se nemusíte bát žádného květinového přešlapu.

 

Chryzantémy

Chryzantémy patří mezi nejtradičnější smuteční květiny při ztrátě našich blízkých. Často se jim říká také listopadky a to hlavně z důvodu dušiček, neboli svátku, kdy všichni vzpomínáme na naše blízké, kteří tady už s námi nejsou. Bílá barva je často a v mnoha kulturách spojována se smutečními obřady, proto můžete zvolit právě bílé chryzantémy. Pokud ale toužíte po něčem barevnějším, i to vám chryzantémy mohou nabídnout. Barvami se můžete snažit přinést trochu naděje do dalších dnů, které už budou bez vašeho blízkého.

 

Lilie

Lilie je často považována za květ soucitu nebo také doslova za pohřební květinu. Bílé lilie jsou také symbolem čistoty a nevinnosti a hlavně v křesťanství mají důležité duchovní postavení. Ovšem nejen v bílé barvě můžete lilie pořídit, naopak najdete je od bílé, růžové, žluté až po oranžové. Z lilií doslova srší čistota a naděje, která může symbolizovat vaši vůli a přání na klid pro zesnulého, který ho snad čeká. Smuteční obřad doplněný o lilie vnáší pocit klidu a míru, vytváří jakousi zajímavou atmosféru, která vám dává naději, že není všemu konec a váš život bude sice jiný, ale váš blízký i přes jeho fyzickou nepřítomnost s vámi zůstane ve vašich vzpomínkách a krásných zážitcích, které jste spolu zažili. Silná pouze neodchází s posledním rozloučením, silná pouze jsou neporazitelná.

 

Oblíbené květy

Znali jste zesnulého tak dobře, že víte, jaké květy patřily mezi jeho oblíbené? Proto neexistuje snad soucitnější volba, než právě jeho oblíbené květiny. Navíc je můžete pořídit i v jeho oblíbené barvě a celá květina rázem získá naprosto jiný význam. Význam, ve kterém je skryt váš vztah a soucit, který dokážete vyjádřit pouhou květinou.

 

Výběr správných smutečních květin vám pomůže dodat pocit, že jste se rozloučili opravdu s veškerou úctou a zodpovědně, proto je dobré na smutečních květinách opravdu nešetřit a vyjádřit vaši soustrast upřímně a jak podle svého. Doufáme, že vám náš dnešní článek nabídl lepší přehled o smutečních květinách a v těžkých chvílích vám pomůže se rychle zorientovat a vybrat správnou smuteční květinu.

 

 

From our offer

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 6

SMUTEČNÍ KYTICE 6

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 2

SMUTEČNÍ KYTICE 2

SMUTEČNÍ KYTICE 7

SMUTEČNÍ KYTICE 7

SMUTEČNÍ RŮŽE BÍLÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE BÍLÉ

SMUTEČNÍ KYTICE 9

SMUTEČNÍ KYTICE 9

SMUTEČNÍ KYTICE 10

SMUTEČNÍ KYTICE 10

SMUTEČNÍ KYTICE 11

SMUTEČNÍ KYTICE 11

SMUTEČNÍ KYTICE 12

SMUTEČNÍ KYTICE 12

SMUTEČNÍ RŮŽE ČERVENÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE ČERVENÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE FIALOVÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE FIALOVÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE ŽÍHANÉ

SMUTEČNÍ RŮŽE ŽÍHANÉ

SMUTEČNÍ KYTICE 13

SMUTEČNÍ KYTICE 13

SMUTEČNÍ KYTICE 14

SMUTEČNÍ KYTICE 14

SMUTEČNÍ KYTICE 15

SMUTEČNÍ KYTICE 15

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SRDCE 1

SRDCE 1
Not for sale

You might also be interested in

ARTICLE_PAGE_ARTICLES_TEXT

When to donate the roses

When to donate the roses

Even the only rose will please! When to donate it?

Every man has at least one woman in his life, who is constantly expressing his thanks for what he has done for him. But it does not have to be expensive gifts that the woman does not want. The greatest joy will do little. So help her in the house or just buy a flower. However, you do not have to think about buying an expensive puget of flowers. Just buy a cute rose. It will always make you the most joyous and perfectly joyous every day, even if it was to be the worst day in a woman's life.

read the whole
When to give a woman a flower

When to give a woman a flower

Events that do not forget to give the woman a flower

A woman is a fine creature that must be pampered. If you care about her and take care of her, she is happy and does not make you a hell of life. According to the woman she is also a real successful man. It is said that according to the smile of a woman a successful man is known, so the gentlemen should always take care that on their partner's lips there is always a smile symbolizing the fact that they are loved.

read the whole
Bouquet of roses

Bouquet of roses

Delivery bouquet of roses

To give a bouquet to his wife, girlfriend or lover or business partners? Delivery bouquet of roses at home or at work is a common by many florists. Bouquets can deliver precisely the appointed time 7 days a week. Delivery is totally anonymous on the card is given only text that you request.

read the whole